Opinie o Neti-Interim w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Neti-Interim. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neti-Interim na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neti-Interim w Gliwice

kendi

Hej, czy już sytuacja w tej firmie się poprawiła? Wypłacają pieniądze?

xyz
@kendi

Dostałam ostatniego dnia miesiaca... 10zl brutto, które się okazały niecałe 5zł netto. Śmiech!!!!

klaudia9787
@xyz

Byłam z tą firmą parę razy na inwentaryzacjach we Wrocławiu i zawsze dostawałam 8,50 na rękę czyli tyle ile powinnam dostać. Musiałaś źle godziny sobie policzyć. To prawda, że na wypłatę trzeba długo czekać, ale mi zawsze ją wypłacili na czas.

dudi

Raczej Warszawa nie ma tutaj zbyt wiele do rzeczy, stawki sa wszędzie w kraju takie same, myślenie, że w Warszawie jest drożej i zarabia sie więcej, jest w tym wypadku błędne. Te inwentaryzacje czesto się odbywają? Czy to raczej dorywczo, czasem zadzwonią jak jest zlecenie i płatne za jedną noc? Pozdrawiam.

inwentaryzacja

Witam ja chodzę na inwentaryzacje (w Warszawie) z tą firmą od około roku. Jak dla mnie firma jest w porządku co prawda pieniądze wysyłają późno, ale zgodnie z terminem.Za godzinę wychodzi niecałe 10zl. Ile się średnio zarabia? Trudno powiedzieć to zależy czy pójdziemy na magazyn i ile osób przyjdzie..

powerrangers

Byłam na dwóch inwentaryzacjach, za obydwie dostałam wypłatę. Kłopoty finansowe chyba mają już za sobą :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Neti-Interim? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Meme

10 zł brutto/h.. mam tam się wybrać na inwentaryzacje i teraz nie jestem pewien..

krk

Cześć, ja pracuję z tą firmą już ponad rok i jakoś nigdy nie zdarzyły się żadne problemy z wypłatą. Raz bodajże dostałam sms że odbędzie się ona następnego dnia z powodu problemów technicznych i że bardzo przepraszają. Jestem zdziwiona waszymi sytuacjami. Ja ze swojej strony polecam współprace.

M.

*17 grudnia

M.

Byłam na inwentaryzacji w Tarnowie w listopadzie. Po przeczytaniu ww opini stwierdziłam... a co mi tam... zaryzykuję. Atmosfera bardzo miła, kontakt z firmą również bardzo sprawny. Wynagrodzenie już na koncie - jest 17 listopada, a kasa miała przyjść między 20 a 30.

agaaaaaa

Witam, byłam na inwentaryzacji w Rzeszowie 24.09.2013 i miała być kasa do 30 dnia następnego miesiąca. Pieniędzy nie mam, z resztą nie tylko ja.. Jak napisałam wiadomość, że nie mam wynagrodzenia to w odpowiedzi napisali ze wysłali wszystko przed 30 i zapraszali do sprawdzenia konta ;/ Taaaak wsyłałam im wiadomość, że nie mam kasy nie sprawdzając wcześniej konta.. ;/ Alex a dane które im dostarczałam sprawdzałam 10 razy.. Szczerze NIE POLECAM!

alex

Pracuję z firmą już 1,5 roku, nigdy nie zdążyło mi się żebym dostała mniej wynagrodzenia niż sobie oblicze. Jest wręcz przeciwnie, zawsze pare złotych więcej. Nie wiem dlaczego wy macie takie problemy ale najwidoczniej macie źle uzupełnione dane. A tak swoją drogą, ani pan [usuniete przez moderatora] ani inni koordynatorzy nie odpowiadają za waszą wypłatę. Przelewami i umowami zajmuje się kobieta w biurze - więc z nią wyjaśniajcie wszelkie sprawy.

karola

Witam, czyli nadal sprawa jest w toku i na inwentaryzacje lepiej się z tej firmy nie zgłaszać?

TOmek

Pan [usuniete przez moderatora], możesz tylko SIE BAC....................!!!!!!!!!!!

TOmek

Witaj, nic sie nie martw, obecnie Prokuratura bada sprawe takze sytuacja Pana [usuniete przez moderatora] (wiadomo kto to jest, czyli Francuz, ktory wszystko kieruje.....) i jego oszustwa. Wszystko sie wyjasni niedlugo....

smerfna

Witam. Mam iść do pracy 30.09 wysłałam swoje i dane i dopiero potem przeczytałam te opinie. Nie wiem czy może nie zrezygnować.. Czy osoby, które tutaj pisały dostały w końcu te pieniądze? Nawet jeśli z opóźnieniem, ale czy dostały? Czy była sytuacja, że naprawdę nic nie dostali nawet np. po roku?

X

Ja wam bardzo dziękuje że daliście swoje opinie na tej stronie, ponieważ właśnie niedługo miałam iść z tej firmy na inwertalizacje. Dzięki wam chociaż mnie i kilka moich znajomych nie oszukają.

LOKA

jestem kolejną oszukaną osobą!! INWENTARYZACJA BYTOM 12 i 13 kwiecień Dostałam cześć kwoty.. Telefony owszem odbierają ale lecą w kulki.. pomyłka pomyłka kasa będzie i [usuniete przez moderatora]

Inka

Jestem co prawda w lepszej sytuacji bo dostałam wynagrodzenie za inwentaryzację w Białymstoku ale częściową!! zamiast 50 zl przelali mi 33 ;/ żal po prostu. nie warto z nimi pracować. Po przeliczeniu wyszło że pracowałam po 5 zł za godzinę, masakra...

abc

oni z tym nic nie zrobią, jedyną możliwością jest sąd

jadzia

Ja zgłaszam sprawę do PIPu, więc proszę o kontakt wszystkie oszukane przez tą firmę osoby: [usuniete przez moderatora]

Daniel Katowice

Bylem na inwentaryzacji 30.10.2011r.w Reserved w czeladzi. Piniadze powiniemem dostac do poczatku grudnia.Mamy koniec lutego pieniedzy jeszcze nie dostalem. Dzwonilem tam pary razy i powiedziwli mi ze tylko ja z 40osob nie dostalem kasy. Zapewnila mnie ze kase dostane do konca lutego poniewaz musza sie rozliczyc z skarbowka. popieram rowniz pozew zbiorowy. Osoby ktore byly na tej inwentaryzacji prosze o kontakt na maila [usuniete przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Neti-Interim - Gliwice

Neti-Interim