Opinie o Omnibus w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omnibus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Omnibus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnibus w Łódź

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Omnibus? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

nick Nowy wpis

do Administratora czy wiesz że pozyskiwanie danych o które pytasz będzie od maja 2018(RODO) niedopuszczalne i karalne:))

Zosia Nowy wpis

Czy szukacie taniej sensacji i dlatego pojawiło sie takie pytanie ??? Odpowiedź brzmi - podawanie wynagrodzenia jest niezgodne z prawem , ale ujmujac temat powiem, tak nie ma problemu z terminowością i jakoscią wynagrodzenia

Czy nowo zatrudnione osoby w Omnibus otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

andrzej

ludzie, mamy 2017 rok, może jakieś aktualne wiadomości

iga
@andrzej

bo nic się nie dzieje normalnie ludzie żyją:)

Agnieszka

@ewa, dlaczego nie polecasz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony Omnibus? Opowiedz więcej o swoich doświadczeniach z firmą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Omnibus spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mikrus

Ogólnie Omnibus całkiem nieźle sobie radzi, muszę powiedziec, że jeśli chodzi o Sosnowiec, to jest to z pewnością jedna z lepszych firm, moim zdaniem plus nad plusy że uczą dzieci na zniżkach specjalnych

ewa

NIE POLECAM !!!

Ola

Czytam te opinie o Omnibusie w Łodzi i nie wiem teraz bo jest więcej negatywnych niż pozytywnych. Dostałam od nich oferty pracy dla nauczyciela języka japońskiego, ale chciałam się zapytać o warunki pracy i czy wynagrodzenie jest na czas czy jak zwykle jakieś kombinacje? Znalazłam jeszcze tutaj opis tej firmy, ale wiadomo, że być może jest to mało wiarygodne źródło (usunięte przez administratora)

j
@Ola

to zbieznosc nazw firm trzeba czytac kto prowadzi firme

ankieter

a ja uważam, ze według zarządcy miejskiej plaży Macieja Czerkawskiego, kąpielisko jest sprzątane przed sezonem letnim już od 11 lat, ale nigdy wcześniej nie natrafiono na podobne znalezisko. Jak mówił, kąpiele w jeziorze Sajmino są niezwykle popularne wśród turystów spędzających wakacje w okolicach Ostródy.

Muszę przyznać, że pomimo iż naczytałam się takich opinii i nie dokońca byłam pewną czy dostane wynagrodzenie jeżeli przyjdę tutaj do pracy to zaryzykowałam i przyszłam. Okazało się, że panie w biurze są miłe i uprzejme, atmosfera jest ok. Wypłata na czas. Nie warto kierować się takimi opisami ...

ice

Jęzęli stworzą taki zespół jaki się tworzy w tej chwili powoli to sądzę, że na pewno bedzie w tej firmie wszystko OK!!! A wszyscy którzy się boją przyjsc do tej pracy bo naczytają sie głupot, że ta firma nie płaci, to niech się ogarną i sami zobaczą jak jest naprawdę!! Najlepiej zszargać komuś opinie i później ją w kołko powtarzać!!

ice

wystarczy isc do dziewczyn do biura, one tam wszystko wytłumaczą co i jak i to wszystko. Nie potrzebne zadne cv i list motywacyjny. pozdrawiam

xx

Dorotko, nie pogrążaj już siebie bardziej niż jesteś pogrążona na tą chwilę.

Gosia
@xx

Co Ewcia? Prawda w oczy kole? PS Pudło z tą Dorotką - nie martw się oszustko i Ciebie kiedyś sprawiedliwość dosięgnie. Na każdego przyjdzie pora.

ściema

Litości DH !!! przyjdź po lusterko :)

Gosiulub

Ty Gosia p...z do no i co wykombinowalas

Katarzyna

a kto to czarna wdowa?

Ilonka

Prosiłam o odpowiedź w sprawie stażu na ul. Brodnickiej w Szczecinie, odpowiedź otrzymałam dopiero o godz.14.00 w piątek. Pani dyrektor uczyniła to co w Polsce zazwyczaj się praktykuje, czyli zrobiła ze mnie osobę winną tej sytuacji! Nie mogła mi poświęcić 2 minuty rozmowy, pani Ilono niech pani przyjedzie po skierowanie o tej godz. . Nie a po co? ! Nie mogłam odebrać skierowania w piątek do godz.15.00 bo mam wizytę u okulistki, za to będę musiała być o godz.9.00 w poniedziałek po skierowanie i dostać się do pośrednika do godz.10.00. Pani dyrektor Omnibusa zadzwoniła do Urzędu Pracy, żeby poinformować mnie, jaką to jestem osobą niekompetentną. Jak dobrze, że nie dostałam tam stażu ,ufff, czuję ulgę :-) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:-) Pozdrawiam

Ty inteligencją też nie grzeszysz sens wypowiedzi jest tylko wystarczy trochę pomyśleć a niektórych myślenie boli i głowy mają po to żeby im deszcz do środka nie padał a skoro jesteś tak mądra i Twoje wypowiedzi nie są żenujące to idź do szkoły i pisać się naucz poprawnie

Szkoda,że nie trzeba się logować żeby móc się wypowiadać na forum i pewnie mniej wpisów by było każdy odważny jak anonimowy,widzę że co niektórzy to po wszystkich koordynatorach jadą równo,a najlepsze jest to że piszą to samo na każdym forum i tak gdyby ktoś chciał się czegoś konkretnie dowiedzieć o pracy to tu się niestety nie uda,bo wszyscy są nie zadowoleni bo chyba życie mają nudne i wyrzucają swoją złość na innych to szybciej czas płynie.Pozdrawiam tych nie zadowolonych jak chcecie ulepszać świat to zacznijcie od siebie a innym dajcie oddychać świeżym powietrzem nikt nie musi waszego smrodu wąchać wszyscy winni tylko nie wy,no ale cóż niektórzy głowy mają po to żeby deszcz do środka nie padał.

zj
@Monika

daj fona to podzielę się z tobą newsami, a warto

ja też

ja też tam pracowałam i nie polecam,(usunięte przez administratora)naprawdę unikajcie tej firmy.

ja też

ja też tam pracowałam i nie polecam, właścicielka jest zwykłą oszustką , naprawdę unikajcie tej firmy.

mirek

jakie uwagi - taka odpowiedź , na nic więcej nie zasługujesz. Twój poziom jest żenujący i uwagi również. Pani Mryniu jeśliś taka odważna to dlaczego chowasz się za nickiem???? Poza tym nikt nikogo do pracy nie zmusza, w tym p.Topolska/ stać mnie na szacunek w przeciwieństwie do połowy uczestników/ - więc tym bardziej mnie dziwi, ze pracujesz dla kogoś kogo nie lubisz????

kiedyś

widzę że poziom osób pracujących tam czyli zachwalających firmę pozostawia wiele do życzenia. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Omnibus - Łódź

Omnibus