Opinie o Zrug Toruń S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zrug Toruń S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zrug Toruń S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zrug Toruń S.A. w Toruń

Wiktoria Nowy wpis

Hejka, jestem ciekawa kasy na posadzie kierownik projektu kontraktu. Bo jest info na ich stronie, że praca jest w delegacji. No to dajcie znać, jaka jest pensja zasadnicza i jaka jest dieta właśnie a pracę na wyjeździe, ok? Jak wygląda też sposób rozliczenia się z np. z kosztów za hotel jak trzeba an tej delegacji gdzieś nocować?

Dron Nowy wpis

Sam nie wiem co mam Ci powiedzieć, mam nadzieję, że jest Ci tutaj dobrze, ja uważam, że to jedna z lepszych firm pod wieloma względami, świetna i pouczająca sprawa moi drodzy, na serio polecam ich mocno

olekololo Nowy wpis

taaak, zawsze tak jest, że tych ludzi, którzy pracują już jakiś czas to się nie docenia tak naprawdę i teraz pytanie własnie jak to wszystko wygląda pod względem tego właśnie czy można teraz liczyć na jakieś zatrudnienie u nich? w ogóle to wiecie może na jakim dziale oni szukają nowych rąk do pracy, bo mi marekting się usmiecha.

ten który się teraz śmieje Nowy wpis

Ale się przestraszyłem hahahahahaha....Przeczytaj [usuniete przez moderatora] co do ciebie napiszę.Co ty morzesz wiedzieć o problemach w firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zrug Toruń S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
prosto z ulicy

ten co wykręcił wszystkich - 2013-07-04 15:54:59 Byłem na Policji w sprawie ZRUG-u..Napiszę krótko,może wreszcie dobiorą się do (usunięte przez administratora) tej [usuniete przez moderatora](specjalnie napisałem z małej litery)Na policji to sie z niektórymi spotkamy w twojej sprawie bo nick z ktorego nadano te wypowiedz jest do poznania Nie oskarzaj kogoś jak nie wiesz, za to tez sprawa karna jak nie wiesz to Ci przypominam.. Jestes winny i chcesz innych obciązyć odwrócić od siebie uwagę??????????????????

bez nick

Moze ujawnisz sie n bochaterze. Skoro taki cwany . Kłamniesz w zywe oczy. najpierw trzeba znac przyczyne upadlosci a pózniej się wypowiadać . Myśle ze po upadłości NGS powinieneś się domyślec kto i co zaw32inił napewno nie ja . [usuniete przez moderatora] jak but a głos zabiera

bez nick

[usuniete przez moderatora] odemnie nie znasz ktop i co nie zabieraj [usuniete przez moderatora] głosu. Ja nic do upadku ZTRUGu nie mam Jestes [usuniete przez moderatora] Chcesz sie spotkac sam na sam prosze to Ci9 (usunięte przez administratora) wytlumacze [usuniete przez moderatora] czyja to wina A moze twoja

ten co wykręcił wszystkich

TEN CO WYKRĘCIŁ WSZSTKICH.

Jakie pieniądze??Miałeś mało czasu jak ten bajzel istniał żeby sobie coś skubnąć??Wszyscy kradli od prezesa do robola.I jak to miało istnieć,taka firma rodzinna.Dobrze że to przestało istnieć nie muszę już patrzeć na niektóre mordy pijackie.Zapomnialem dodać że do nowej pracy nie muszę już jeździć autobusem tylko dla zdrowia rowerkiem.

byly

czy wie ktos moze czy syndyk ma zamiar wyplacac jeszcze jakies zalegle pieniadze?

wolny

Była prezesowa szuka frajerów do pracy na budowie Karlino-Płoty..Chętnych, naiwnych i liczących na pewne zarobki i opłacony ZUS zaprasza do współpracy..Osobiście już jej nie ufam.Ale naiwni zawsze byli w ZRUG-u...

zigi

Podobno pracownicy oddali sprawę do prokuratury przeciwko NGS. Coś wiadomo w tej sprawie?

Zadowolony

Jakie akcje??? Był czas od zakupu akcji imiennych zeby się domagać dywidendy.Tyle lat mineło a nikt sie o to nie dopominał.A teraz to po obiedzie.Była p.prezes zawiązała podobno nową spółkę i próbuje coś klecić dla NGS-u.Szuka pracowników którym pewnie obieca dobre zarobki???A jak bedzie naprawde to czas pokaże.A ten artykuł w nowościach to ŻENADA.Reporterka skleciła artykuł oparty na samych błedach merytorycznych.Imiona wymienione w artykule nie pokrywają się z prawdą.Nie wspomiano o poprzedniej vice prezesowej jej chybionych posunieciach itd..W sumie w ZRUG-u było ok i można było zarobić.Pozdrawiam chłopaków z warsztatu [usuniete przez moderatora](który bosą nogą wszedł w liścia),[usuniete przez moderatora](chłopaki trzymajcie się).A w szczgólności dla kierownika warsztatu(który nic nie może)

fabio

panowie a co z akcjami które wykupywali pracownicy parę lat temu?? czy ktoś wie co z tym tematem czy został zamknięty i czy jakaś kasa z tego jest??

to prawda

spawacz z wapiennej - 2012-08-09 19:11:52 był komentarz o sprzedaży majątku firmy na aukcjach internetowych przez [usuniete przez moderatora] pani prezesowej i nie ma ktos usunał, widocznie był prawdą, i prezesowa się przestraszyła odpowiedzialności i usuneła nie ładnie, nie ładnie chciałem powiedziec że komornik zajmuje samochody na wapiennejTo czysta prawda! Potwierdzam tą informację. Telefony, maszyny i tak dalej.. sprzedawał [usuniete przez moderatora] Prezesowej na aukcjach.

Ten co wykręcił wszystkich..

Mam w (usunięte przez administratora) ie ten zrug i te szefostwo..Banda gamoni co mają pojęcię jak okradać fizycznych...Wiem jedno że napewno news o naszej firmie poszedł w polskę..

qwe4se5drftgyu

Osobiście widziałam wystawionego przez [usuniete przez moderatora] prezesowej, Laptopa Asus, który należał do Pana [usuniete przez moderatora] . Na portalu aukcyjnym tablica, oraz podobno tablety też sprzedaje

spawacz z wapiennej

był komentarz o sprzedaży majątku firmy na aukcjach internetowych przez brata pani prezesowej i nie ma ktos usunał, widocznie był prawdą, i prezesowa się przestraszyła odpowiedzialności i usuneła nie ładnie, nie ładnie chciałem powiedziec że komornik zajmuje samochody na wapiennej

HYDRAULIK-MIODZIO

ja już po sprawie bo miałem 8.07.2012 na piastowskiej dzis przysłali mi wyrok i co nawazniejsze klauzure wykonalnosci natychmiastowa i o godz 14.35 dałem do komornika i jutro ma domnie podjechac przedstawiciel z firmy Presco która zajmuje sie zadłuzeniami

ciekawy

o egzekucji możesz poczytać na stronie [usuniete przez moderatora] tam jest wszystko wyjaśnione. jak widać egzekucja może jeszcze potrwać kilka ładnych tygodni

Zostaw merytoryczną opinię o Zrug Toruń S.A. - Toruń

Zrug Toruń S.A.