AGT STANISŁAW GRAŚ

Wronki

Opinie o AGT STANISŁAW GRAŚ

Anonim 2015-09-02 17:50
Firma bez przyszłości AGT jak i Drowis ta sama firma. Pracowałam w tej firmie i nie polecam nikomu . Praca za najniższą krajowa wyzysk za grosze. Młody właściciel niema pojęcia o prowadzeniu firmy jak poszanowaniu dla pracowników.
Tobi 2015-09-14 21:32
Firma drowis agt nauka do zawodu na portalu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak mówi własciciel.
joli 2015-10-30 19:57
W każdej firmie są plusy i minusy. Ale mogłobybyc lepiej w agt z powodu organizacji pracy bo jest haos deorganizacja
anonim 2015-11-06 15:20
dostaniesz 12 zł jak przepracujesz miesiąc na czarno, potem na umowę zlecenie. Jak będziesz potrzebny to cię zostawi za te 12 jak nie to do widzenia. Młody nie ma pojęcia o pracy, pracowników traktuje jak zło konieczne.
anonim 2015-11-06 17:44
Spawacz za 12zł śmiech na sali. Buraków szuka do spawania za te pieniądze. Normalny człowiek nie podjąłby się spawać za taką stawke w takim zawodzie
ona 2016-03-17 19:11
witam serdecznie
Mogłabyś coś więcej powiedzieć o tej firmie? Widziałam nowe ogłoszenie na sprzedawcę /pakowacza w tej firmie.
Pozdrawiam
......... 2016-06-28 22:50
Nie warto pracować w tej firmie. Żadnego plusa jak z wyplaty i kodeksu pracy pracownika bhp.
robert 2016-07-19 20:43
Jak się zatrudnisz to się przekonasz jak tu jest.
kaie 2016-07-19 21:07
a jako ślusarz to się u was opłaca walczyć o zatrudnienie? jedni narzekają ale są też tacy co wychwalają pod niebiosa pracodawce i to stanowisko tutaj... a ja już wariowałem i nie wiem co myśleć o tej sytuacji
Aneta 2017-05-11 14:51
@joli piszesz, że są plusy i minusy pracy w firmie. Chętnie dowiemy się o nich więcej. Wspominasz o problemach z organizacją pracy. Co masz na myśli? Czy od tego czasu nastąpiły w tej kwestii zmiany na lepsze?

Na stronie firmy pojawiła się informacja o rekrutacji na między innymi spawacza TIG, MIG/MAG lub MMA. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w AGT STANISŁAW GRAŚ na tym stanowisku?
Zostaw swoją opinię o AGT STANISŁAW GRAŚ - Wronki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGT STANISŁAW GRAŚ