Opinie o AGT STANISŁAW GRAŚ w Wronki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AGT STANISŁAW GRAŚ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AGT STANISŁAW GRAŚ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGT STANISŁAW GRAŚ w Wronki

Mysz

Witam jeśli chodzi o firmę pana Grasia to nie polecam jeśli ktoś z osób chciał by tam złożyć swoje CV to nie polecam umowa zostaje zawarta na okres próbny po czym umowa nie zostaje przedłużana powód brak pracy więc jeśli ktoś szuka stalej pracy to jak najbardziej NIE oczywiście w trakcie trwania umowy pan Robert daje urlopy bo nie ma pracy bez zgody i jakiej kolwiek wiedzy pracownik otrzymuje urlop bezpłatny o którym wcale nie wie oprócz ludzi którzy tam pracują żadnych pozytywów nie ma wypłata też nie wielka i jeśli nie ma pracy to oczywiście z wypłaty pieniądze też są potrącane tak to wynika jak by to była wina pracownika Nie Polecam firma tragedia bynajmniej Pan Robert ludzi traktuje przedmiotowo nie liczy się z nimi wcale

@Radek

Ja tam już nie pracuje bo tylko garba się tam można dorobić nic więcej, smród,bród i ubóstwo nie ma pracy idziesz na urlop bezpłatny i nie masz za to zapłacone tam się nic nie zmieniło i się nie zmieni z daleka od tej firmy

Były pracownik Nowy wpis

chwilę tam pracowałem i odeszłem. Niestety nie polecam pracy w tej firmie. Słaba atmosfera którą tworzy młody szef i dziewczyna "prawa ręka" szefa. Krzyczą na pracowników, wymuszają dłuższe pozostanie w pracy, często wymagają więcej niż człowiek jest w stanie w danej chwili zrobić. "Prawa ręka" szefa jest bardzo niemiła, wredna, wulgarna. Jeżeli ktoś jej nie przypasuje to tak długo pod nim dołki kopie że aż człowiek zostanie zwolniony przez szefa (za jej namową) albo sam odejdzie, przez co odeszło już kilka fajnych osób. Reszta pracuje tam od lat i jest przyzwyczajona do takiego trybu pracy. Praca na najniższej jakości i najtańszych sprzętach materiałach. Nie liczy się człowiek tylko każdy grosz w portfelu szefa. Jedyny plus - praca fizyczna bez zmian popołudniowych i nocnych.

Tad
@Mysz

Poważnie pieniądze z, wypłaty pobiera jak nie ma zbytu i urlopy bezpłatne bez nie wiedzy pracownika?

Mysz Nowy wpis
@Tad

Tak poważnie ,obcina wypłaty ponieważ zlecenie nie wpłynęło nie ma pracy wysyła cię na urlop po czym dowiadujesz się że jest to urlop bezpłatny praca nie jest wykonana więc nie jest za ten dzień zapłacone totalnie pan Robert nie zna przepisów jakie obowiązuje w KP porażka nie polecam

Radek Nowy wpis
@Mysz

Nadal we firmie jest taka sytuacja, że jak nie ma zleceń obcina wypłaty i wysyła na urlopy ? Atmosfera nadal kiepska?

Mysz Nowy wpis
@Radek

Obecnie firma AGT STANISŁAW GRAŚ poszukuje na stanowiska Operator. Czy ktoś aplikuje?

Mr.?

Ja się zastanawiam po tutejszych opiniach jestem zmieszany

Motylek

Witam Jakiś czas temu byłem na rozmowie w w/w firmie. Pan Stanisław wie o czym mówi i czego chce, natomiast "rządzi" syn Robert, który już niekoniecznie. Odpowiedziałem pozytywnie na wszystkie zagadnienia i miałem czekać na odpowiedź. Odpowiedzi się nie doczekałem. Ogłoszenie zniknęło, pomyślałem kogoś znaleźli. Ogłoszenie po krótkim czasie pojawiło się znowu. Kobieta z PUP mówi do mnie - może kogoś zatrudnili na niecały miesiąc ;). Wnioski pozostawiam innym. Mało prawdopodobne, że kiedykolwiek tam wrócę

Pracownik Produkcji

Śmiech na sali

Pyta o tabliczkę mnożenia i liczysz detal w kartonie na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dorota

Znacie firmę AGT lub ktoś z Was u nich pracował jako specjalista ds. technicznych? Jeśli ktoś miał przyjemność (lub nieprzyjemność) pracy tej firmie w tym charakterze, to dajcie znać, jak z zakresem obowiązków, jak płacą i ogólnie jak wspominacie współpracę? Czego można się po nich spodziewać, z góry dziękuje za odpowiedzi.

Małgorzata

Czy obecnie poszukiwani są pracownicy do biura? Bo na stronie niestety nie ma żadnych informacji o nowych ogłoszeniach.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie AGT STANISŁAW GRAŚ?

Doświadczenie Tabliczka mnożenia Dodawanie Odejmowanie

Wiesław

Gdyby było tak jak piszecie to nikogo nie byłoby już w firmie!

Zenek
@Wiesław

To jesteś pracownikiem firmy jak ogólnie we firmie atmosfera i płaca szukam pracy i widziałem ogloszenie czy warto ?

Meg

U p.Stanislawa ok ale u p.Roberta masakra.czasem brak pracy i wygania na przymusowy urlop pan R.chyba ma jakieś problemy psychiczne biega krzyczy i traktuje pracowników jak śmieci a pensja to kpina ale jak ktoś nie ma grosza to tam pójdzie.nie polecam

@Meg

jaki on pan? banda (usunięte przez administratora) i tyle

Miko
@Meg

Robert ma problemy psychiczne przecież to widać nie radzi sobie i prywatnie i zawodowo jak o nim mówią na każdym kroku.Biega po firmie smiech na sali .

Aneta

Ponownie proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum! @oh, @maciek, skoro wypowiadacie się w wątku dotyczącym konkretnego pracodawcy, a w tym przypadku AGT STANISŁAW GRAŚ, to rozumiem, że jesteście lub byliście w jakiś sposób związani z tą firmą. Możecie napisać rzeczowe, kulturalne wypowiedzi o tym pracodawcy?

dostaniesz 12 zł jak przepracujesz miesiąc na czarno, potem na umowę zlecenie. Jak będziesz potrzebny to cię zostawi za te 12 jak nie to do widzenia. Młody nie ma pojęcia o pracy, pracowników traktuje jak zło konieczne.

to jest glab

maciek

stary chcial by to istnialo a mlody ciagnie do dna

Aneta

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o kulturalne i rzeczowe opinie dotyczące pracy w AGT STANISŁAW GRAŚ! Komentarze pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum i mogą zostać usunięte przez administratora forum. Może znajdą się osoby, które pracują aktualnie w tej firmie i zechciałyby przedstawić swoją rzeczową opinię o niej? Zachęcam!

Gustaw

Jak komuś nie po drodze z pracą w dobrej firmie to z żalu pisze jakieś bzdury?

@Gustaw

podobno gniezno tego nie ogarnia

pewex

Czy ktoś normalny pracuje jeszcze w tej firmie?

Kobieta
@pewex

W tej firmie pracują tylko normalne osoby! Nie zauważyłam alby ktokolwiek posiadał jakieś dokumenty stwierdzające odchylenie od normy psychicznej! Przez rok czasu dużo się tu zmieniło!

maciek
@Kobieta

a ty chyba baba wlasciciela bo kto inny jezeli taka znalazl

Gutek

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Jak przebiega rekrutacja?

byly
@Gutek

jak jestes z ukrainy to cie szanuja a jak polak to smiec

Aneta

@Gutek, na stronie internetowej firmy nie widziałam aktualnych ofert pracy, ale może osoby pracujące w AGT STANISŁAW GRAŚ mają jakieś informacje na ten temat? Może warto też po prostu wysłać swoje CV do firmy. @Meg, rozumiem, że możesz mieć jakieś uwagi co do pracy w tej firmie, ale bardzo proszę o kulturalne i nie obrażające nikogo komentarze na forum. Długo pracowałaś w AGT STANISŁAW GRAŚ we Wronkach?

Kobieta

Firma godna polecenia jak dla mnie. Pracuje w niej i nie zamierzam zmieniać pracy. Pensja jak na 8 godzinny czas pracy jest bardzo dobra! Nie narzekam wręcz polecam każdemu! Szefowie bardzo serdecznie nastawieni do ludzi. Oczywiście zdarzają się im gorsze dni, ale to są tylko ludzie. Wypłata wypłacana zawsze na czas nawet prędzej, bo już ostatniego dnia miesiąca. Polecam gorąco!

spawx

Brak bezpieczeństwa higieny pracy we firmie na zdz jak i na centrali syf maszyny nie sprawne brud

nowy

Idzie zima a we firmie ogrzewania niema na zdz

Aneta

@jolipiszesz, że są plusy i minusy pracy w firmie. Chętnie dowiemy się o nich więcej. Wspominasz o problemach z organizacją pracy. Co masz na myśli? Czy od tego czasu nastąpiły w tej kwestii zmiany na lepsze? Na stronie firmy pojawiła się informacja o rekrutacji na między innymi spawacza TIG, MIG/MAG lub MMA. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w AGT STANISŁAW GRAŚ na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o AGT STANISŁAW GRAŚ - Wronki

• Jak się pracuje w AGT STANISŁAW GRAŚ?

Zobacz opinie na temat firmy AGT STANISŁAW GRAŚ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGT STANISŁAW GRAŚ?

Kandydaci do pracy w AGT STANISŁAW GRAŚ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGT STANISŁAW GRAŚ
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Myśliwska 19
    64-510 Wronki