Urząd Gminy

Komorniki

Opinie o Urząd Gminy

zawiedziony to mało powiedziany 2012-03-19 11:10:59
Parę dni temu miałem przyjemność być przez chwilę w Waszym nowym biurowcu Urzędu Gminy.Jestem mile zaskoczony pocencjałem ludzi pracujących na odpowiednich stanowiskach: luz, uśmiech wręcz pełny luz.Robota aż się pali w rękach.To tak samo jak i na Plewiskach.mieszkam 11 lat i od pierwszym dni słyszałem że w najbliższym czasie no góra 2 lata będzie piękna ulica ( mowa tu o ulicy Koperkowej).Po dwóch latach powiedziano nam że jest problem bo nie ma zrobionej kanalizacji.Zrobiono kanalizę i okazało się że domy wybudowane 5-6 lat później już od 2 lat mają ulice zrobione a Koperkowa ? ŚWIETNA WIADOMOŚĆ ROK 2014 Motto na dzisiejszy dzień - KTO DŁUŻEJ WYTRZYMA? CI CO PRACUJĄ W GMINIE? CZY MY MIESZKAŃCY KOPERKOWEJ ! wstyd i prowincja -MACIE DALEKO W TYLE MIESZKAŃCOW KOPERKOWEJ ! chyba sie wcześniej wyprowadzę,ale co Was to obchodzi - NIE BĘDZIE TEN TO BĘDZIE INNY !!! SUPER WAM SIĘ TO KULA !!!!!!
jendrzej 2016-04-20 22:01:12
no oczywiście, skoro idziesz zapewne do adminsitracji do urzedu gminy to na 100% bedą chcieli abyś miał wykształcenie wyższe. skoro teraz wchodzi w życie ten proram 500- to pewnie będa chcieli mnóstwo nowych urzędników
Zostaw swoją opinię o Urząd Gminy - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy