Urząd Gminy

Komorniki

Opinie o Urząd Gminy

zawiedziony to mało powiedziany 2012-03-19 11:10
Parę dni temu miałem przyjemność być przez chwilę w Waszym nowym biurowcu Urzędu Gminy.Jestem mile zaskoczony pocencjałem ludzi pracujących na odpowiednich stanowiskach: luz, uśmiech wręcz pełny luz.Robota aż się pali w rękach.To tak samo jak i na Plewiskach.mieszkam 11 lat i od pierwszym dni słyszałem że w najbliższym czasie no góra 2 lata będzie piękna ulica ( mowa tu o ulicy Koperkowej).Po dwóch latach powiedziano nam że jest problem bo nie ma zrobionej kanalizacji.Zrobiono kanalizę i okazało się że domy wybudowane 5-6 lat później już od 2 lat mają ulice zrobione a Koperkowa ? ŚWIETNA WIADOMOŚĆ ROK 2014 Motto na dzisiejszy dzień - KTO DŁUŻEJ WYTRZYMA? CI CO PRACUJĄ W GMINIE? CZY MY MIESZKAŃCY KOPERKOWEJ ! wstyd i prowincja -MACIE DALEKO W TYLE MIESZKAŃCOW KOPERKOWEJ ! chyba sie wcześniej wyprowadzę,ale co Was to obchodzi - NIE BĘDZIE TEN TO BĘDZIE INNY !!! SUPER WAM SIĘ TO KULA !!!!!!
jendrzej 2016-04-20 22:01
no oczywiście, skoro idziesz zapewne do adminsitracji do urzedu gminy to na 100% bedą chcieli abyś miał wykształcenie wyższe. skoro teraz wchodzi w życie ten proram 500- to pewnie będa chcieli mnóstwo nowych urzędników
rozczarowana już pierwszym telefonem z urzędu (mał 2016-12-23 10:40
na święta życzę Panią w urzędzie, aby potrafiły zatrudniać ludzi kompetentnych z odpowiednim wykształceniem i wiedzą.
Dominika 2017-06-06 12:44
Zamiast inwestować w mieszkańców, w ich dobro to postawiają kolejne magazyny oraz oblepiają miasto kamerami. Kolejne miasto dążące do inwigilacji. Gruntowe drogi jak były tak są do dziś, dziurawe... śmieszne łatanie które odbywa się co jakiś czas daje efekt na tydzień. Brak stacji benzynowej, aby zatankować musze dojeżdżać do sąsiedniej miejscowości. Kupiłam w Komornikach dom jakiś czas temu, i już myślę o sprzedaży oraz powrocie do Poznania. Nie polecam tej miejscowości.
Zostaw swoją opinię o Urząd Gminy - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy