ING Bank Śląski Centrala

Katowice

Opinie o ING Bank Śląski Centrala

anonim 2009-04-30 14:42:47
Słowa kojarzące się z ING Bank Śląski Centrala (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w ING Bank Śląski Centrala:
Najbardziej nie podobało mi się w ING Bank Śląski Centrala:
programista 2010-05-08 22:35:50
Witam.
Czy ktoś z Was orientuje się może ile mniej więcej zarabia w ING osoba na stanowisku projektant IT ( analiza, projektowanie i programowanie zmian w istniejacym systemie bankowym ) ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
PracownikING 2013-09-11 20:44:21
Odradzam zdecydowanie pracę w INGu...sytuacja nie jest najlepsza, a ludzi traktuje się jak ciemną masę.
Oszukany 2014-08-14 13:13:46
Byłam pracownikiem Banku Śląskiego SA w Departamencie Wsparcia Klienta Korporacyjnego, początek współpracy miał miejsce kiedy dokonano centralizacji komórki zajmującej się sporządzaniem umów kredytowych. Wśród zatrudnionych pracowników było raptem kilku pracowników z doświadczeniem zawodowym związanym z zakresem obowiązków wykonywanym w tej właśnie komórce. Zatrudniono wówczas kilkadziesiąt osób. Pozostali pracownicy to byli pracownicy archiwum, restauracji, call center itp, bez wykształcenia, wiedzy merytorycznej, kompetencji. Jednak posiadali inną cechę- byli znajomymi (dziećmi znajomych, rodziny) Pani dyrektor wydziału. Tak więc mi (oraz innym pracownikom doświadczonym, ale bez znajomości) nie przedłużono umowy o pracę, pomimo zaangażowania, pracy w nadgodzinach, doświadczenia, wykształcenia. A znajomi/ rodzina pani dyrektor (bez wykształcenia, doświadczenia, braku znajomości podstawowej wiedzy niezbędnej do pracy) pracują nadal. Tak więc szczerze odradzam.
ciekawy 2015-01-25 21:22:49
Zgadzam sie, ze pracownikami zostaja znajomi pani dyrektor. Skoro sama pani dyrektor konczy szkole cyrkową w trybie zaocznym, zero znajomosci angielskiego, a awans zdobywa nie wiedzą merytoryczną tylko...
oszukany 2015-03-31 17:39:35
Uderz w stół a nożyce się odezwą ;) czyżby odpisała „pani” którą opisałam :) Pozdrawiam "fachowców"
oszukany 2015-03-31 17:41:33
oszukany 2015-03-31 18:03:34
Skoro masz stanowisko dzięki temu, że masz rodzinę w centrali ING to nie cwaniakuj, cwaniaczku
controler 2015-10-18 13:39:14
oczywiście na stanowiska operacyjne kumoterstwo może mieć miejsce, ale to dotyczy zwyklych nierozwojowych klepaczy, którzy będą prędzej czy później zastąpieni przez automat... w departamentach wymagających konkretnych umiejętności(sql, vba, biegła znajomośc angielskiego etc.) przyjęcia są- natomiast nie opłaca się tam pracować ze względu na niskie zarobki. tyle w temacie o katowickiej centrali ing
zszs 2016-02-19 11:16:47
po jakim czasie od zamieszczenia ogłoszenia o naborze oddzwaniają z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną?
Wikikitki 2016-03-14 02:15:33
No tak zdania są podzielone, ale czasem czytanie takich opinii w cale nie jest dobrym pomysłem jeśli chcemy je brać pod uwagę w szukaniu pracy, nawet w bank ofert pracy dla nauczycieli angielskiego Katowice platforma Preply(usunięte przez administratora)
sara 2016-05-18 20:03:37
aj tam, wymagania są standardowe, nie przesadzajmy @kleofas. W sumie były, bo ofert od dawna nie widziałem, a szkoda bo jednak Wojnar to spora firma. Sądziłam, że mają ciągłe zapotrzebowanie na pracowników.
Zostaw swoją opinię o ING Bank Śląski Centrala - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Bank Śląski Centrala