Guliwer Usługi Transportowe S.C. Świdnica

Świdnica

Opinie o Guliwer Usługi Transportowe S.C. Świdnica

dorka 2011-11-19 12:21:50
Czy umowa zlecenie to super warunki? Zamiast miłej pani jakiś nie znający się na niczym facet w biurze puszczający smętne kwasy na pytania o przyczyny nie wyjechania autobusu o danej godzinie (wręcz żałosne) Autobusy "ładne" te nowe i tylko z zewnątrz lecz i tak już poobdzierane a w środku na "komputerze pokładowym"wyświetlają się wszystkie możliwe usterki(serwis za drogi?) kiedyś jechaliśmy kursem na wrocław z takim wąsatym facetem i zabrakło paliwa w autobusie (nieźle) zabrał nas nasrępny autobus.Kierowcy mają wypłatę na czas jak sobie sami wezmą z utargu bo inaczej musza łazić za pseudo szefem facet zwodzi jak może i obiecuje złotee góry nie ma tam atmosfery do spokojnej pracy brak fachowców no może trzech albo czterech kierowców na dobrym poziomie reszta niestety poniżej standardów.Ostatnio widziano tam kierowcę który z 2 lata temu stracił prawko za łykanie i to w tej firmie. Super powrót??? Dwóch albo trzech się zwolniło całkiem nie dawno ale chyba mieli jakieś resztki HON
Zostaw swoją opinię o Guliwer Usługi Transportowe S.C. Świdnica - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Guliwer Usługi Transportowe S.C. Świdnica