Opinie o Karczma Zbych Zbigniew Podolak w Żarów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Karczma Zbych Zbigniew Podolak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Karczma Zbych Zbigniew Podolak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karczma Zbych Zbigniew Podolak w Żarów

Urszula Nowy wpis

Widzę, że właściciele zabierali kelnerkom napiwki? Nadal tak jest?? Przecież to powinno bezpośrednio iść do kieszeni pracownika lub być rozdzielone między kelnerów. Ktoś z pracujących może dać znać?

Halina Nowy wpis
@Urszula

To nie prawda . Jestem pracownikiem karczmy u Zbycha i nikt nam pracownikom nie zabiera żadnych napiwków. Atmosfera w karczmie jest wspaniała a pracodawcy są uczciwi i nigdy nic nie zabierają nam pracownikom . Jeszcze dostajemy od nich pochwały i nagrody. To naprawdę wspaniali pracodawcy. W karczmie czuję się jak w domu i cieszę się że tam pracuję .

Halina Nowy wpis
@Halina

Jeszcze raz proszę aby nikt kto nie pracuje w karczmie i nie wie jak jest naprawdę nie pisał bzdur , które są nie prawdą.A jeśli chodzi o kasę to nie kasujemy ponieważ jest to odpowiedzialność i nikt z nas nie chcę brać odpowiedzialności . Szefowa kasuje ponieważ bierze na siebie pełną odpowiedzialność za braki w kasie.

Katarzyna Nowy wpis

Czy obecnie, podczas pandemii i przy wprowadzanych obostrzeniach, można aplikować o pracę do Karczmy? Czy była jakaś redukcja etatów lub jest generalnie duża rotacja pracowników? Czy można liczyć tutaj na stabilne zatrudnienie? :)

Sylwia

Jedzenie średnie jedynie pizza dobra, wlasciele okropnie traktują kelnerki, zabierają napiwki i potrafią nakrzyczeć na nie przy klientach, nie zapominając o tym że nie obsługują kasy bo zwyczajnie nie mają na to pozwolenia. Woda w dzbanku to najczęściej woda z kranu tylko dodana jest miętą i cytryna. Wlasciele leżą na leżakach ogrodowych przy klientach. Nie polecam bardzo toksyczna atmosfera i ceny jak z kosmosu za zwykla "świeża" rybę z biedronki.

Obserwator

Wlascicielu Zbychu! Przestan okradac kelnerki z napiwkow. One sie naleza za mila obsluge, a nie za smaczne danie jak pan twierdzi. Jakosc dania powinna byc w cenie. Kolejnym nieporozumieniem jest obsluga kasy. Dlaczego kelnerka tego nie moze robić? Jesli pan moe ufa swoim pracownikom, to lepiej od razu ich zwolnic lub nie zatrudniac wcale. A wisienka na torcie jest ten koczowniczy (usunięte przez administratora) przy wejsciu do "karczmy" skladajacy sie z lezakow...brakuje tam parasola i parawanu. Prosze pomyśleć o tym.

Obserwator
@Obserwator

Czyzby slowo oboz bylo zakazane na tym forum? Chodzilo mi o biwak, miejsce wypoczynku, a nie miejsce przymusowej pracy :) ach ta autokorekta.

Paulina
@Obserwator

Forum nie jest miejscem na tego typu komentarze. Jeśli masz zastrzeżenia co do funkcjonowania firmy, powinieneś takie uwagi zgłosić bezpośrednio do właściciela. Wnioskuję, że jesteś w jakiś sposób powiązany z tym pracodawcą - czy jesteś, bądź byłeś tam zatrudniony? Jeśli tak, opowiedz proszę więcej o samej pracy. Jaki rodzaj umowy jest oferowany? Można liczyć na posiłek pracowniczy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Karczma Zbych Zbigniew Podolak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
admin

Jak wygląda rekrutacja w firmieKarczma "ZBYCH" Zbigniew Podolak , bo od dawna nie pojawiały się nowe opinie? Może ktoś z nowych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie?

Uczciwy
@admin

Pracowałam tam kiedyś jakiś rok temu to nie płacą tylko dają zaliczki napiwki zabierają dla siebie przez przepracowane 11 godzin nawet przerwa mi się nie należało o telefonie nie wspomnę bo nie można nosić przy sobie ani nawet dzwonić. To nie 18 wiek tylko 21. Nie polecam.zadnej dziewczynie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Karczma Zbych Zbigniew Podolak - Żarów

Karczma Zbych Zbigniew Podolak
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Piastowska 1A
    58-130 Żarów