Opinie o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Kacper Rytuła (Wrocław)

Widać początek dobrych zmian w tej firmie!! Pracuję od 7 lat więc wiem co mówię. Niestety wielu "Młodych" odpada na starcie ale powodem jest ich mentalność i nieodpowiednie przygotowanie do pracy. Część zachowuje się jakby byli na wakacjach - a to normalna, nie zawsze lekka praca. Polecam VKVE , mimo przejściowych problemów firma rozwija się .

Andrew

Witam, ogólnie firma moim zdaniem godna polecenia, wszystko dobrze zorganizowane, godziny pracy mam takie jak były mi zapewniane, jedynym ale zarazem ogromnym minusem jest nie wypłacanie tygodniówek na czas przelewy są niby co piątek, a np. mój znajomy nie dostał żadnej wypłaty i czeka już 3 tygodnie ja póki co miałem jedną na samym początku a od dwóch tygodni cisza...

@Andrew

Drogi Andrew, Możemy podjąć odpowiednie kroki aby Ci pomóc, prosimy o przesłanie na nasz adres email vke.marketing@gmail.com - Twoje dane osobowe oraz numer kontaktowy. Postaramy się wyjaśnić Twoją sprawę najszybciej jak to możliwe.

Piter

Hej, czy ktoś pracuje lub pracował prze tę agencję w Krabbendijke na sortowni i pakowaniu jabłek i gruszek? Jakie warunki pracy i gdzie się mieszka dobre zakwaterowanie ?

Boss47

Ludzie. Czego wy chcecie !!? Szukacie pracy czy wakacji ??. Od 4 lat pracuję w VKVE , prócz tego że nieraz mam dość tej roboty to ciągnę to i jakoś zarabiam, a Wy tutaj wylewacie swoje żale i krytykujecie firmę do której i tak jeździcie. Nie pasuje - zmieńcie firmę i tyle - JA NIE ZAMIERZAM!

Order picker

atmosfera jak w barze . Jedzenie na biurkach z KFC oraz pytanie . Gdzie sa ich kontrakty ... Lol ta firma to jakis zart . Solarisy oszukane na 100euro za tydzien pracy . Uwazajcie na ta fime i bron boze zdala od Baxshop .

Janek

Od początku roku w VKVE bardzo dużo się zmieniło. Zarówno traktowanie jak i warunki pracy, sporo cwaniaczków o dziwo firma na miejscu zwolniła, poprawiają się także warunki mieszkaniowe. Czyżby firma podupadała że zaczyna tu być normalnie ?.

@Janek

Drogi Janku, owszem - dużo się zmienia na lepsze, dziękujemy za miłe słowa i pragniemy Cię zapewnić że teraz będzie już tylko lepiej. Podjęliśmy odpowiednie kroki. Pozdrawiamy serdecznie.

Thor

Właśnie te ostatnie zdania o tobie świadczą (chyba zdania, bo nie umiesz nawet korzystać ze znaków interpunkcyjnych). Nazywasz kozakiem kogoś kto okrada pracodawcę - to raz, a dwa - kłamiesz pisząc o jakimś Marku i rudym Michale z Gorzowa. Takie osoby nawet w VanKoppenie nie pracują! Chyba, ze chodzi ci o jakichś cwaniaczków na ważnieszym stanowisku u jednego z ich klientów (których mają setki), więc wyrażaj się jaśniej.

@Thor

Wyrazic sie jasniej to moge tylko osobiscie pajacu.Nie mam zamiaru rozpisywac sie o tobie i tej pseudo firmie z natury nie lubie mielic tematu A skoro nie wiesz o czym i o kim pisze to po co w ogole zawierasz glos i jeszcze stanowczo piszesz ze takie osoby nie pracuja w tej firmie Ale to zrozumiale taki (usunięte przez administratora) tam macie ze ciezko sie polapac Szkoda ze polapane macie do perfekcji jak oszukiwac rodaków

@Thor

ty ku rwa wiesz kto tam pracuje wszystkich znasz ? (usunięte przez administratora) sie w czolo

Bloemetje

Biuro znam bardzo dobrze, pracuje juz kilka lat i nie mogę złego słowa powiedzieć . Powiem tylko tak... w biurach pracują tacy sami ludzie jak Wy. I to jak oni Was potraktują będzie zależało od tego jak Wy potraktujecie ich....

Kamil

Nie polecam,strasznie koloryzują przez telefon..Mówią jedno a co do pracy na miejscu to całkiem inna bajka.Drogie potrącanie za mieszkanie (usunięte przez administratora)! za kazdą przepracowaną godzine

@Kamil

podpisuje się pod tym obiema łapami

Szczerze nie polecam tej agencji, stracicie tylko czas, pieniądze i nerwy

nowypracownik

cześć, ma ktoś informacje co to za praca przy bukietach przez Van Koppena w okolicach aalsmeer/rijsen? Czy to jest do firmy mopabloem?

Lewy

Nie polecam

Aga

Nie polecam ! Totalny brak organizacji, zero zainteresowania pracownikiem liczy się tylko zysk dla tego biura. Nie dajcie się nabrać na spotkaniu rekrutacyjnym jak to jest miło i cudownie, rzeczywistość jest całkiem inna. W pracy (usunięte przez administratora), chcesz coś załatwić idziesz do koordynatora który karze dzwonić do biura w biurze mówią żeby załatwiać to z koordynatorem i tak błędne koło. Porażka, nie polecam !

Aga

Ja nie wiem gdzie wy trafiliście, ale na pewno nie tam gdzie ja. To samo biuro w Aalsmeer wysłało mnie na orchidee i pracuję tam już 5 miesięcy! Pewnie, że czasem jest mniej pracy, a czasem aż za dużo, ale ludzie, to jest praca sezonowa!

Konrad

Nie ma się czego obawiać, bo agencja naprawdę dobra, sprawdzona. Ja z pewnością zostanę tu na dłużej, bo nie mam zastrzeżeń ani do zleceń, ani do pensji. Wszystko jak należy.

x
@Konrad

Serio? Na stronie bpwh.pl można znaleźć zgoła przeciwne opinie!

Glaca
@x

No ale jakby nie było, tam w rankingu są zawsze wysoko. Sam już nie wiem... A chciałem u nich aplikować, bo znajomi sobie chwalą.

Patrycja

@klakier, a czy w umowie mieliście zapis mówiący o tym, w jakim charakterze będzie odbywać się praca? Może sytuacja, o której piszesz, to były tylko jakieś przejściowe problemy? @pawkor, w jakim charakterze pracowałeś poprzez Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.? Rozważasz jeszcze zatrudnienie przez tę agencję? @Jann, @Stachhu, moglibyście napisać coś więcej? Wasze opinie zawierają głównie ogólniki i niewiele pomogą innym w podjęciu decyzji o aplikowaniu.

Zack
@Patrycja

W umowie nie ma ani słowa o tym jak będzie wyglądała twoja praca, umowa nie jest również gwarantem ilości godzin. To o czym pisze klakier jest natomiast nagminnym procederem - jeśli nie masz szczęścia i nie otrzymasz stałej pracy to najprawdopodobniej codziennie będziesz lądowała w innej, jeśli w ogóle codziennie będziesz pracowała... Wszystkimi świeżymy pozytywnymi komentarzami nie sugeruj się gdyż są kompletnym przeciwieństwem faktycznego stanu rzeczy(usunięte przez administratora)

pawkor

Dużo fajnych, różnorodnych ofert, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Pracowałem najpierw tymczasowo w Polsce, potem przeniosłem się do Holandii. Obie opcje bardzo sobie chwalę, niech każdy wybierze to, co mu bardziej odpowiada.

xxxxx

Właśnie wróciłem z mojego pierwszego wyjazdu do Holandii zorganizowanego przez tą agencję. Mam bardzo pozytywne wrażenia. Zakwaterowanie mam w dobrej lokalizacji, z porządnymi ludźmi, zarobki sa ok, udało mi się trochę odłożyć. Naprawdę polecam pracę za granicą.

Stachhu

Jann

Praca w Holandii – super! W porządku kwatera, blisko do pracy, fajni ludzie w mieszkaniu, dobre zarobki. Nic tylko przyjeżdżać!

eros

Nie wiem jak było w tej agencji kiedyś, ale ja sobie ją chwalę i chwalić będę. Wszystko jest tutaj jak należy. Miła i pomocna obsługa w biurze, zakwaterowanie dają blisko wykonywanej pracy, nie traci się czasu na dojazdy. Dużo ciekawych ofert mają, więc raczej każdy znajdzie coś dla siebie, a u mnie z wypłatą tez nie było żadnych problemów, zawsze wszystko na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. - Den haag

• Jak się pracuje w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Kandydaci do pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.