Opinie o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Sebast

Tak samo jak wiekszosc agencji jest nieuczciwa pod wzgledem zakwaterowania jest pobierane 2,5 euro za kazda przepracowana godzine , za miejsce w pokoju gdzie spia dwie osoby a pokoj to jednosobowy tez przejsciowy lacznie koszt przy 40h w pracy to prawie 400 euro za osobe. Standard pokojow w ktore dostalem za kazdym razem nie byly przygotowane w piewszym posciel stara, smieci , rozrzucone smierdzialo jakas stechlizna , w drugim pokoju mialem karaluchy , stara wykladzina po nie jednym rozlaniu , oczywiscie brudne sciany nie odkurzane i jak wspomnialem wczesniej przejsciowy. Dziwie sie ze tak slabo slychac o tym jak agencje oszukuja pracownikow i jak zarabiaja na zakwaterowaniu . wkrotce wrzuce link do zdjec.

Zack
@Sebast

(usunięte przez administratora) Euro to tak naprawdę opłata za każdą godzinę pracy jaką otrzymuje pracownik a nie opłata za mieszkanie. W ten oto prosty sposób VKVE zarabia podwójnie: na pracownikach i pracodawcach Twój post oraz moja odpowiedz pewnie niedługo zostaną usunięte, podobnie jak cała masa innych negatywnych opinii. Szkoda,że admin tego forum nie działa tak sprawnie i nie usuwa wrzuconych tu przez VKVA ofert pracy, które nie powinny się tu znaleźć z jednej prostej przyczyny - to forum jest miejscem gdzie zamieszcza się opinie o pracodawcach!

@Sebast

Czy problem, który Pan opisuje był już zgłaszany bezpośrednio w naszej agencji? Prosimy o kontakt z biurem w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

Krzysiek

Profesjonalne podejście do klienta to pierwsze co wyraźnie odczułem podczas spotkania w firmie VKVE. Wyjaśniono mi wszelkie wątpliwości, w sumie to nawet nie musiałem zadawać swoich pytań. Podpisałem umowę już na 2 spotkaniu które zaplanowane było tylko i wyłącznie po to aby na spokojnie przygotować wszystkie formalności. Pełen profesjonalizm. Pracuję przy ogórkach, i nie mogę napisać nic złego. Nawet jeśli coś mi się nie podoba to nie ma to związku z ustaleniami w biurze VKVE. Jestem zadowolony. Pierwsze wypłaty dostałem w terminie. Jak będzie dalej ?. Nic nie wskazuje na to aby było inaczej. Pozdrawiam Krzysiek.

@Krzysiek

Dziękujemy Krzysztofie za zaufanie i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z pracy :)

Sebast

Powiadomię SNF może oni zrobią z wami porządek.

Riki

Rzetelna i uczciwa , Czy uczciwe jest pobieranie prawie 100 na tydzien euro za miejsce w pokoju ?

Order picker

atmosfera jak w barze . Jedzenie na biurkach z KFC oraz pytanie . Gdzie sa ich kontrakty ... Lol ta firma to jakis zart . Solarisy oszukane na 100euro za tydzien pracy . Uwazajcie na ta fime i bron boze zdala od Baxshop .

Aneta Balicka

Z Van Koppen współpracuję już od bardzo dawna, bywały chwile gorsze i lepsze. Jednak dzisiaj nie mogę powiedzieć złego słowa na temat firmy. Owszem, kilka osób zarządzających pracownikami zza granicy nie powinno w ogóle w Holandii być ale na szczęście to się już zmieniło, szkoda tylko że tak późno. Nie rozumiem jednak skali negatywnych opinii których spora część jest wyssana z palca lub ktoś działa na niekorzyść tej firmy.

Mon153
@Aneta Balicka

Jestem innego zdania nigdy nie bede pracowala przez ta firme czekam juz 3 dni na wiadomosc czy kierowca bedzie przyjezdzal po mnie do pracy masakra

@Mon153

Prosimy o kontakt z Nami: +48 534 317 304. Wyjaśnimy sytuację.

@Mon153

Prosimy o kontakt z Nami: +48 534 317 304. Wyjaśnimy sytuację.

Katarzyna

Witam, chciałabym rozpocząć pracę w waszym biurze ale na polskiej umowie, czy jest to możliwe??

@Katarzyna

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Nami, Tel. +48 534 317 304

Lucjan T.

Polecam , praca przez tą firmę jest uczciwa, łatwa i dobrze płatna - jak dla mnie.

@Lucjan T.

Dziękujemy za zaufanie i zadowolenie.

Dobra Agencja jasne . Tną na kazdym miejscu gdzie się da. Koordynator ma wyrąbane na Ciebie , piszesz dzwonisz nic brak odezwu . Dobrze , że wróciłem do Polski przynajmniej tam nie mam wiekówki i zarobie tyle samo.

Tadek
@Paweł

A w jakim miejscu pracowałeś? Aż tak źle tam jest? A jak z zakwaterowaniem ? Pawle ?

Maniek
@Paweł

A to w jakim wieku jesteś że masz wiekowke ? Szczerze mi ma wiekowce też by się nie opłacało :/

@Maniek

Prosimy o informację - dane kontaktowe, imię i nazwisko koordynatora do którego nie można się dodzwonić. Zweryfikujemy i pomożemy.

@Tadek

Prosimy o podanie danych koordynatora imię i nazwisko, a także numeru telefonu pod który nie można się dodzwonić. Zweryfikujemy i pomożemy.

@Tadek

Nie polecam

Jeśli jedziesz do holandi zarobić to nie przez ta agencje bo stawki są niskie i nie odłożysz nic a nic a życie tez kosztuje krojenie za wszystko godziny na salarisie czasami się nie zgadzają wymyślają koordynatorzy są tylko z nazwy żeby tylko byli bo g*** z nimi załatwisz bo telefony bardzo rzadko odbierają praca to nieraz zmienia się jak kalejdoskop raz tutaj potem tam szkoda czasu na takie uitzendburo

@Nie polecam

Chętnie rozwiążemy Pańskie problemy, prosimy tylko o kontakt z Naszym biurem. Równocześnie pragniemy poinformować iż naszym klientom nie oferujemy nieprawdy.

@Nie polecam

Tadek

pracuje ktoś w miejscowości Zwaag okolice? Jak wygląda praca? Mieszkania ktoś coś wie bądź jest na miejscu praca order picker

Dark

Czy w tej agencji jest potrzebne aktualne zaświadczenie o niekaralności ?

Mateo
@Dark

W moim przypadku taki dokument był konieczny do podjęcia pracy w zwaag

Dark

Witajcie. Opinie w internecie na temat Van Koppen & Van Eijk dają do zrozumienia że jest to jedna z lepszych agencji pośrednictwa pracy w Holandii i coraz bardziej zastanawiam się nad rozpoczęciem współpracy z tym biurem. Mam jednak kilka pytań. Jak to w końcu jest z tymi wypłatami (tygodniowe czy miesięczne) ? Czy agencja ma w swojej ofercie pracę dla osób bez prawa jazdy ? Proszę o odpowiedź.

Praca przy śledziach jest łatwa i dobrze płatna, cieszę się że mogłam znaleźć pracę tak szybko. Polecam!

Jaśka

Polecam, jestem zadowolona z pracy uzyskanej przez vkve ! ;)

@Jaśka

Dziękujemy za miłe słowa, dokładamy wszelkich starań aby współpraca z Nami była na wysokim poziomie.

Maciek

Właśnie wyjeżdżam na śledzie, praca przy lini produkcyjnej, udało mi się w biurze wszystko załatwić, biuro w Kluczborku, gdyby ktoś szukał - polecam ulica Podwale. Na tym etapie jestem zadowolony, co dalej czas pokaże - na pewno pojawi się opinia. Pozdrawiam!

EeeR

Jakie są warunki zakwaterowań firmowych?

Ala
@EeeR

Nie są to hotele, ale nie ma równiez na co narzekać. W końcu nie jeździmy na wakacje! ;)

Baaty

Witam firma van koopen może i spoko ale to co piszą na temat pracy przy rozach to kłamstwo nie jest wypłata co tydzień tylko co 4 tyg i to za taką ciężko praca słabo niby 9.59 a na czysto jakieś ok 7e praca cały dzień idziesz na 6 i niewiesz kiedy skończysz czasami do 21 przez 2. 3 dni nawet tak do 19 życia niema wolne w tygodniu czasami po 1 ddzien ale nie polecam szczerze

@Baaty

Baaty prosimy o kontakt mailowy vkve.marketing@gmail.com. Chcielibyśmy uzyskać więcej szczegółów na temat Twoich problemów w pracy, chętnie pomożemy. Czekamy na kontakt.

EWA
@Baaty

zgadzam sie z toba OSZUSCI I NIC WIECEJ!

Jacek P.
@EWA

(usunięte przez administratora) ? to poważny zarzut, czy masz umowę na której pisze ile czasu będziesz pracować codziennie oraz za jaką stawkę i ile wolnego w tygoniu ?. Praca za granicą od dawna polega na długich dniówkach - a Wy zachowujecie się jakby to była jakaś nowość i na dodatek naruszacie imię firmy , nie tędy droga. Nikt z Was nie jest zmuszony do pracy .

@Jacek P.

Szanowni Państwo, jesteśmy od tego aby również pomagać. Prosimy jedynie o kontakt: vkve.marketing@gmail.com. Proszę podać numer kontaktowy oraz adres biura z którego usług Państwo korzystacie. Wszelkie niezgodności co do umowy pomiędzy biurem a pracownikiem na pewno rozwiążemy.

@Jacek P.

Jolka
@Baaty

HEJ!. Gdzie jest tak napisane ?. Bo nie widzę ... a pracuję.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.
@Jolka

Witamy serdecznie. Mimo naszych próśb i chęci pomocy, sprawdzenia warunków zatrudnienia przez jedno z Naszych biur, nikt z opisujących negatywnie pracę nie odezwał się do nas (vkve.marketing@gmail.com) w związku z czym uznajemy wypowiedzi jako atak w naszą stronę.

ciekawski
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

dlaczego taka instytucja posiada poczte zakladana na gmailu ? hahahahah

@ciekawski

Szanowny Panie Ciekawski, jak sama nazwa wskazuje w celach marketingowych, pozwolę sobie również nadmienić iż nie jesteśmy Instytucją. Serdeczne pozdrowienia.

Goosia

Pracowałam przez tą agnecję pół roku. Wszystko było ok, dopóki pracowała tam p. Kasia Deska. Bardzo mi pomogła, dostarczyła nawet umowę pod firmę i zawiozła mnie do domu. Przy 40h tygodniowo zarabaiałam 1200 euro w najlepszym wypadku. Panie w agencji od wszystkiego umyway ły ręce, nic nie dało się załatwić. Zapewniały o czymś, co potem się nie zdarzało. Godzinówki wysyłał pracodawca, a jak się potem okazywało, godziny na salarisie nie zgadzały się z tym, jak było na godzinówce. Raz zgłosiłam, że nie policzono mi jednego tygodnia, czyli około 100 euro i dosłalam godzinówkę. Miałam dostać pieniądze tydzień później. Jednak ich nie dostałam. Dzowniąc do agnecji, dowiedziałam się, że zostały mi one wysłane w poprzednim salarisie i niczego mi nie brakuje. Tłumaczyłam, że przecież dosyłalam zaległą godzinówkę. Dopiero, kiedy skontaktowałam się z Panią Martą i wysłałam jej na maila screeny maili z Panią z biura, z naciskiem na datę i godzinę, dostałam swoje pieniądze. Niestety trzeba było walczyc o swoje, co jest smutne, bo do tej pory biuro było w porządku. Po tym wydarzeniu Panie z biura były dla mnie bardzo nie miłe, często kiedy dzwoniłam rzucały słuchawką i odpowiadały lekceważąco.

Piter

Powtórzę moje zapytanie czy ktoś pracuje lub pracował prze tę agencję w Krabbendijke na sortowni i pakowaniu jabłek i gruszek? Jakie warunki pracy i gdzie się mieszka dobre zakwaterowanie ?

@Piter

Chętnie pomożemy, odpowiemy na wszystkie pytania - prosimy o wysłanie numeru telefonu na nasz adres e-mail: vkve.marketing@gmail.com

Karol

Od 2 miesięcy jestem w Holandii na nic nie narzekam , polecam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. - Den haag

• Jak się pracuje w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Kandydaci do pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.