Opinie o "TOMBUD" Tomasz Banaś w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie "TOMBUD" Tomasz Banaś. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w "TOMBUD" Tomasz Banaś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "TOMBUD" Tomasz Banaś w Żory

rumun Nowy wpis

Dobrze płacą. jestem ogólnobudowlanie i nie moge narzekać. Polecam

Aneta Nowy wpis

@Marcinto na pewno ważna informacja, że w firmie pracownicy mają szansę na awans. Rozumiem, że poleciłbyś innym pracę w TOMBUD. Wspominasz, że firma wspiera w rozwoju. Na czym polega to wsparcie?

Marcin Nowy wpis

Pracowałem w Tombudzie 8 lat. Nigdy nie zdarzyło się, aby szef zalegał z kasą. Przerobiłem od pomocnika budowlanego do kierownika, i nigdy nie było problemu ani z szefem ani z kolegami. Firma wspiera w rozwoju, zarobki są przyzwoite. I na czas, a to ważne. Teraz pracuje za granicą, tu jest lepiej, ale tyle co tu nie płaci żadna firma w Polsce. Rozstaliśmy się w zgodzie, i mam powrót, bo szef szanuje dobrych pracowników.

Aneta Nowy wpis

@fredrozumiem, że Ty polecasz pracę w TOMBUD. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w Twoim dziale? Takie informacje mogą być bardzo istotne dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w "TOMBUD" Tomasz Banaś? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
fred

Pracuję w firmie już pół roku. Wypłata zawsze na czas i zawsze zgodnie z przepracowanymi godzinami. Jeśli 10-ty wypada w niedzielę to jest wcześniej. Odnoszę wrażenie, że negatywne komentarze to robota konkurencji bo wśród kolegów niezadowolonych nie ma. Jeśli robisz swoje i szanujesz czas swój i prace to naprawdę fajnie można zarobić.

szaq

Faktycznie - szef jest wymagający. Jeśli uważasz że czy się stoi czy się leży to możesz mieć problem. Ale z uczciwym podejściem do pracy zawsze cię docenią. Współpracuję z tą firmą 3 rok i nigdy nie było problemów, wystarczy rzetelnie pracować

Aneta

@Niezadowolonyco sprawia, że masz taką opinię na temat firmy? Chętnie też dowiemy się od obecnych pracowników jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia w TOMBUD.

Niezadowolony

PORAŻKA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!!

awesome

Dobrze jak atmosfera dopisuje @byy, ale wiesz czy mają teraz jakieś oferty pracy? Z góry dzięki za odpowiedź

bzzz

czysta patologia

takitam

Niewolnictwo w czystej postaci...

x-men

Pracowałem, nie polecam...

obserwator

narzekanie typowe dla nieudaczników, obojętnie gdzie pracujesz twoim obowiązkiem jest integrować się z firmą, widocznie przyszliście tam na chwilę, z założeniem, nic nie robić, a zarobić, no nie udało się, więc albo zmieńcie podejście, albo poszukajcie nowego zawodu w którym się spełnicie, powodzenia

fojt

ja zkoleji słyszałem od znajomego, który tam robi, że jak się robi swoje to wszystko jest ok. Nie czeka nigdy na pieniądze, bo zawsze w dzień wypłaty wszyscy dostają swoje i chyba to będzie na tyle, ja natomiast mam płatności po czasie w mojej firmie, więc chyba spróbuję jednak w tombudzie

art

zgadzam się w kolegą tyle że 1.5 tyg to mało czekam 3 lata

KGie

Szef wymagający, ale dobrze płaci

Nie polecam

Nie polecam wyzysk człowieka zero poszanowania do godności , brak wypłaconych pieniędzy okres oczekiwania 1,5 tygodnia.

Nie polecam totalna porażka jeśli ktoś szuka pracy warto omijać to miejsce szerokim łukiem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "TOMBUD" Tomasz Banaś - Żory

"TOMBUD" Tomasz Banaś