logo PLAY

PLAY

Cieszyn

Opinie o PLAY

anonim 2009-04-30 12:29:09
Atmosfera bardzo przyjazna i sprzyjająca rozwojowi. Bardzo podoba mi się ,że do klienta podchodzilismy jak do osoby, której nie nalezy traktować szablonowo - a więc indywidualnie. Praca dała mi mozliwość rozwoju w dziedzinie,która wcześniej nie była mi znana:)
klient 2009-07-08 14:43:27
chyba ktos pomylil adres. Bo cieszyn cechuje jedynie bardzo duża rotacja pracowników co przekłada się na bardzo niefachowa obsluge w punkcie i kompetny brak wiedzy.
pop 2009-07-29 08:55:10
hahah- sprzyjajaca rozwojowi?? w tym salonie wciaz ktos nowy sie pojawia, coz to za pracodawca, ktory wciaz wymienia ludzi. z tego co wiem - nie jest tam lekko
Kriss 2009-12-19 20:08:55
Miła i kompetentna obsługa, panie uprzejme i pomocne ( podpisałem dwie umowy). Pełen profesjonalizm.
JaGo 2009-12-25 11:23:33
Dostałem prezent jak podpisałem umowe:))) Przeniosłem nr z Plusa mimo ze noki E 52 nie maja, ale obsługa bardzo ok. Polecam
lilka 2010-02-20 19:00:48
mnie tam raz pani z brzuchem odeslala po N-tv do konkurencji:))) Walka o klient:))) porazka na calej linii...
mama 2010-06-09 11:30:46
A cóż za perfidna uwaga w stosunku do kobiety ciężarnej? Czy nie jest to przejaw dyskryminacji i zwykłego chamstwa? takie rzeczy koleżanko powinny być ścigane przez odpowiednie służby i wstyd mi, że pisze tak kobieta. A dla pracodawcy brawo, że nie wysłał dziewczyny na L4 albo nie zwolnił, bo jak czuła się w ciązy ok i chciała pracowac to super, że mogła pracować! A jjak nie miala towaru to co miała zrobić - zreszta to już inna sprawa.
klara 2016-05-19 19:51:07
To profil playa ale w Cieszynie @onder więc tutaj chyba akurat w tym miejscu nie ma za dużo ofert pracy..wiem, że stanowiska są obstawione i raczej ciężko w takiej mniejszej miejscowości znaleźć cokolwiek..
Zostaw swoją opinię o PLAY - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAY