Jack Łódz Jacek Wietrzyk

Łódź

Opinie o Jack Łódz Jacek Wietrzyk

anonim 2011-01-13 10:20:37
nie wyplaca pieniedzy na czas placi po 1-2 miesiącach nie odbiera telefonow lub je rozlancza nie placi za urlopy firma zajmuje sie dociepleniami budynkow siedziba znajduje sie w Łódzi na ul.Kowalskiej odradzam ta firme
anonim 2011-01-13 10:32:15
firma krzak czekanie za kasa jest dlugie nie placi za urlopy warunki tez nie sa super odradzam ta firme zajmuje sie dociepleniami budynkow siedziba Łódz Kowalska 3
anonim 2011-01-19 19:56:36
ostrzegam przed ta firma [usunięte przez moderatora] nie polecam tej firmy
zniesmaczony 2014-06-03 18:20:54
Fuszerka i nic więcej,miga się od gwarancji i usuwania usterek.Omijajcie Go z daleka a unikniecie chamskiego zachowania
GALL ANONIM 2015-01-20 21:17:14
NIE PLACI NA CZAS TRZEBA DOPOMINAC SIE O SWOJA KASE JAK NIE PLACI NIE DODZWONISZ SIE BO ZMIENIA NR TEL LUB NIE ODBIERA WLASCICIEL DO BANI!!!!!!PRACOWNICY NIEKTORZY DOBRZY FACHOWCY.FIRMA ZAREJESTROWANA NIBY W ŁODZI NA UL.KOWALSKIEJ SIEDZIBA JEST W ŁODZI NA DREWNOSKIEJ A WLASCICIEL POD ŁODZIA W JUSTYNOWIE.ODRADZAM PRACE U TEGO pana?I ZLECANIA MU PRAC.ZYCZLIWY I OSZUKANY
łuk 2016-05-20 22:54:57
oby więcej takich osób, bo zauważyłem tendencję do tego, że wybierając dane miejsce pracy, opieramy się na przeczytanych jedynie wpisach. Cieszę się, że ta firma ma jednak zainteresowanie, może odbiją się od poprzednich opinii, tego im życzę na pewno :)
Zostaw swoją opinię o Jack Łódz Jacek Wietrzyk - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jack Łódz Jacek Wietrzyk