Opinie o IT-Dev sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IT-Dev sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w IT-Dev sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT-Dev sp. z o.o. w Wrocław

Kacper

A ja mam pozytywne doswiadczenie z firma. Pracuję pare lat i nie narzekam, dużo się zmieniło w ostatnim czasie. Zarobki jak na Wrocław myśle że są okej, szereg dodatków, współpracownicy mega w porządku. Jest możliwość rozwoju, czy to wewnętrze szkolenia czy np certy z Microsoftu. Polecam.

@Gabriela

Na pewno grubo ponad kilka lat i rośnie, zwłaszcza w działach technicznych (deweloperskich, testowych, wdrożeniowych).

AAA Nowy wpis

Dzień dobry. na stronie jest teraz dostępna oferta dla Key Account Managera. Interesuję się nią ze względu na opcje pracy w 100 % zdalnie. Proszę przy tym o ocenę zarobków. Wskazane są widełki od 8 do 14 tys netto przy B2B. przy jakich warunkach ten górny poziom jest osiągalny?

@Kacper

No widzę, że pozytywnie zagadujesz, a jak odniesiesz się do tematu rotacji tutaj? Bo widziałam info, że podobno w 2021 to nawet 50% było. To chyba słabo wygląda?

@Gabriela

Rotacja na poziomie 50% jest czymś wyssanym z palca. Rzeczywiście w 2021 była może ona na wyższym % ale głównie ze względu na studentów, których firma raz na jakiś czas przyjmuje na staże- wtedy cała grupa się nie utrzymała. Pomijając ten fakt, myśle że rotacja jest na zdrowym poziomie, czasami ktoś przyjdzie, ktoś odejdzie- na pewno nie jest to rotacja 50% :)

@Kacper

Aa rozumiem, no to tym bardziej podejrzane, bo widać, że chyba ktoś dość tendencyjnie wykorzystał tę statystykę. :/ A wobec tego jeszcze ciekawa jestem tylko średniej długości stażu pracy tutaj

Developer

Czekam na te szkolenia :D

@Developer

Nie czekaj! Koniecznie zgłoś się do przełożonego/nej z konkretnym zapotrzebowaniem, jeśli takowe masz.

@Gabriela

Zagadnienie na pewno uzależnione od działu, ale ja od lat pracuję z tymi samymi ludzmi (+ nowi) i do tej pory rotacja była marginalna - raczej osoby przychodzą, niż odchodzą...

@Gabriela

O pracy fullstacka napiszecie parę słów? mnie tez oczywiście interesuje to jak długo trwa sam proces rekrutacyjny ale także to w jaki sposób jest prowadzony właśnie na fullstacku. Od dwóch tygodni już ktoś jest poszukiwany. byliście na rozmowie?

Jak długo trwa rekrutacja w IT Dev?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

KAM. Pracował ktoś i się wypowie? od paru dni oferta widnieje na takim portalu. po pierwsze rozbieżność w postaci 4,500 zł w widełkach mnie interesuje, doniesiecie się co do niej? Kolejna rzecz to tryb pracy, ludzie obecnie chętniej wykonują wszystko zdalnie czy jednak można liczyć na jakaś integracje?

Łukasz

Hej, jak wygląda rekrutacja na stanowisko junior frontend?

W firmie IT-Dev sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko front end developer. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 12000 PLN.

kandydatka

Brałam udział w procesie, rekruterka patrzyła w telefon, poprawiała włosy i w ogóle mnie nie słuchała, feedback jaki dostałam to, że wybrali innego kandydata - zero merytoryki. Dla mnie takie podejście do kandydata jest niedopuszczalne - powinniście popracować nad tym :/

Seweryn
@kandydatka

Nie było żadnego uzasadnienia ich decyzji w odpowiedzi, którą otrzymałaś? Jakiego w ogóle stanowiska dotyczyła ta rekrutacja, i czy rekruterka podała podstawowe, ważne z punktu widzenia kandydata informacje, typu dokładny zakres obowiązków, czy zakres wynagrodzenia?

Aleksandra

Obecnie szukają Sharepoint/Azure Developera. Wiecie kto prowadzi rekrutację? I jak dokładnie wygląda rekrutacja na tak wysokie stanowisko? O co pytają?

Czy w IT-Dev sp. z o.o. pracuje się na open space?

w IT-DEV pracuje się na open space

aktualnie firma dąży do pracy zdalnej

Agata

Firma na początku obiecuje złote góry. W trakcie pracy brak szacunku, faktycznie dwóch brodatych szefów jest jak ala guru. Nie potrafią działać i mówić prawdy. Wszystkie negatywne komentarze są prawdą firma tragedia.

Emilia
@Agata

A co takiego obiecuje firma na rekrutacji, że nie jest prawdą? :)

Agatka
@Emilia

Szkolenia, kursy, samochod.

@Agatka

Ale na jakie stanowisko ten samochód? Jest faktycznie konieczny?

blue
@Agata

Reasumując : Warto aplikować do działu sprzedaży ? - czy te zarobki ( od 6500 netto do ...............) i samochód to fikcja ? nic co Polskie nie jest mi obce , dlatego pytam :)

@blue

No niestety chyba wzmianka o tych złotych górach mów sama za siebie? :(

@blue

moje wrażenia sa takie zarobki Fikcja - publikowane stawki sa tylko clickbaitem, wszystko wychodzi na jaw w czasie rozmów a potem ponownej negocjacji proponowanego wynagrodzenia w efekcie oferują stawki poniżej średniej rynkowej jak w jakimś januszexie. Samochód i dodatki są obwarowane dodatkowymi warunkami i każda z osób mówi co innego w tym temacie mam wrażenie, że to taka marchewka dla naiwnych. Do przemyślenia - Ciągle szukają ludzi na te same stanowiska (handlowy) więc ewidentnie coś tam jest nie tak.

@Adam

No ale co niby? Bo w takim razie to precyzyjniej przydałoby się określić?

blue
@Gabriela

wakat do działu sprzedaży wisi od 2021 roku a może i wcześniej , jak dla mnie to zbieranie danych i nic więcej , bzdurne widełki odnośnie zarobków bez pokrycia , tzn. pozyskasz do obsługi AMAZON i kontrakt na 1 000 000 eu , wówczas zarobisz 6500 i dostaniesz samochód :) strata czasu , badanie kandydatów w metodologii LOOP :) -nie wiem po co

Prac

Firma spoko jeżeli chodzi o kasę i ludzi. Mogli by bardziej jednak pomyśleć o dostosowanym systemie szkoleń dla pracowników. Sam się nie dowiesz to się nie nauczysz :( A i od kogoś coś wyciągnąć ciężko.

@Prac

A pracownicy nie mają możliwości zgłosić takich uwag?

Euvic

Firma ma partnera Euvic i Nintex.Szef z brodą nawet nie wie co robią te firmy. Cały czas przemądrza się ze zyl 100 lat w UK i ze robil deal za miliardy funtow. Panie Szpicbrodka wez sie pan naucz mowic prawde i plac ludziom. Rotacja w firmie 50 procent w 2021. Unika pokazywania inforamcji o firmie.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie IT-Dev sp. z o.o.? 28 lutego na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Manager. Ktoś z Was aplikował?

mk

Polecam przeglądać ich oferty na linkedin tam podają widełki.

@mk

Tylko tam? Ale w sumie to bardzo miło z ich strony, jedno pytanie na forum mniej. ;p Rozumiem, że kandydujesz? Jakie stanowisko Cię interesuje najbardziej?

Unikaj

Firma z programowaniem ma już niewiele wspólnego - głównie utrzymują swoje stare rozwiązania. Dla studentów to może jeszcze dobry start bo jest kilku doświadczonych pracowników, którzy sie starają nie powiem i są chętni do pomocy, ale jeśli masz juz doświadczenie to na rozwój tutaj nie ma co liczyć. Tak samo jak i na zadania inne niż utrzymywanie trupów (nazywają to customami) których autorzy dawno się już zwolnili. O działającym komputerze też możesz zapomnieć, jeśli nie jesteś tu od stu lat to nastaw się na pracę na własnym sprzęcie bo to co dostaniesz pamiętać będzie twórców trupów, które będziesz utrzymywać. Pensje mocno poniżej przeciętnej. Obiecują że są premie ale to naciąganie bo jesli dostaniesz to minimalna kwotę bo dla kierownictwa programiści to zło konieczne i zawsze znajdzie się powód do uciecia premii

sprzedaz i czesc technologiczna bardzo zadufani w sobie. wlasciciele maja duze mniemanie o sobie im wyzej w hierarchi dluzej w firmie tym bardziej ktos patrzy na ciebie z gory. kilka osob pracuje tutaj bardzo dlugo nawet po dziesiec lat i wiecej ale tylko dlatego ze nikt inny ich chyba do pracy nie przyjmie. (usunięte przez administratora)

Pracowałem tam

Szefowie zadufani w sobie, obiecuja jaka to firma jest fantastyczna i jak oni to fantastycznie pracuja. Takie niesamowite projekty robili - pewnie i robili, ale to bylo dawno temu. Czesc osob ktora pracuja tam od lat, jest na podobnym poziomie kulrurowym jak ich szefowie. Szczytem jest dzial zajmujacy sie rozwiazaniami chmurowymi to grono osob zwajemnej adoraci, ktora sobie wzajemie slodzi, uwazaja sie za lepszych od innych. Do nowego pracownika podchodza z gory, bez szacunku, nie ma znaczenia czy przychodzisz z doswiadczeniem czy tez bez doswiadczenia. Jak ktos ma nerwy aby uzerac sie z chamstwem i zaklamaniem (bez znaczenia ktorej grupy to dotyczy szefowie i czesc wspolpracownikow), to idealne miejsce dla niego.

Trzon zespołu pracuje tam od dawna, znają się jak łyse konie. Mi osobiście dość ciężko było się w to towarzystwo wgryźć, dość hermetycznie ale też nie starałem się nadto. Szef, tak jak ktoś tu napisał, lubi myśleć że wie wszystko i na wszystkim się zna. Nie chcę go oceniać źle, bo faktycznie ma oko do szczegółu i wie na czym polega prowadzenie biznesu. Podchodzi bardzo konkretnie do wszelkich zagadnień, choć nie obywa się bez rozwlekłych wywodów. Na minus to, że jak coś się przedłuża i nagle jakieś projekt ma nabite mnóstwo godzin to jest spotkanie, ustalanie winnych i wyciąganie konsekwencji finansowych. Zarobki raczej słabe, potem może jest lepiej, nie wiem. Rozmowa kwalifikacyjna na luzie - rozmowa z szefem o wzajemnych oczekiwaniach. Jeśli ktoś lubi i wie z czym się wiąże klepanie projektów sharepointowych to pewnie można się tam sporo nauczyć.

@były pracownik

Zapewne przyznasz mi rację, że wysokość wynagrodzenie to kwestia indywidualna - jednym będzie pasować, a innym już niekoniecznie. Martwo natomiast to hermetyczne środowisko, o którym wspomniałeś. No a co z pakietem socjalnym? Co konkretnie oferują w IT-Dev w jego ramach?

Niejasny zakres obowiazkow, wszystko na wczoraj, szef tyran ktory jest madrzejszy od swoich pracownikow. Nie ma szkolen, nie ma praktyk, problem z obiecanymi egzaminami. Przelozeni potrafia zastraszac, zwlaszcza mlodych pracownikow.

Agata

Twój opis IT-Dev wygląda niezbyt zachęcająco z mojego punktu widzenia, jako kandydatki na specjalistkę ds. wsparcia sprzedaży. Napisz, proszę, jakich spodziewać się widełek płacowych. W ogłoszeniu na ich stronie mowa o adekwatnym do doświadczenia wynagrodzeniu, multisporcie, opiece medycznej. A jak płacą?

Aneta

Jak się przygotować do rekrutacji? Czy wymagają znajomości języków obcych?

Zostaw merytoryczną opinię o IT-Dev sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w IT-Dev sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IT-Dev sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IT-Dev sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IT-Dev sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IT-Dev sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IT-Dev sp. z o.o.
  • Kościuszki 14