Opinie o Carrefour Polska w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Carrefour Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaka jest kultura pracy w Carrefour Polska?

Michał Nowy wpis

Fatalne zarządzanie oraz traktowanie pracowników, sprowadzonych do robotów, brak empatii i pełny kontroling pracowników, traktowanych jak (usunięte przez administratora), zresztą tak samo traktują klientów. Z takim podejściem to niedługo ten Carrefour przy ulicy Przywidzkiej podzieli los Tesco na Chełmie. Tym bardziej, że sprzedaż spowalnia, a każdy pracownik z kim zamienisz słowo tak naprawdę cierpi w tej pracy.

daisy Nowy wpis

Sklep dobry, asortyment szeroki, opinie pracowników pozytywne, solidna firma, polecam!

Jakie są mocne strony pracodawcy Carrefour Polska?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
anmajmm

Mam pytanie. Czy do pracy są przyjmowani również pracownicy z orzeczeniem o niepełnosprawności ? Mam orzeczenie i małymi krokami rozglądam się za pracą.

Mieto

Zostałem (usunięte przez administratora) przez pracowników Carrefour przy zakupie telefonu smartfon w Gdańsku kupiłem zablokowany telefon i nie chciano mi go odblokować musiałem zwrócić a okazuje się że blokują specjalnie żeby klienci w nich nie grzebali czy to normalne jest jeśli tak to dlaczego mi nie oblokowano .

Pracowik

Pracowałam tam tylko i aż 3 tygodnie jako pracownik ochrony. Praca pod presją, wymagania, których cię nie nauczono, wieczne cmokanie i niezadowolenie z powodów powyżej. Przełożony "z temperamentem", który potrafi się wydrzeć na ciebie z nieuzasadnionego powodu i wypomnieć wszystkie "błędy". Szef główny, aniołek, który pyta się ciebie co się stało, że się martwi i nic nie jest twoją winą, a po rezygnacji ze współpracy szantażuje cię nie wypłacaniem wynagrodzenia. Koniec końców skończyłam z najniższą krajową mimo, ze stawka wynosiła 19,50zł/h i nie wypłaceniem pieniędzy za szkolenie. Czytajcie umowy, a w przypadku tej oferty pracy, nie podpisujcie jej, przecież i tak będą mieć cię gdzieś, kiedy zrobisz coś nie po ich myśli.

Jaki dress code obowiązuje w Carrefour Polska?

Jola

Np. Pani Dyrektor MORENY nie umie się ubrać ???? Jak straszydło …

Pracownica

Najgorsze miejsce pracy, kierownictwo stosujące różne nieprzyjemne metody na pracownikach. Praca na kasach jest uważana za pracę „za karę”. Pójście do toalety to powinna być czynność normalna, a nie, że trzeba się prosić przełożonych nawet kilkadziesiąt minut!!! Faworyzowanie pracowników ze wschodu, nie umiejących języka. Po tej firmie wylądowałam na terapii u psychiatry. Także jeżeli chcecie się tego ustrzec, lepiej nie próbujcie się tam zatrudnić. Szkoda waszych nerwów.

Pracownica

Bardzo złe i przedmiotowe traktowanie przez kierownictwo i osobę ponad nich. Stosowanie „kar” dla pracownika na zwolnieniu lekarskim, przenosząc go na inne - gorsze dla niego stanowisko. Z tego, co mi wiadomo po to jest umowa o prace i możliwość korzystania ze zwolnień jeżeli ktoś zachorował tym bardziej w okresie pandemii. Natomiast nikt tego tam nie respektuje, nie martwi się o zdrowie pracownika a tym bardziej o zdrowie klienta, bo przecież chory pracownik zaraża klientów!!!

New

Cześć mam pytanie bo ma u mnie w mieście powstać sklep chyba przed wakacjami powstanie i mam pytanie czy jest możliwość pracy na cały etat i jaka kwota bo większość sklepów jakie się u mnie w mieście otwierają oferują na max 3/4 etatu czy istnieje możliwość dopełnienia np 3/4 do całego etatu, albo praca na umowę zlecenie jaka stawka i czy to funkcjonuje tylko jak sklep dostaje godziny to wtedy na umowę zlecenie czy jest pewna ilość na uz np 80h miesięcznie. Czy są jakieś benefity na święta itp?

Seba

@Aleksandra Mesinger czyli generalnie linia pracownik-kierownik to tutaj ciężki temat?

Aleksandra Mesinger

Jeśli chodzi o pracowników z firm zewnętrznych to nie są te osoby szkolone a tresowane. Oczywiście wszystko musisz potrafić bo w przeciwnym wypadku zostaniesz zmiażdżony.. Kierownictwo (nie każda osoba) to jakiś żart, traktują ludzi przedmiotowo i uważają ze mogą zrobić wszystko bo są na wyższej pozycji. Porządku tam wgl brak, każdy biega w inna stronę a z ludzi robią „idiotów”... Albo kierownictwo zostanie w jakikolwiek sposób postawione do pionu albo w przeciwnym wypadku będą tracić coraz więcej ludzi ponieważ człowiek idąc do pracy chce zarobić pieniądze a nie być tresowanym. Dziękuje !

Interesują mnie zarobki na stanowisku pracownik skanowania lub prawnik działu produktów świeżych, czy to najniższa krajowe? Będę wdzięczny za rzetelne informacje o współpracownikach również jak i dodatkowe informacje Pozdrawiam

Karol
@Tomek

Pisałeś jakiś czas temu i byłeś zainteresowany zatrudnieniem, więc ciekawy jestem, czy podjąłeś pracę? Niewiele osób dodaje na forum informacje dotyczące wysokości wynagrodzenia i umów zawieranych z pracownikami, więc Twój komentarz będzie bardzo istotny.

Pan D
@Tomek

Carrefour Morena : • jedna zmiana 6-14 • tylko jedna 15min przerwa • najniższą krajowa • brak ochrony przed pandemią ( rekawiczki , maseczki) • zakaz rozmów zakaz siedzenia zakaz zakaz zakaz, oczywiście Pani kierownik Blondi zawsze na posterunku • PLUS za umowę o pracę na start

Maria

Dziś byłam sklepie Carrfur na Gdańskiej Morenie. Jakież było moje zdziwienie po dłuższej przerwie nieobecności. Wejście nowe, pachnące, natomiast im dalej tym gorzej. Ogromna sala handlowa ze spożywką zepchnięta do minimum na rzecz chińskich towarów cuchnacych niemiłosiernie. To sklep dla odpornych na smród. Śmierdzi wszędzie, nawet zapach świeżego pieczywa nie może sie przebić. Przy stoisku z rybami to prawdziwy dramat. Kupiłam świeże piersi z kurczaka. W domu okazało się, że niekoniecznie świeże i napompowane wodą. Danie zmarnowane. Ceny spożywki wysokie. Sklepu nie polecam i wiecej tam nie pojadę.

Monika Szmidtka

Witam .robiac zakupy w waszym sklepie byłam z bulwersowana w jaki sposób pracownicy znecaja się nad karpiami za zgodą dyrekcji sprzedając żywe karpie w workach foliowych i przerażająca głupota niektórych klientów którzy kupowali je na święta.

Nie miła obsługa klienta.

Gabriela
@Piotr

Okej, dzięki za opinię o usługach Carrefour. Rozumiem, że nie odpowiada Ci obsługa klienta. A co myślisz o ich produktach?

Ugo

Firma dobra dla dobrych pracowników, idealnie nigdzie nie będziecie mieli!!

Niezadowolona

Pracuje tu w ochronie od niedawna. Ale już teraz mogę powiedzieć że to dno i muł. Już szukam innej pracy bo to co się tu dzieje to jakaś kpina. Lider nie potrafi nic zdecydować a pani menager tak właściwie nad niczym nie panuje i wszyscy wchodzą jej na głowe. Stawki też najniższe. Nie polecam. Ja uciekam.

Człowiek
@Niezadowolona

Dlaczego w tym Carrefour,jedni pracownicy mogą mieć godzine przerwy,a inni tylko ok.20min.

Pracowniczka działu kas

Ciekawe czy nowa dyżurna ochrony sypia z swoją menadżerką jak poprzednia z menadżerem, pewnie stąd awans

Zdecydowany
@Pracowniczka działu kas

Może i sypia.....jeżeli jesteś taka ciekawa to zapytaj hm .Każdy może posiadać swój pogląd.Może jak i nowa dyżurna i menager Ochrony lubią odmiany od czasu do czasu he he .Jednak ludzie którzy pracują w Carrefour nie tryskają inteligencją robią z igły widły. Bo przecież to że były menager Ochrony był facetem i miał dobry kontakt z kobietami z którymi pracował to każdy twierdził że sypia z pracownicami. Jacy ludzie potrafią być naiwni .Niektórzy to powinni pracować na targowisku bo tam się zajmują plotkami.To jest wręcz nieprawdopodobne jak ludzie potrafią obsmarować innych nic nie wiedząc.

Ha,ha,hi,hi......

@Pracowniczka działu kas

A magazynierka na Factory jest ok.co o tym myślicie.

X.X.
@Ktoś

A tam teraz pracuje magazynierka??

@X.X.

Sorry magazynierzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska