Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Daunpol Katowice

Pracowałeś w firmie Daunpol Katowice i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
magda_w - 2009-04-30 10:36:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
solidna, profesjonalna, odpowiedzialna, łatwa
Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźnie nastawieni.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8,20/h brutto
Najbardziej podobało mi się w Daunpol Katowice: elastyczny czas pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Daunpol Katowice: wszystko mi się podobało
zdjecie uzytkownika
ja30 - 2009-12-04 14:26:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
skoro tak Ci sie podobało to dlaczego nie pracujesz?co tam robiłaś?
zdjecie uzytkownika
Kris - 2010-11-22 18:50:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chcesz pracować pół roku bez umowy to polecam!
Upomnij się o nią to pokarzą Ci drzwi z drugiej strony...
Jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeśli chodzi o sam system pracy.
Nap....całe auto i jedź z Bogiem! Nieważne czy dojedziesz czy nie ,czy rozp... sie na pierwszym zakręcie,ważne,że Heniu ma problem z głowy.baaa brak pełnych adresów dostawy to tez na twojej głowie więc jedziesz na wyczucie :) zresztą kogo to obchodzi...ważne ,że (usunięte przez administratora) wypuscił towar.
Ciągłe pomyłki ,zamieszanie i wszystko na ostatnie 5 minut.
Prace magazyniera też "polecam" ...ludziom z zaawansowanym pracoholizmem dla których 12 godzinne dniówki nie przysparzają problemów. haha Heniu pozdrawiam! jeszcze sie kiedys spotkamy !

ps.wszystkie auta maja zamontowany GPS ale nie ten z mapą ,a nadajnik więc każdy twój postój w celu nawet oddania moczu jest odnotowany u (usunięte przez administratora) na emailu. Pełna inwigilacja.
Każdy twój nawet najmniejszy błąd jest ci skrupulatnie wytknięty przy minimalizmie profitów jakie możesz osiągnąc w tej pseudofirmie.
Polecam....
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-25 18:58:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kris napisałeś że "Chcesz pracować pół roku bez umowy to polecam". A czy możesz napisać coś więcej chodzi mi o to dlaczego pracuje się w Daunpol Katowice tyle czasu bez umowy. Z góry dzięki za pomoc.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daunpol Katowice

Twoj email:
Wiadomość: