Daunpol Katowice

Katowice

Opinie o Daunpol Katowice

magda_w 2009-04-30 10:36:30
solidna, profesjonalna, odpowiedzialna, łatwa
Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźnie nastawieni.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8,20/h brutto
Najbardziej podobało mi się w Daunpol Katowice: elastyczny czas pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Daunpol Katowice: wszystko mi się podobało
ja30 2009-12-04 14:26:11
skoro tak Ci sie podobało to dlaczego nie pracujesz?co tam robiłaś?
Kris 2010-11-22 18:50:08
Chcesz pracować pół roku bez umowy to polecam!
Upomnij się o nią to pokarzą Ci drzwi z drugiej strony...
Jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeśli chodzi o sam system pracy.
Nap....całe auto i jedź z Bogiem! Nieważne czy dojedziesz czy nie ,czy rozp... sie na pierwszym zakręcie,ważne,że Heniu ma problem z głowy.baaa brak pełnych adresów dostawy to tez na twojej głowie więc jedziesz na wyczucie :) zresztą kogo to obchodzi...ważne ,że (usunięte przez administratora) wypuscił towar.
Ciągłe pomyłki ,zamieszanie i wszystko na ostatnie 5 minut.
Prace magazyniera też "polecam" ...ludziom z zaawansowanym pracoholizmem dla których 12 godzinne dniówki nie przysparzają problemów. haha Heniu pozdrawiam! jeszcze sie kiedys spotkamy !

ps.wszystkie auta maja zamontowany GPS ale nie ten z mapą ,a nadajnik więc każdy twój postój w celu nawet oddania moczu jest odnotowany u (usunięte przez administratora) na emailu. Pełna inwigilacja.
Każdy twój nawet najmniejszy błąd jest ci skrupulatnie wytknięty przy minimalizmie profitów jakie możesz osiągnąc w tej pseudofirmie.
Polecam....
anonim 2013-05-25 18:58:05
Kris napisałeś że "Chcesz pracować pół roku bez umowy to polecam". A czy możesz napisać coś więcej chodzi mi o to dlaczego pracuje się w Daunpol Katowice tyle czasu bez umowy. Z góry dzięki za pomoc.
pompon 2016-04-19 16:59:48
to jest już mocno przestarzała informacja, ponieważ z tego co wiem to w firmie sporo się poprawiło i umowy o pracę zapewniane są po próbnym okresie, dlatego nie ma sobie co tym głowy zawracać, a ponadto niedługo mają pojawić się jakieś nowe oferty od nich podobno
Zostaw swoją opinię o Daunpol Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daunpol Katowice