Opinie o E-Druk Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E-Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-Druk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Druk Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia jako Pakowacz w mieście Gliwice. Chcę zarabiać 0 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Aneta Nowy wpis

Czy jeśli ktoś ma chęci do pracy przyjmują bez problemu?

,kjh Nowy wpis

@Aneks not o raczej ameryki nie odkryłeś - skoro ludzie sami się zwalniali no to chyba logiczne, że E-Druk Sp. z o.o. miał niedobór pracowników i ruszyły poszukiwania nowych ludzi do pracy. To logiczne :P

robol Nowy wpis

Oj @kolo, niestety nie jest to takie proste jak o tym mówisz. Ja już jakiś czas temu postawnowiłem wyrobić sobie własne zdanie na temat e-druku, ale niestety z tego co się orientuje to nie szukają nikogo, wiec myślę że dostanie się u nich do pracy to graniczy z cudem, no chyba że ja nie umiem szukać, tak też może być

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie E-Druk Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
borysek

@lukas nie warto, na pewno nie tam

DANIO skoczny pimpek

E-druk Sp. z o.o. zmienił nazwę na (usunięte przez administratora)! to jedna i ta sama firma, ci sami ludzi, ten sam mechanizm wyłudzania pieniędzy

DANIOwłaz

2 ostatnie komenty wystawione przez pracowników tej drukarni. nie płacą pracownikom, zatrudniają na czarno lub 1/16 etatu, o kase musisz się prosić. nie płacą kontrahentom, komornik dzwoni codziennie. to spółka zoo, któraś już z kolei którą zakładają na człowieka słupa, a potem WYŁUDZAJĄ pieniądze od innych firm. "trzeba się narobić żeby zarobić, nie?" w tej firmie nikt nic nie robi, wszyscy mają w dupie, burdel, ciągłe zwodzenie i ściemnianie. po prostu żenada.

racja

@municz @lukas. Racja, też nie przepadam za tymi, co są tylko roszczeniowi. najpierw trzeba sie narobic zeby zarobic, nie?

lukas

@municz, a to dlaczego tak uważasz, pracowałes w ogóle w jakiejkolwiek drukarni? Bo coś mi się nie wydaje..

anulka

warunki finansowe są nie do przyjęcia, propozycję pracy bez jakiejkolwiek umowy lub ewentualnie staż z urzędu o ile się kwalifikujesz. Można też zapomnieć o obiecanej zapłacie za przepracowane dni próbne.

anulka

(usunięte przez administratora) E-druk to jedno i to samo. Inna nazwa i tyle. Niech Was nie zwiodą mylące wpisy.

tomasz

Co Wy gadacie? (usunięte przez administratora)to zupełnie inna firma. Miescie sie tez gdzie indziej.Korzystalem z edruku - fakt - mieli potkniecia. Teraz korzystam z (usunięte przez administratora)i jestem mega zadowolony.

dawny pracownik

Tak firma zmieniła nazwę na (usunięte przez administratora). Na początku jak się zatrudnisz to będzie cacy, a później z biegiem czasu już nie. A i niech Was nie zmyli KRS, po prostu jako właściciel wpisany jest kto inny, a w praktyce firmą nadal zarządza (usunięte przez administratora) Pozdrówka

korkoczok

uwaga firma zmienila nazwe na (usunięte przez administratora) uwazajcie !!

xxx

Tak podwyżki są co miesiąc wraz z premią!!!! W jakiej firmie teraz są podwyżki!!! Głupie komentarze, weźcie się lepiej do roboty. Jest kryzys i wszędzie jest ciężko!!!!

a i jakie narzędzia Ci chodzi?

mówicie że bezpłatny, ja myślę że z szefem tzn. z (Usunięte przez moderatora) warto pogadać. A zawsze jest opcja stażu przez urząd pracy, a na to może pójdzie. Wszyscy piszą jak tak jest źle ale to nie do końca prawda. Szef ma swoje za uszami ale też idzie się z nim dogadać. Każdy gada nawet z pracownicy a nadal tam pracują, a gdyby było naprawdę tak źle to by się zwolnili, a są osoby które pracują już tam dwa lata.

borysek

ja Cie rozumiem kolego. Po prostu wyciągnij wnioski z pow. komentarzy.

borysek

firma przyjmuje na staż ale bezpłatny i to bardzo chętnie. serdecznie zapraszamy

dawny pracownik

Ja też wiem o co chodzi, ale ten temat nie powinien być tu poruszany. To jest ich prywatne życie i sprawy. I ludzie jesteście nie poważni pisać o takich sprawach.

Zostaw merytoryczną opinię o E-Druk Sp. z o.o. - Bydgoszcz

E-Druk Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Zduny 8
    85-055 Bydgoszcz