Opinie o Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała w Tychy

Ze trzy lata temu dziwiono się, że firma jeszcze działa? Nie żeby cos ale jakiś czas temu były powystawiane oferty dla pracownika działu CC. Po Tycach czegoś sobie szukam i właśnie myślałam czy by nie spróbować, zwłaszcza ze na hybrydę pozwalają. Tylko nie wiem czy teraz będą szukać? i czy warunki wyglądają całkiem inaczej niż kiedyś?

Dziewczyny jaki styl panuje w Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała?

AGOSŁAWA

SZKODA CZASU , DLA PROFESJONALNYCH SPRZEDAWCÓW , TYLKO OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA NIE DOSTRZEGĄ ABSURDALNYCH TECHNIK , NIE POLECAM

AGOSŁAWA

7 OSÓB KAŻDY z innego miasta W JEDNYM POMIESZCZENIU Z OKOŁO 15 m2 DZWONI DO KLIENTÓW PRZEZ 8 GODZIN HAŁAS NIESAMOWITY ,BRAK MASECZEK , BRAK OCHRONY PRZED np; COVID19 . W POMIESZCZENIU RZECZY PRACOWNIKÓW np torebki , odzienie , i aneks kuchenny. TO NIE JEST 21 WIEK , NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ

Miś
@AGOSŁAWA

Bzdura. Firma ma samych doświadczonych telemarketerów. To właśnie Ci niedoświadczeni, odpadają w przedbiegach nie radząc sobie.

Marcin Nowy wpis
@Miś

Co należy do zadań pracowników w Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała? Jak oceniasz tę firmę pod względem poziomu wynagrodzenia i co możesz powiedzieć o atmosferze panującej w zespole?

były pracownik Nowy wpis
@AGOSŁAWA

Rany, ta firma nadal działa? Pracowałem tam w 2008 i już wtedy był to koszmar.

Agnieszka Nowy wpis

Hej, napiszcie czy w 'Klubie Miłośników Książki' można liczyć na jakieś szkolenia/kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jeżeli tak, czy każdy może z nich skorzystać i czy wiążą się z tym jakieś koszty?

@AGOSŁAWA ale dla takiej osoby nowej w tej branży to praca ok ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK DZIAŁU CALL CENTER [MIEJSCE PRACY: TYCHY]?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

Podacie dokładna lokalizacje ?

Czy oferują benefity do pensji?

Zdzisław

Ostatni mój zakup na jaki dałem się skusić to zestaw książek Jędrzeja Majki w temacie KRESY to istny majstersztyk . Zestaw książek dostępnych na rynku za 100,00 zł spakowali w jedno etui i sprzedają w promocji po 155,00 zł (niezłe przebicie za segregator 50,00 zł) Przestrzegam nim coś kupicie sprawdźcie ceny rynkowe, Nie polecam.

Miśka

O, dalej tam pracuje? Okropna kobieta i plotkara. Kradnie klientów, wszystko uzyskuje krzykiem, a szefostwo ma to w nosie, byle były wyniki.

Łucja
@Miśka

To forum nie służy do zamieszczania opinii na temat konkretnych osób pracujących w Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała. Takimi wpisami łamiesz postanowienia regulaminu, który wyraźnie mówi o tym, że posty nie mogą naruszać czyjegoś dobrego imienia. Proszę Cię o wstawianie tylko merytorycznych opinii o tym miejscu ale jako pracodawcy.

Łucja

@Telemarketer, czy chcesz dać do zrozumienia poprzez swój wpis, że nie pracowałeś w Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała w oparciu o ustalone comiesięczne wynagrodzenie? Twoją pensją był zysk z prowizji? Czy na takie wynagrodzenie zgodziłeś się na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przedstawiały się w takim razie inne warunki zatrudnienia? Zainteresujesz swoim postem innych użytkowników forum.

Telemarketer

Klient biznesowy a KMK Muskała - parodia i nieudolna próba przypisania nieadekwatnego znaczenia określeniu "klient biznesowy"! No ale za to jak brzmi! Naiwni dają się złapać, ale ci co potrafią czytać między wierszami nie dadzą się nabić w butelkę po to by... nabijać Muskale konto bankowe i jego całej rodzince tam zatrudnionej, by mógł spłacać kredyty za domy, Suvy itd. Wydzwanianie na siłę po firmach i nękanie ich w czasie pracy, ważnych spotkań, ale i w czasie prywatnym, po to by wymusić na nich najczęściej niechciany zakup KOLEJNYCH NIEPOTRZEBNYCH książek!!! Żenująca żebranina prowadzona w sposób niezgodny z prawem i obowiązującymi przepisami, czyli chamskie obdzwanianie po firmach i wyłudzanie nr tel komórkowych od osób na tzw. stanowiskach ! - po to by pracownik zatrudniony w KMK mógł zarobić na swoją żebraczą pensję, której kwota musi wynikać tylko i wyłącznie z samodzielnie zarobionych pieniędzy z wypłacanych powizji za sprzedane książki!!! Nie łudźcie się ludzie, że Muskała jako nieskalany i wspaniałomyślny pracodawca wyłoży cokolwiek z własnej kieszeni! Zbyt długo karmi się kosztem wyzysku innych!!! Na każdą złotówkę musicie tam zarobić SAMI!!! OMIJAĆ szerokim łukiem!

Igor

Widzę, że firma poszukuje od pewnego czasu konsultanta ds. obsługi klienta biznesowego w Tychach. Może ktoś aplikował i może dać znać, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

wiola

nigdy więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała - Tychy

Klub Miłośników Książki Sławomir Muskała
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Ujejskiego 30 lok. 3
    Tychy