rabugino sp.z.o.o.

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o rabugino sp.z.o.o.

anonim 2011-01-13 00:00:52
(usunięte przez administratora), po powrocie z urlopu macierżyńskiego szefowej produkcji ( usunięte przez administratora )zrobil sie straszny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . chodzi , obserwuje ludzi ma fiola na punkcie czystosci.placa 1300zl na reke . czeste 4-brygadóki.smieszne dodatki za noce .dalo jako tako sie pracowac do momentu powrotuy tej i( usunięte przez administratora ) a teraz nie polecam i odradzam. zeby cie strzelil ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-11-14 09:32:43
pracowałem tam jakiś czas temu i nie było źle. porządek owszem trzeba zachować ale tak jest w każdej firmie-normalka. gdzie można więcej zarobić nie wiem jak ci nie pasuje idź na ochroniarza tam nie musisz utrzymywać porządku a jak będziesz gościem w domu zarobisz więcej. jak dla mnie było ok normalka były i problemy ale wszystko jest do rozwiązania.
odp 2012-03-06 16:20:00
Nieźle rąbnięty jesteś chłopcze bo jakbyś nie zdążył zauważyć każdy rozumie co oznacza posprzątać po sobie czy przetrzeć maszynę itp. ale bez przesady latanie z kamerą i robienie zdjęć papierkom leżącym na podłodze to już chyba lekka przesada ? Nie da się na hali produkcyjnej utrzymać sterylnej czystości ciągle się kurzy itd. a operator ( czy w tej chwili obciążają sprzątaniem kierowniczki ) nie zawsze maja czas posprzątać naniesionego piachu z dworu czy zdmuchniętej kartki przez wiatr. Dużo bałaganu jest przez wnoszone pojemniki które trzymane są na dworzu w których można znaleść wszystko, można by bylo znaleść miejsce na ich przechowywanie jak i zadbać o rzeczy które powodują nieczystość na hali. a propo niezbednych rzeczy mechaników i technologów też ciągle nie będą latać z kluczami kombinerkami które są ciągle potrzebne przy maszynie. Jestem za aby utrzymywać porządek ale z umiarem. przychodzą tam ludzie pracować przy wtryskarkach jak się nie mylę a w umowach mają że są operatorami produkcji a nie sprzątaczami. I jeśli chodzi o pracę to praca jak praca nie zauważalne są jakiekolwiek uwagi na to aby praca była za ciężka.
rabugino 2012-07-12 21:02:17
Przychodzą coraz to nowsze dyrektorki i wprowadzają swoje rządy. Pan Dyrektor chodzi po produkcji w jasnych spodenkach, do roboty sie nie garnie bo może się pobrudzić a pracownikom nawet dzień dobry nie mówi. Zwalnia wszystkich pokolei i niedługo sam bedzie tyrał na hali w te upały. Dużo obiecuje a i tak nic nie realizuje.
Odradzam pracę w tych warunkach i przy takim kierownictwie.
anonim 2012-08-08 21:16:02
Zgadzam się z tym co powyżej. Trochę kultury dyrektorowi by się przydało. Chyba że w Bydgoszczy grzeczność nie obowiązuje.
xyz 2012-11-22 10:58:06
Nowy dyrektor to tylko obiecuje a potem mówi,że brak kasy. To po co obiecywać. Żenada coraz większa.
Najpierw znosi czterobrygadówke a potem chodzą i prosza by ktos przyszedł pracować w sobote i niedziele.
Ciekawe co naobiecują w nowym roku.Bo poprawy żadnej, pracy coraz więcej i tylko zebrania aby wszystkich opieprzać, że źle pracują. Masakra.
Ciekawy 2012-12-04 00:47:40
Witam. Apropo nowych dyrektorek to czyzby ZMIENIŁA SIE SZEFOWA PRODUKCJI , MOGE PROSIC O WYJASNIENIE TEMATU? DZIĘKI.
xyz 2012-12-15 22:26:48
A coś taki ciekawy. Jest jak jest, jest kierownik produkcji i dyrektor produkcji. Jeden wart drugiego. Kierownik tylko z nazwy, bo zero kompetencji i boi sie podjąc jakąkolwiek decyzje.Dyrektor nie lepszy.
Pytający 2013-01-02 17:55:00
Witam , słyszałem kilka pozytywnych opinii o Waszej firmie , mam do was pytanko czy słyszeliście coś o jakiś przyjeciach na produkcje , w jakiej agencji można się dowiadywać. Dzieki za odp.
były tyracz produkcji Rabugino :D 2013-02-10 19:47:24
Jak na razie kolego nie ma przyjęć , nie ma co podawać agencji bo biedaków już raz przerzucili do innej. A i chyba raczej nie ma co się garnąć tam do pracy ciągle ludzie się zmieniają. Bo albo jakiś przychlast przyjdzie albo liliputy :D nawet zdarzaj się ludzie którzy mają problem z liczeniem hehehehe. Ale tak na serio nawet jak się trafi ktoś zorganizowany i pracowity to jak się komuś nie spodoba to inni zrobią wszystko żeby po prostu tam nie pracował ech.. szkoda gadać. Pozdr, dla obecnych pracowników ;)
paserotto 2013-05-07 12:41:55
Witam
czy ktos wie jak sie dostac do tej firmy do kogo skladac aplikacje, jakis
namiar tel. cokolwiek
dzieki
rabugino 2013-05-07 21:22:00
Można zostawiać u ochrony na bramie, oni przekazują go dalej do kadrowej. A wysłać to chyba na firmowy adres, sprawdź na stronie Rabugino.
paserotto 2013-05-07 21:27:48
dzięki wiesz cos o tej firmie
anonim 2013-05-13 10:22:54
Lepiej nie składaj papierów do tej firmy bo to po prostu JEDEN WIELKI WŁOSKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na czele z panem dyr.
Były 2014-08-01 21:01:59
Witam! Chciałbym się dowiedziec przez jaką agencję można sie starać do waszej firmy , czy też osobiście składać CV ??, Proszę O ODP. Pozdrawiam.
Job Impulse 2014-10-22 10:02:29
Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Rabugino zapraszamy na rekrutację do Job Impulse Polska, pl. Zygmunta Starego 17, Grodzisk Mazowiecki,cv można wysyłać na mail : grodzisk.mazowiecki@job-impulse.pl
Pracownik 2014-11-07 23:36:00
WIitam! To jak pracujemy 11 października , ale mamy teraz dobrego szefa
szurlik 2015-02-16 01:45:30
ja interesowałem się pracą w Rabiugino jakiś czas temu jednak nigdzie nie mogłem znaleźć ofert pracy do tej firmy. Ciągle dostawałem informacje , że niestety, ale obecniee nikogo nie poszukują. Trochędziwi mnie w związku z tym ten ruch w postach odnośnie ewentualnych zatrudnień. Czyżbyście mieli jakieś dodatkowe info?
kumakuma 2015-04-01 17:07:44
Do tej firmy zatrudniają przez agencje pracy tymczasowej. A raczej zatrudnia cię agencja a pracujesz w rabugino. Agencja mieści się w żyrardowie.
Anim 2016-07-12 17:09:34
A na ile rejestrują na najnizsza bo takiej szukam pracy.
Xyz 2016-08-02 00:06:49
Czytaj ze zrozumieniem proszę rejestracja na najnizsza krajową a nie ze tyle chcę zarabiać .Cel jest oczywisty więcej na składki idzie niż to warte a emerytury i tak nie dożyje w tym kraju. Pozdrawiam
r 2016-08-04 20:10:38
@do skoro firma działa 30 lat to na pewno da się zarobić więcej
Kamil22 2016-11-03 18:31:10
Witam byłem pracownikiem tej firmy jest taki pań Waldemar Stary wojskowy i myśli że jest wojsku i jego roskazy jest bez dyskusji i taka gadka jest z nim
Kamil22 2016-11-03 18:32:11
Zostaw swoją opinię o rabugino sp.z.o.o. - Grodzisk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rabugino sp.z.o.o.