rabugino sp.z.o.o.

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o rabugino sp.z.o.o.

anonim 2011-01-13 00:00
(usunięte przez administratora), po powrocie z urlopu macierżyńskiego szefowej produkcji ( usunięte przez administratora )zrobil sie straszny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . chodzi , obserwuje ludzi ma fiola na punkcie czystosci.placa 1300zl na reke . czeste 4-brygadóki.smieszne dodatki za noce .dalo jako tako sie pracowac do momentu powrotuy tej i( usunięte przez administratora ) a teraz nie polecam i odradzam. zeby cie strzelil ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-11-14 09:32
pracowałem tam jakiś czas temu i nie było źle. porządek owszem trzeba zachować ale tak jest w każdej firmie-normalka. gdzie można więcej zarobić nie wiem jak ci nie pasuje idź na ochroniarza tam nie musisz utrzymywać porządku a jak będziesz gościem w domu zarobisz więcej. jak dla mnie było ok normalka były i problemy ale wszystko jest do rozwiązania.
odp 2012-03-06 16:20
Nieźle rąbnięty jesteś chłopcze bo jakbyś nie zdążył zauważyć każdy rozumie co oznacza posprzątać po sobie czy przetrzeć maszynę itp. ale bez przesady latanie z kamerą i robienie zdjęć papierkom leżącym na podłodze to już chyba lekka przesada ? Nie da się na hali produkcyjnej utrzymać sterylnej czystości ciągle się kurzy itd. a operator ( czy w tej chwili obciążają sprzątaniem kierowniczki ) nie zawsze maja czas posprzątać naniesionego piachu z dworu czy zdmuchniętej kartki przez wiatr. Dużo bałaganu jest przez wnoszone pojemniki które trzymane są na dworzu w których można znaleść wszystko, można by bylo znaleść miejsce na ich przechowywanie jak i zadbać o rzeczy które powodują nieczystość na hali. a propo niezbednych rzeczy mechaników i technologów też ciągle nie będą latać z kluczami kombinerkami które są ciągle potrzebne przy maszynie. Jestem za aby utrzymywać porządek ale z umiarem. przychodzą tam ludzie pracować przy wtryskarkach jak się nie mylę a w umowach mają że są operatorami produkcji a nie sprzątaczami. I jeśli chodzi o pracę to praca jak praca nie zauważalne są jakiekolwiek uwagi na to aby praca była za ciężka.
rabugino 2012-07-12 21:02
Przychodzą coraz to nowsze dyrektorki i wprowadzają swoje rządy. Pan Dyrektor chodzi po produkcji w jasnych spodenkach, do roboty sie nie garnie bo może się pobrudzić a pracownikom nawet dzień dobry nie mówi. Zwalnia wszystkich pokolei i niedługo sam bedzie tyrał na hali w te upały. Dużo obiecuje a i tak nic nie realizuje.
Odradzam pracę w tych warunkach i przy takim kierownictwie.
anonim 2012-08-08 21:16
Zgadzam się z tym co powyżej. Trochę kultury dyrektorowi by się przydało. Chyba że w Bydgoszczy grzeczność nie obowiązuje.
xyz 2012-11-22 10:58
Nowy dyrektor to tylko obiecuje a potem mówi,że brak kasy. To po co obiecywać. Żenada coraz większa.
Najpierw znosi czterobrygadówke a potem chodzą i prosza by ktos przyszedł pracować w sobote i niedziele.
Ciekawe co naobiecują w nowym roku.Bo poprawy żadnej, pracy coraz więcej i tylko zebrania aby wszystkich opieprzać, że źle pracują. Masakra.
Ciekawy 2012-12-04 00:47
Witam. Apropo nowych dyrektorek to czyzby ZMIENIŁA SIE SZEFOWA PRODUKCJI , MOGE PROSIC O WYJASNIENIE TEMATU? DZIĘKI.
xyz 2012-12-15 22:26
A coś taki ciekawy. Jest jak jest, jest kierownik produkcji i dyrektor produkcji. Jeden wart drugiego. Kierownik tylko z nazwy, bo zero kompetencji i boi sie podjąc jakąkolwiek decyzje.Dyrektor nie lepszy.
Pytający 2013-01-02 17:55
Witam , słyszałem kilka pozytywnych opinii o Waszej firmie , mam do was pytanko czy słyszeliście coś o jakiś przyjeciach na produkcje , w jakiej agencji można się dowiadywać. Dzieki za odp.
były tyracz produkcji Rabugino :D 2013-02-10 19:47
Jak na razie kolego nie ma przyjęć , nie ma co podawać agencji bo biedaków już raz przerzucili do innej. A i chyba raczej nie ma co się garnąć tam do pracy ciągle ludzie się zmieniają. Bo albo jakiś przychlast przyjdzie albo liliputy :D nawet zdarzaj się ludzie którzy mają problem z liczeniem hehehehe. Ale tak na serio nawet jak się trafi ktoś zorganizowany i pracowity to jak się komuś nie spodoba to inni zrobią wszystko żeby po prostu tam nie pracował ech.. szkoda gadać. Pozdr, dla obecnych pracowników ;)
paserotto 2013-05-07 12:41
Witam
czy ktos wie jak sie dostac do tej firmy do kogo skladac aplikacje, jakis
namiar tel. cokolwiek
dzieki
rabugino 2013-05-07 21:22
Można zostawiać u ochrony na bramie, oni przekazują go dalej do kadrowej. A wysłać to chyba na firmowy adres, sprawdź na stronie Rabugino.
paserotto 2013-05-07 21:27
dzięki wiesz cos o tej firmie
anonim 2013-05-13 10:22
Lepiej nie składaj papierów do tej firmy bo to po prostu JEDEN WIELKI WŁOSKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na czele z panem dyr.
Były 2014-08-01 21:01
Witam! Chciałbym się dowiedziec przez jaką agencję można sie starać do waszej firmy , czy też osobiście składać CV ??, Proszę O ODP. Pozdrawiam.
Job Impulse 2014-10-22 10:02
Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Rabugino zapraszamy na rekrutację do Job Impulse Polska, pl. Zygmunta Starego 17, Grodzisk Mazowiecki,cv można wysyłać na mail : grodzisk.mazowiecki@job-impulse.pl
Pracownik 2014-11-07 23:36
WIitam! To jak pracujemy 11 października , ale mamy teraz dobrego szefa
szurlik 2015-02-16 01:45
ja interesowałem się pracą w Rabiugino jakiś czas temu jednak nigdzie nie mogłem znaleźć ofert pracy do tej firmy. Ciągle dostawałem informacje , że niestety, ale obecniee nikogo nie poszukują. Trochędziwi mnie w związku z tym ten ruch w postach odnośnie ewentualnych zatrudnień. Czyżbyście mieli jakieś dodatkowe info?
kumakuma 2015-04-01 17:07
Do tej firmy zatrudniają przez agencje pracy tymczasowej. A raczej zatrudnia cię agencja a pracujesz w rabugino. Agencja mieści się w żyrardowie.
Anim 2016-07-12 17:09
A na ile rejestrują na najnizsza bo takiej szukam pracy.
Xyz 2016-08-02 00:06
Czytaj ze zrozumieniem proszę rejestracja na najnizsza krajową a nie ze tyle chcę zarabiać .Cel jest oczywisty więcej na składki idzie niż to warte a emerytury i tak nie dożyje w tym kraju. Pozdrawiam
r 2016-08-04 20:10
@do skoro firma działa 30 lat to na pewno da się zarobić więcej
Kamil22 2016-11-03 18:31
Witam byłem pracownikiem tej firmy jest taki pań Waldemar Stary wojskowy i myśli że jest wojsku i jego roskazy jest bez dyskusji i taka gadka jest z nim
Kamil22 2016-11-03 18:32
hiewdp 2016-12-13 15:10
Witam, mam 22 lata i byłem dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Po przeprowadzonej rozmowie, cała grupa została oprowadzona po zakładzie, tak jakbyśmy mieli od jutra zaczynać. Po wyjściu rekrutantka powiedziała mi, że niestety musi mi podziękować, bo mnie ktoś tutaj z firmy zna. (ii????) Kurcze nie sądzę
Strefa Job 2017-01-10 12:03
Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Rabugino zapraszamy na rekrutację do Job Impulse Polska, ,cv można wysyłać na mail : bzalevska@strefajob.pl
Annn 2017-02-03 13:26
Nie polecam!!.Nie ważne jak bardzo się starasz i poświęcasz dla pracy,tu nikt cie nie doceni,ludzie sa traktowani jak rzecz jednokrotnego użytku,szefostwo bardzo niekulturalne,praca jak praca ale atmosfera fatalna,ludzie zawistni.Brygadzistki mają swoich ,,pupili'' którym wybierają lżejsza pracę przy której moga się opierdzielać do woli.Codzienne obchody i powszechny mobbing.Firma oszczędza na sprzątaczkach zmuszając do tego pracowników którzy nie dostają żadnych środków z tego tytułu.Oczywiście ,trzeba utrzymywać porządek w miejscu pracy ale to coś zupełnie innego a nazywa się to- wyzysk.Praca tylko dla zdesperowanych.
Zostaw swoją opinię o rabugino sp.z.o.o. - Grodzisk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rabugino sp.z.o.o.