Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Paulina

@Tabaczka czy możesz powiedzieć więcej na temat swoich doświadczeń z Imperial Tobacco Polska S.A? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat panujących warunków w firmie, atmosfery czy benefitów oferowanych przez pracodawcę.

zainteresowany pracą

panowie PH jaki jest roczny limit kilometrów użytkowania auta do celów prywatnych? nadal 3600?

baca
@zainteresowany pracą

10 000 w tym roku

W uzupełnieniu do swojego poprzedniego wpisu, chciałam jeszcze tylko dodać, że: mamy dobry zarząd, jako kierowników mamy wybitnych fachowców, sprzedaz i udziały idą do przodu, a przedstawicielom handlowym żyje się coraz lepiej.

wszystkie Kaśki to wariatki
@Kasia

Mamy tak dobry i wybitny Zarząd ze aż Dyrektora Handlowego zwolnili. Ciekawe kiedy jego kolega Nikodem zakończy karierę w ITPL, chociaż jego to nawet lubię.

xyz
@wszystkie Kaśki to wariatki

A czymże sobie zasłużył ten Wasz geniusz na tak niesprawiedliwe potraktowanie ? I co teraz będzie z jego wiernym asystentem misiem ? Tyle pytań a żadnej odpowiedzi

Tabaczka

Jestem pracownikiem Imperial Tobacco i szczerze ubawiły mnie niektóre wpisy. W sumie to dobrze jak potrafimy rozmawiać na wesoło. Nidzie nie jest idealnie.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

A ja się zgadzam z Tolkiem. Praca to nie jest przedszkole. Tak jak On i Ja tutaj czuję sie tu w pełni zawodowo spełniona. Profesjonalizm i fachowość naszych przełożonych odczuwa się tu na każdym kroku. Jestem wspaniale zarządzana, cele jakie otrzymuję są 100% smart i fun, uczciwie i terminowo jestem rozliczana i oceniana. Zawsze i wszędzie mogę liczyć na zrozumienie i tolerancję jesli się pomylę lub zbłądzę. Obiektywna i sprawiedliwa kontrola mojej pracy, kompetentnie prowadzony i rozwojowy coaching, precyzyjnie określona i wytyczona ścieżka kariery, są dopełnieniem tego, żebym pracowała jeszcze wydajniej i efektywniej na sukces korporacji i swój osobisty.

przedszkolak
@Kasia

Kasiu szczerze Ci zazdroszczę też chciałbym aby w moim przypadku było tak jak opisujesz. Moi bezpośredni przełożeni w pierwszej kolejności myślą o swojej posadzie i bezpieczeństwie, aby nikt niczego im nie zarzucił(broń boże ostatni w jakimś zestawieniu). Cele w teorii S.M.A.R.T. a fun jest jak na koniec miesiąca widzimy wyniki. Rozliczenia jak najbardziej uczciwe, jak czegoś brakuje to zawsze DH musi zwracać. Zrozumienie i tolerancja to podstawa naszej pracy, jak nie system naprawczy to może wyjaśnienia mailowe braku realizacji zadania, delikatne przypominanie że zaraz kogoś mogą zwolnić, agencja wynajęta do dodatkowego audytowania bo już sami sobie nie wierzymy. Coaching nie istnieje bo żeby kogoś czegoś nauczyć potrzeba trochę czasu i świadomości że uczeń może popełnić błąd, a tu wynik trzeba robić. Jeśli awans to raz na 3-5 lat pojedyncze osoby a informacja zwrotna po rekrutacji nic nie wnosi i nie pomaga w rozwoju, ponieważ człowiek zostaje sam. Pozdrawiam z Działu sprzedaży

Tommy
@Kasia

To fajnie, że jesteś w tych 2-3 % pracowników Imperial, których się uważa za użytecznych i się w nich inwestuje. Tylko chciałbym Ci uświadomić, że zaraportowanie osiągnięcia celu, a rzeczywista poprawa wskaźnika to są dwie różne rzeczy ;) A oboje wiemy, że ci Twoi wspaniali menadżerowie lubią o tym zapominać;)

Tolek

Pracuję w firmie już długo i powiem tylko, że jeśli ktoś traktuje pracę jak przedszkole to nie dziwię się jego niezadowoleniu.

Lolek
@Tolek

w przedszkolu jak to w przedszkolu, wśród wychowanków zawsze znajdzie się jakiś Tolek lizus, który bezkrytycznie bedzie klaskał zadowolony niezależnie od ustroju.

Izolda

Czy może ktoś ma wiedzę o pracy dla doradcy handlowego? Jakie warunki stawia firma na starcie? Może jeszcze jakieś istotne tematy ? Chciałabym złożyć cv.

????

z tego co czytam to od 5 lat jak odszedłem z tego 'przedszkola' nic się nie zmieniło :D Pozdrawiam

@????

z tego wynika że odszedłeś w najlepszym momencie. W przedszkolu bez zmian, ci sami wykwalifikowani i profesjonalni wychowawcy, kompetentny dyrektor i jego asystent. I jak zwykle wszystkim niepowodzeniom winni są ci niewdzięczni wychowankowie. A jak bys jeszcze zobaczył nasze wyniki, to zdziwił byś się.

Paulina

@Donald Duck, dziękuję za Twoją opinię.

Quba

Jest tu może ktoś, kto ma wiedzę czy po ostatnich próbach terenowych kogoś zatrudnili? Czekam na zwrotne info już sporo czasu.

Paulina

@gregor, a co możesz powiedzieć więcej na temat szkoleń, o których wspominasz? Przydatne?

Donald Duck
@Paulina

Niektóre szkolenia są fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniale. Merytorycznie ?

Paulina

@ccc, @Seba, proszę zamieszczać merytoryczne komentarze na temat samej firmy.

Seba

Gregor to taki współczesny Jarząbek Wacław trener II klasy. łubu dubu łubu dubu

Gregor

Imperial Tobacco Polska S.A to mój pracodawca i dodam , że fajny.

ccc
@Gregor

Ale się podjarałeś Grzesiu, no nie ? Takie osobiste wyznanie i to publicznie, na forum, fiu fiu fiu. Bohater jesteś

Kumaty Nikodem

No teraz to mi głupio bo reakcja bardzo szybka. Regards.

Paulina

Firma Imperial Tobacco Polska S.A zamieściła nowe oferty pracy . Poszukiwani Doradcy Handlowi! Jakieś opinie?

Natalia

Witam, mam pytanie czy coś więcej na temat pracy jako Doradca Handlowy dowiem sie na tym forum? Chcę złożyć cv i podpytuję o więcej szczegółów, nie lubię być zaskoczona.

Jack

Wynika z tego że pan T. to prawdziwy geniusz. Potrzebował aż 3 lat żeby dostrzec coś co dla przeciętnego analityka widoczne powinno być już po pierwszym kontakcie. Dotychczas wszyscy dobrze się bawili ale jak zaczeło się palić pod piecem to zaczyna się szukać winnych.Ale co tam, lepiej później niż wcale Jechać z nimi !

raczej Mało Kumaty Nikodem

teoretyczny hurt,teoretyczne audyty, teoretyczny rozwój,teoretyczne kompetencje, teoretyczne wyniki itd itd itd coś dużo tu teorii a mało realiów. Ale za to stołki i od wieków przyspawani do nich osobnicy są jak najbardziej autentyczni i dożywotnio nieusuwalni.

@raczej Mało Kumaty Nikodem

Jestem tu nowy ale chyba Cie gryzie ze jestes DH. Nikt bez DH nie zrobi dystrybucji to jest ich ciezka praca a to ze jestes kiepski w pracy i nie nadajesz sie do tego co robisz to nie pomoże Ci nawet najlepszy strateg, motywator itp. To takich malkontentow jak Ty powinni odstrzelic. Najlepiej narzekać i mówić to nie ja to inni. Jak Ci nie pasuje to sie zwolnij otwórz firme i bedziesz Dyrektorem Asmem Mdsem i Dh w jednym.

Balbina
@Nowy

Niby Nowy a jaki bystry i w dodatku radykalny. I po co od razu te wycieczki personalne,przecież Ty też byłeś kiedyś zwykłym DH. A skoro już jesteś taki szybki w odstrzeliwaniu tylko za to że ktoś ośmielił się krytycznie ocenić system, to proszę pochwal się na forum ilu to już malkontentów usunąłeś podczas swojej krótkiej, i usłanej samymi sukcesami kariery tutaj.

@Balbina

Niestety nie mam takiej wladzy bo też jestem DH, zyje w wolnym kraju i nikt mnie nigdzie nie trzyma. Jesli stwierdze ze mi ta praca nie odpowiada to odejde a nie bede wyplakiwal sie w rekaw szczegolnie tutaj. A jesli nie masz odwagi odejść albo odezwać sie lub napisać maila ze sluzbowej poczty to tylko swiadczy o Tobie. Zacznij robic bo to rozwija a nie płakać tutaj

dd

w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!

uuu...

Jakimi autami jeżdżą PH?

Paulina

Zauważyłam różnorodne opinie. A jakie są w takim razie plusy pracy w Imperial Tobacco Polska S.A?

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce