Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Nikodem

Witam wszystkich chciałem ogłosic komunikat . Chce zeby wszyscy pisali prawde w CRM nie sztuczne wyniki,dodatkowo nie podmieniali paczek na sklepach bo to do niczego nie prowadzi chce wiedziec na czym firma stoi czy jest mega fatalnie czy kibel,ossa w tej chwili ma małe znaczenie wiec piszcie prawde i nie zwracajce uwage na MDsów ktorzy marudza twoja osa wyniki,stańmy na nogi zobaczmy jaka jest sytuacja w praktyce a nie wirtualnie,i niech atmosfera w firmie zrobi sie normalna,w ktorej bedziemy mieli cheć wyjechac w rynek a nie codziennie za kare i tylko jeb.... i jeb....Chce takze nawiazac temat do ostatnich zwolnien szkoda pracowników doswiadczonych w handlu ale to wąłsnie oni przez nacisk Mdsów robili głupoty bombowali bo wyniki wyniki musimy to zmienic z tego co widze nikt nikogo w tej firmie jeszcze nie zwolnił za wyniki tylko jak ktos leci to za oszutstwa,wiec pamietajce macie swoja głowe myslcie zanim podejmiecie jakies działania wyniki trzeba robic w jakims stopniu ale jesli nie zrobicienic złego sie nie stanie tylko mds bedzie płakał bo nie bedzie miał kasy awy dalej bedziecie pracowali,powiem jedno z nimi tez wkrotce zrobie porzadek z pazerniakami ktorzy ida po trupach aby tylko był wynik nie licza sie z ludzmi.Pzdrawiam miłego weekendu .

Monia
@Nikodem

Tak tak proszę księdza. Przyrzekamy od jutra tak robić .

petorg
@Nikodem

Wiele lat przepracowałem w naszej firmie i nie wierzę ze coś się zmieni. Zatraciliśmy miano handlowców , a staliśmy się robotami z ogromem zadań i codziennym mobingiem słownym przełożonych. Wynik, wynik, wynik za wszelka cenę, a jak wpadniesz bo wreszcie chcesz mieć chwile spokoju bez słownych katuszy i coś domalujesz, podmienisz to bądz pewny ze uslyszysz stwierdzenie A przecież ja chciałem mieć tylko jeden- dwa dni spokoju na normalną pracę.

Radziu
@petorg

Chcialem startować na ph w tej firmie, ale po przeczytaniu tych komentów odechciewa się...

Rambo 3

Widać że idą zmiany na miejscu nowego Bossa dałbym miesiąc na wpisanie prawdy do crma , koniec z podmianami paczek w psd, ma być sprzedaż , szkoda ze taka fajna firma traci udziały , a zyskuje JTI, ale tam jest 13 wizyt i jakość pracy z klientem a nie wyścig szczurów. Może w końcu się sam boss przejedzie na audyt do Krakowa i zobaczy rzeczywistość, może być bolesna. Nie ma co płakać tylko trzeba sprzedawać, a nie płakać jak to jest żle w ITPLu skuteczności życze :))))

Heineken

Chyba nie tak do końca sam sobie odszedł do Imperiala. To raczej nasz danonek po spuszczeniu starego filda PJ ściągnał sobie do towarzystwa starego kolegę. A że jest taki utalentowany i kompetentny jak piszesz, to efekt będzie taki że koledzy beda się nawzajem wspierać w nieróbstwie - jeden wart drugiego. Czarno widzę naszą przyszłość, ale cóż, kredyty trzeba spłacać, rodzinę utrzymać.Dlatego będziemy szczerze się uśmiechać i klaskać z entuzjazmem.

buuuuu

Wbijamy !!!!

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

MR Oizo

Część koledzy i kolezanki chciałem was zaprosic 2,3 Czerwca na impreze która organizuje w hotelu Ossa bedzie darmowe jedzonko piwka ploteczki pobawimy sie. chetnych prosze o wczesniejsze meile mr.oizo@plimptob.com start od 14 bedzie gruboooooooooooooo ps.zapomniałem ASM-y stawiaja wódke:)

buuuuu

Ot i w sedno sama prawda!!!!

Strachu

Phhhh, masz 100% racji. Może Ci wszyscy którzy siedzą za komputerem i widzą tylko cyferki niech wyjdą z tych tabletek, CRMa i pojadą w teren i zobaczą, jak sprzedaż na prawdę wygląda.

Phhhhhhhh

Inna sprawa to samochody. Wiem że firma za to płaci, ale większość firm uznaje możliwość z korzystania prywatnego z samochodu jako swojego rodzaju premię, bonus który zachęca do pracy akurat u tego pracodawcy. W tym momencie płacimy ok 50zl podatku do skarbówki za to że możemy na własnym paliwie przejechać 3600km rocznie. Co nam daje 85km tygodniowo lub 300km miesięcznie.a po przekroczeniu tego 42zl/100km+paliwo. A Też mi łaska. Wielki koncern a warunki u wielu prywaciazy bywają lepsze. Nie mówiąc o porządnych zagranicznych firmach. Zaraz będziecie pisać, że nie muszę tu pracować. Racja, już byłem na kilku rekrutacjach i to kwestia czasu, aż wybiorę jakąś lepszą ofertę. Świat nie kończy się na imperial i jest wiele firm gdzie można zarobić więcej niz te 2,5 tys + jakąś premię. Dziwię się ludziom którzy tu siedzą po 10-15 lat i narzekają jak jest źle.

Phhhhhhhh

Rak który męczy tą organizację to zakochanie w wynikach CRM. Przecież zarabiamy na Sprzedaży! A nie na pompowaniu wyników w tabelkach. Wielu MDS czy ASM cieszy się że sztucznego wyciągnięcia osy czy innego parametru bo wezmą za to kasę. A co zyska na tym firma? Nic bo udziały na rynku dalej spadają. Nie skupiamy się na niczym konkretnym, 5 akcji, osa, 25 marek w koszykach i target wywalony w kosmos. Budżety sklepów nie są z gumy. Nie da sie wciskać po 10 marek przy każdej wizycie a potem się dziwią, że jest sprzedaż na paczki, podmiany i ściema w CRM. Jak ktoś sprzeda po paczce w CRM wszytko świetnie wygląda wszyscy biorą premię, a firma z tego ma całe g. Ot moje zdanie na ten temat.

yyy

ciekawe ile przestój będzie trwał przez ta dyrektywe

Durex

Najlepszym planem bedzie ojcze Tadeuszu jak wylizesz wszystkim ph (usunięte przez administratora) po sran.... w Ossie .

ojciec tadeusz dh

Sluchajcie :) mam lekarstwo na cale " zlo ":) dajmy ph do agencji bo jak widac to oni tu bruzdza. Skonczy sie narzekanie , skoncza sie bony, pakiety, 13stki, lewe karty co zostaja po akcji i dofinansowanie do urlopow, premie beda mieli od agencjia a dh dbaja o relacje najlepszych psd :) nikos pomysl o tym ! :)

Krysia

Wiekszość rejonów dostaje cynki o audytach nic nowego zyj dobrze ze swoim MD-esem MARUDA a bedziesz miał jak w niebie.

kumaty nikodem

Do Krakowa przeniesiono porostu standardy z Łodzi. MDS i ASM to prawdziwe gwiazdy ITPL, z każdego terenu wyciągną maksimum. Oczywiście dla siebie.

Stach

Zaczyna się robić coraz ciekawej :-)

sprzedawca

A może warto zobaczyć sprzedaż z samochodu? To pokaże kto pracuje a kto wymienia.

Natasza

Armagedon Kraków jest z tobą dzięki podmianką paczek budujemy dystrybucje:)

Lajkonik
@Natasza

W Krakowie koleżanko, z tego co tu piszą, to wy macie przyjemniejsze zajęcia niż jakieś tam budowanie dystrybucji. :)

Kasia HR

XYR piękne słowa Danon do roboty ogarnij system :)

Klara

W końcu ktoś się odezwał logicznie myślący. Osoby, która nie udają, że jest pięknie i ładnie, jeśli tak na prawdę nie jest. I wszystko robione jest na pokaz...

[kumaty nikodem

Wiekszość rejonów to wielka Iluzja,a firma nie dopuśći do autentycznej prawdy bo kto będzie się tłumaczył w Bristolu a wszystko jest pisane cienkim patykiem. A kredyty trzeba spłacać a posada cieplutka co dla niektórych .

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce