Opinie o PWNS ALMAX w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PWNS ALMAX. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PWNS ALMAX o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PWNS ALMAX w Radom

Henia Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w biurze? Zastanawiam się czy aplikować, ale po opiniach to już sama nie wiem. Proszę o komentarze.

A Nowy wpis

Czy przyjmujecie do pracy na stanowisko ładowacza w kiche?

Czy w PWNS ALMAX panuje luźna atmosfera?

Ja Nowy wpis

Niestety nie. Rygor jest straszny

X

Almax ->Tonsmeier->PreZero Service Wschód to jedna i ta sama firma zarządzająca cały czas przez te same osoby

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PWNS ALMAX. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Karola

@Teze to nawet chyba nie warto iść na rozmowę skoro tak ją przeprowadzają od niechcenia..

Teze

Powiem tak,byłem swego czasu na rozmowach u nich w Radomiu,potraktowano mnie jak intruza,nikt nawet nie zapoznał się z CV,obiecano że powiadomią o wynikach rozmów i tak powiadamiają że do dziś brak odpowiedzi.Szkoda czasu na tą firmę. Nie jest wiarygodna.

gość
@Teze

rekrutacja to żenada

Basia

Czy firma nadal działa na rynku?

Czy ktoś coś może napisać o Prezero wschód w Radomiu. Czy warto tam aplikować do pracy ?

Henry

Skąd macie takie informacje o sprzedaży firmy? W internecie nic takiego nie ma.

Petrada

Zostali kupieni przez Lidla :) teraz panie kierowniczki w Lidlu będą robić, zwłaszcza tej o kartoflanym nazwisku może być to nie w smak :)

Alek
@Petrada

Jak one pójdą tam robić to ty razem z nimi, wiec nie wiem czy jest się z czego cieszyć

Grześ
@Petrada

Petrada, czyżbyś nie przepadał za P. Dyrektor ? Ja robię w Tonsmeier dali teraz podwyżki tak jak obiecała Dyrektora. Wiec póki co będę tam dalej robił. Pracy idealnej nie ma ale Dyrektora jak powie tak jest i tak jak napisał Alek jak ona pójdzie do Lidla to ja za nią.

Joanna

@Stefan Pewnie masz sporo racji. Ale mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź po to, by nowi użytkownicy forum mieli pełniejszy obraz firmy PWNS ALMAX. Co konkretnego możesz powiedzieć nam o tym pracodawcy?

Stefan

Idealnych firm nie ma ale przecież na siłę nikt nie trzyma

już w innym miejscu

Cześć. Co się dzieje w Puławach? Ogłoszenie na Kierownika Oddziału, gdzie się podział dotychczasowy?

Uuuu
@już w innym miejscu

Max
@Uuuu

Widzę, że dla zarządu TW niewygodne są prawdziwe odpowiedzi, że nikt tak nie chce pracować, same odrzuty atomowe zostały. W ciągu dwóch lat pięciu kierowników odeszło. Moderacjo usuwając takie posty, uderzasz w siebie, bo nie pozwalasz na prawdę.

Joanna

@mieszkanka snopkowa kontaktowałaś się może w tej sprawie bezpośrednio z firmą? Zawsze warto takie uwagi przekazywać. @gość zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to podziel się informacjami na temat tego, jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy.

mieszkanka snopkowa

Co to za firma ? Po co staje do przetargu jak nie mają sprzętu i ludzi do pracy. Nie wywiązują się z terminów odbioru śmieci nawet do tygodnia są opóźnienia. Ciągle samochód popsuty. Niepoważne podejście i lekceważące co do wykonywania - świadczenia usług. Nawet nie ma logo na pojemnikach tej niby firmy, pewnie się wstydzą. Dziadostwo pod każdym względem.

gość

Poszukują teraz Kierownika Działu obsługi klienta. Warto aplikować? dlaczego poprzedni odchodzi?

Joanna

Pracujesz w PWNS ALMAX? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia na jakie mogą obecnie liczyć pracownicy firmy.

syndrom programisty z radwaga

ty to chyba z radwaga uciekłeś... styl podobny do bellmendy na każdej firmie piszesz to samo, jakby cie kierownik skrzywdził gdy nikt nie patrzył. może zostań na wsi i złap krówkę za cycora, to ci przejdzie :P

bliny

mam pewne doświadczenie kilkuletnie w pracy administracyjnej związanej z wywozem nieczystości, ale szukam nowego pracodawcy - czy u tego docenia się fachowców?

Były

Popieram powyższe oceny odnośnie pracy w firmie Tonsmeier Wschód Sp. z o.o. Mobbing jest na porządku dziennym, zarówno jak i wyzysk pracowników ( niepłacenie za nadgodziny) . Panie kierowniczki z O. Radom, na czele z Panią Prezes, niestety nie mają zielonego pojęcia o pracy podlegających im Oddziałów., nie wspomnę już o warunkach socjalnych panujących w biurze w jednym z oddziałów firmy , ( a właściwie ich brak)!!! Odpowiednie instytucje powinny się tym zainteresować... Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PWNS ALMAX - Radom

• Jak się pracuje w PWNS ALMAX?

Zobacz opinie na temat firmy PWNS ALMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PWNS ALMAX?

PWNS ALMAX
  • Struga 54 lok. 1