Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o spaw-mar

Pracowałeś w firmie spaw-mar i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
- 2013-10-16 17:43:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
omijajcie ta firme pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
spawacz07 - 2013-10-22 20:09:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca ok.Tylko zapłacić nie ma kto. Ogólny bałagan. Telefony odbiera tylko sekretariat,któremu nie wolno nigdzie przełączyć.Nikt nie umie odpowiedzieć kiedy wypłacą.Ktoś ma podobne doświadczenia?
zdjecie uzytkownika
spawacz07 - 2013-10-22 20:30:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ - 2013-10-16 17:43:25]:
Znam tą firmę.Żałuję,że nie zdążyłem ominąć.Pozdr.
zdjecie uzytkownika
lolciu - 2013-11-11 10:52:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Omijajcie tą firmę z daleka .*** oto prawdziwy obraz firmy i jej prezesa . Na kase czeka sie po 3 miesiące lub nie odbiera sie jej wcale .
zdjecie uzytkownika
aaa - 2013-12-16 12:17:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie placa wyplaty po 3 4 miesiace, blad zyciowy praca w tej firmie! uciekajie!!
zdjecie uzytkownika
tomasz - 2013-12-18 13:11:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
aaa,a nie próbowales zgłosictego do sadu albo pipu..??moze to by cos dalo..a jak dlugo tam pracujesz??myslisz,ze ile mogliby mi dac kasy na start??
zdjecie uzytkownika
john - 2013-12-18 18:34:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panowie-nawet nie startujcie z tą firmą bo szkoda waszego czasu.Jedne probki w Jaroslawiu drugie na miejcu pracy-szkolenia,badania lekarskie na własny koszt a jak się okazuje to pracuje sie pod 3-ma podwykonawcami co oznacza ze dostaje sie ochłapy i jeszcze nie wiadomo kiedy wypłata.Ja zrobiłem nawrotke do domu,bo przez 3 tygodnie nie umieli załatwic tego co potrzebne do pracy.Czekam na finał pozostałych ludzi co pojechali do pracy-katastrofa na kwaterach.
zdjecie uzytkownika
marek - 2013-12-19 19:35:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Serdecznie odradzam (usunięte przez administratora). Aby zwerbować pracownika prezes potrafi wydzwaniać po 10 razy dziennie obiecując że będzie wynagrodzenie na czas... Póki jest praca na budowie to płaci z małym poślizgiem a jak już jest koniec kontraktu to czeka się na wypłate 3 miesiące.Osobiście nie mam jeszcze wypłaty za wrzesień. Bez szans dodzwonienia się do ma_ma_li a sekretariat wkoło mówi że nie ma zapisów jeszcze na wypłate...ŻENADA
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-01-03 12:53:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
witajcie nie dostał jeszcze ktoś kasy za 2013 rok? to moj mail prosze o kontakt kamilzborek@gmail.com
zdjecie uzytkownika
minor - 2014-01-15 19:15:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Praca w tej firmie to katastrofa. (usunięte przez administratora). Do tego ta ich dyrektorka- zero kompetencji, nie umie odpowiedzieć na proste pytanie. Wiecznie usłyszeć można od niej tekst "nie wiem, to prywatna firma państwa Mamala, ja nic nie mogę bo też jestem pracownikiem". Sekretariat ma zakaz łączenia do właścicieli, więc żadnej informacji się nie otrzyma. A jak traktują pracowników ??????????? (usunięte przez administratora) Zresztą wystarczy popatrzeć jak czesto uciekają od nich ludzie. Nikt nie lubi być traktowany jak (usunięte przez administratora)a oni to robią. Podwyżkę dostać-graniczy z cudem (nie mówię o setkach złotych tylko o marnej 100). Obiecują wiele-nie spełniają żadnej obietnicy. OMIJAJCIE JAK NAJDALEJ !!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
złodzieje - 2014-01-24 10:12:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
niech tam nikt nie idzie do pracy!(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Groza - 2014-02-23 22:52:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widać, że firma nie cieszy się dobrą opinią. Pewnie pracownicy nie są za specjalnie zadowoleni z warunków jakie oferuje zakład, także powodzenia panowie na przyszłość.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-03-06 17:31:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ICH OFERTA JEST NA PUP TARNÓW NA KIEROWCE!!!!!!!!!!/DZIĘKI KOLEJNA KOMBINUJĄCA FIRMA.
zdjecie uzytkownika
Patryk - 2014-03-24 19:25:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora)Omijacie z daleka !!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
ondrej - 2014-04-10 16:14:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nigdy WIĘCEJ!!!!!!! (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-04-11 17:31:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
OMIJAJCIE Z DALEKA !!!!!(usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
16 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie spaw-mar

Twoj email:
Wiadomość: