Opinie o KK ELECTRONIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KK ELECTRONIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KK ELECTRONIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK ELECTRONIC w Szczecin

asia

Ludzie lecie do kk w Dombiu płacą 11.50 bruto za godzine

brak nicka
@asia

Dąbiu...

my

Dokladnie on na lini C był może miesiąc zwykłym pracownikiem i nagle awans na brygadziste. Wiadomo dlaczego gumowe ucho to on ma.

Zoria84

No na pewno nikt z h5 ani podprodukcji ani magazynu ani lini c I e :) tylko mi na mysl taki facet po 40 przychodzi :)

my

To chyba za krótko pracujesz w tej firmie. Skoro nie wiesz kto został brygadzista w tak krótkim czasie.

elektromonter

Rozmowa trwała ok. 20 min Najpierw bardzo miła rozmowa z jedną z Pań następnie test manualny, który był bardzo łatwy (instrukcja przed oczami) i znowu rozmowa

Dyspozycyjność Poprzednią prace Dlaczego praca w tej firmie Jak z pracą w soboty i z nadgodzinami

Zoria84

Hmm nie znam nikogo kto po 3 miesiacach pracy zostal bryg... no chyba ze north west

Fazi

Kierowniczce z pp nic się nie stanie dopuki będziecie tutaj tylko wypisywali swoje żale, inspekcja pracy też nic nie wskura bo oni najpierw sprawdzają papiery a te uwieżcie mi są w jak najlepszym pożądku, tylko niepodważalne dowody mogą coś wskurać, wogóle ostatnio zauważam że sprawy w tej firmie idą w złym kierunku, kilka niezrozumiałych ruchów to mianowanie osoby po 3 tygodniach pracy na testera liniowego chociaż oficjalnie taka funkcja została już dawno zlikwidowana, czy mianowanie osoby po 3 miesiącach pracy na brygadzistę. ale to wszystko jest nieważne, najważniejsze że kierownictwo ma dobry humor. i poczucie dobrze wypełnianych obowiązków.

Ma

Jak góra z NIĄ nic nie zrobi to może inspekcja pracy coś pomoze

nick
@Ma

Tak jest wszędzie, nic nie poradzisz

niestey

Ta pani ( kierownik pp) już bardzo długo pracuje w tej firmie. Nie jedna osoba już przez nią płakała i nie jedna osoba się zwolniła. Był też napisany anonimowy list w jej sprawie do dyrektora i niewiele to dało. Myślę, że ma duże plecy u góry i dlatego nie zależy jaj na poszanowaniu u pracowników. Szkoda tylko, że jej przełożeni nie widzą, że nowa kierowniczka spowoduje, że serce firmy (popdrodukcja ) padnie na zawał pod jej rządami.

oni

Tak to jest jak z dziada robi się pani. Zapomniała juz jak była zwykłym pracownikiem. Teraz chodzi i się panoszy niech idzie na grubasy i trochę Porobi d3 albo D6 to wtedy zrozumie co chłopaki czują i jak im jest ciężko. W dodatku teraz jak jest gorąca na hali. Ale co ja to obchodzi siedzi sobie w terarium z klimą i ma wszystko gdzieś.

Robol

Pani kierownik pp czepia się o byle co,nie jest w stanie postawić się na miejscu pracownika,wyżywać się i zwracać uwagę to każdy potrafi ale na spokojnie wytłumaczyć to już nie potrafi tylko odsyła to brygadzistow co według mnie świadczy o tym,że nie jest na tyle kompetentna,żeby udzielić odp na moje pytanie.Powinni zmienić ją bo nikt jej na pp nie szanuje i każdy i tak ją olewa bo ona jest niereformowalna i dogadać się nie idzie wogóle.Z serdecznymi nie pozdrowieniami.Pracownik

Enthusiastic

Poważnie zastanawiam się nad tą firmą z tym, że nie chce być(dlugo?) zwykłym parobkiem. Aktualnie jestem jeszcze za granicą ale chyba chciałbym zaryzykować. Jestem młody i mam nadzieje, ze to perspektywiczna i rozwojowa praca, ze specjalistycznymi kursami to u mnie raczej średnio. Dużym plusem jest to, że mam angielski perfect w mowie i piśmie a do tego 2 jezyki w komunikatywnym i jeden w podstawowym. Jak tak czytam to nie chce mi się znowu użerać z polską mentalnością. Peace!

ona

na kniewskiej jest mnóstwo firm, polecam zajrzeć do North-West logistic Park, świat nie kończy się na KK. też tam byłam na rozmowie, nie przyjęli mnie mimo doświadczenia. Wtedy poszłam do innej firmy w tej okolicy i teraz zarabiam dużo więcej niż proponowało mi kk. Warto było się nie dostać ;)

Szukający pracy
@ona

Byłem na rozmowie w North-West logistic Park. Tylko wtedy dzwonili do mnie z KKWD i kazali przyjść na rozmowę do North-West logistic Park. Niestety nie przyjęli mnie mimo dobrych chęci do KKWS. Jak się nie mylę to jest tam też IQ Metal. Co sądzicie o tej firmie?

Ma

Pani kierownik z pod produkcji niech trochę poczyta kodeks pracy.

kjihik

To niech ktoś ją nagra i poda do sądu pracy to się dziewczyna uspokoi.

xyz
@kjihik

Da się wytłumaczyć. Dla kobieta nie dorosła do zajmowanego stanowiska. Nie potrafi kierować grupą osób. Gubi się i to się odbija na pracownikach. Niech szefostwo wyśle ją na jakieś szkolenie.

Proponuję żeby wzięli się za kierowniczke pod produkcji bo to co ona robi z ludźmi w głowie się nie mieści. Np. Zabrania chodzić na zwolnienia, brać urlop na żądanie, każe się z tego tłumaczyć.!!!

Szukający Pracy

Na olx znów KKWS szuka ludzi. Co jakiś czas dają te same ogłoszenia olx. Czyżby brali niedoświadczonych pracowników? Ja czły czas szukam pracy i tylko raz byłem u nich na rozmowie. Szukali do przyuczenia.

Fazi
@Szukający Pracy

Składaj śmiało biorą wszystkich tydzień przyuczenia a potem wymagają od ciebie jakbyś pracował kilka lat i miał mega doświadczenie

Cały czas szukają ludzi. Tylko jestem ciekaw kogo bo ogłoszenia wiszą na stronie KKWS od miesiąca. Ja z chęcią bym podjął u nich pracę ale chyba szukają ludzi z doświadczeniem bo jak powiedziałem że sporadycznie korzystam z wkrętarki czy innych narzędzi to mieli się odezwać miesiąc temu i cisza.

Kłamstwo

Nie dajcie z tym firmy bo oni juz oszukuja 100 % po prostu sie bawią!!!

Karol

Panie luki, nie odezwą ,ponieważ pracodawca tylko sie bawi na spotkanie i nie ma co sie martwić dalej szukać prace. Pozdrawiam

Roman
@Karol

Piszesz dyrdymały,byłem na rozmowie,przeszedłem krótki test na elektromontera i zaraz po nim pani z KADR podała mi warunki zatrudnienia. Bardzo solidna firma,POLECAM i życzę powodzenia w trakcie rekrutacji.

TakiJeden

Witam, jak wygląda tam praca jako monter mechanik?

Zostaw merytoryczną opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin

• Jak się pracuje w KK ELECTRONIC?

Zobacz opinie na temat firmy KK ELECTRONIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KK ELECTRONIC?

Kandydaci do pracy w KK ELECTRONIC napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KK ELECTRONIC