Opinie o KK ELECTRONIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KK ELECTRONIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KK ELECTRONIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK ELECTRONIC w Szczecin

sosorry

Ja dostalem skierowanie z PUP-u do kk wind na pracownika produkcji, a nie mam zielonego pjecia o tym :)

Znów szukają ludzi do pracy a chyba do mnie się nie odezwą bo nie mam doświadczenia na produkcji, więc zastanawiam się czy szukają ludzi z doświadczeniem czy nie?

Ja wczoraj byłem na rozmowie o pracę. Rozmawiałem z kadrową. Proponowali mi pracę jako pracownik produkcji. Rozmowa trwała jakieś 15 min i usłyszałem że za kilka dni mają mi dać odpowiedz czy będę u nich pracować czy nie.

zainteresowany

Witam może ktoś powiedzieć coś o dziale pakowalni?. Jak wygląda praca chodzi mi bardziej o stanowiska pracy czy samodzielnie czy jest się uzależnionym od innych osób i ich tempa pracy.

byly kejkejowiec
@zainteresowany

umowa z agencji pracy tymczasowej, boadjze na miesiac pierwsza, a kolejna na 3 miesiace

elektromonter

Rozmowa trwała ok. 20 min Najpierw bardzo miła rozmowa z jedną z Pań następnie test manualny, który był bardzo łatwy (instrukcja przed oczami) i znowu rozmowa

Dyspozycyjność Poprzednią prace Dlaczego praca w tej firmie Jak z pracą w soboty i z nadgodzinami

Leszno

Tak z ciekawości to jaką dają pierwszą umowę o pracę? Zlecenie czy normalna umowa o pracę?

Telefony w kadrach chyba nie działają za dobrze bo po dzisiejszej rozmowie dowiedziałem się, że wczoraj wysłali mi smsa z godziną przyjścia na rozmowę o pracę. Tylko tego smsa nie deostałem. Dziś dzwoniłem i miała oddzwonić w pięc min i była cisza. Gdy poraz drugi dzwoniłem to odpowiedziała mi że dzwoniła do mnie ale nikt nie odbierał a telefon cały czas lerzał przede mną. Krótko mówiąc dalej prowadzą rekrutację i zaprosili mnie na inny termi rozmowy. Mam nadzieję, że teraz pójdzie z górki.

Pewnie kadry już są zamknięte więc jutro rano do nich zadzwonię i się przypomnę. Chyba, że z rana napiszą do mnie smsa lub zadzwonią bo kilka dni temu dzwonili o 8:00 rano no może 10 po ale nie mogłem odebrać telefonu bo byłem zajęty. Tak sobie czytam te opinię na temat KK WS i widzę, że niektórym się praca podoba a innym nie. Nie urodził się jeszcze taki co by każdemu dogodził.

Witam. Dziś dostałem telefon z KK Wind Solution z propozycją pracy. Po rozmowie miałem dostać smsa z adresem firmy i godziną spotkania. Czy w ten sposób firma prowadzi rekrutację że najpierw dzwoni a pózniej wysyła smsa z adresem firmy i godziną spotkania? Dwie godziny temu dzwolini i po rozmowie miałem dostać smsa i milczą.

taka ja

sa gdzies zdjecia z imprezy

kali904

Witam ,mam proste pytanie ,ile tak srednio mozna zarobic miesiecznie jako monter ,pracownik produkcji w KK

Ola

W tej firmie impreza była udana. Fajnie było popatrzeć jak kwitną romanse zamężnych i dzieciatych osób..

Bardzo dobre warunki pracy, dobry dojazd komunikacją miejską, osobista szafka na ubrania i oddzielna na jedzenie, darmowe automaty z napojami, owoce, wystarczy odrobina chęci do nauki a praca stanie się dla nas idealna, dokumentacja jest czytelna/łatwa do zrozumienia z dodatkową instrukcją po polsku z ilustracjami, na każdym stanowisku pracy są narzędzia, mili i sympatyczni współpracownicy. Każdy pracownik może przyczynić się do polepszenia warunków pracy proponując na piśmie co zmienione być powinno.

Agaaaa

A jak tam po imprezie? Podobało się? Sporo ludzi nie przyszlo

Obserwator
@Agaaaa

Na imprezie było miło do momentu gdy zabrakło alkoholu. Panie pięknie tańczyły! Fajnie też było popatrzeć jak kwitnie miłość zamężnych osób...

@Obserwator

Kiwi na tydzień za 60 gr, lub jabłko to szczyt twoich marzeń ech. Dobrze że jesteś tak zachwycona tą pracą dzięki tobie ta firma będzie dalej kwitła :))

ktoś

Nie da się czytać niektórych opinii. Jesteście nienormalni, tylko narzekacie, a że płaca za niska (dla niektórych nawet 3 tysiące to za mało), że tak wam ciężko a pracę traktujecie jak zło konieczne. Cieszcie się że macie stałe dochody i pełen etat. Ja już długo staram się o pracę w KK. Specjalnie przeprowadziłem się do Szczecina, żeby pracować w wymarzonej firmie. Mam kilkuletnie doświadczenie na produkcji przy maszynach elektrycznych. Na testach manualnych wszystko zrobiłem. I co? Odpowiedź negatywna. Bo znajomości biorą górę i jakieś 20-letnie półgłupki bez doświadczenia pracują (a raczej tylko plotkują zamiast robić) a dorosły mężczyzna z wieloletnim doświadczeniem się nie dostaje.

jakis

Nie uogolnialbym.Jestem facetem a moja brygadzistka jest kobieta i uwazam ze sprawdza sie super,mam wszystko na czas w miare mozliwosci,doradzi,pomoze, od reki zalatwia sprawy,konkretna babka.

asher

Pracowłem tam kiedys i niestety muszę stwierdzic ,że brygadzisci pracujący w tej firmie reprezętują bardzo niski poziom!!!Nie chce i nie lubie krytykowac ...ale to co się dzieję w K-K ,to istna patologia . Przede wszystkim tzw.kablowanie na kolege lub co gorsza podstawianie świń przez innych pracowników.Wszech obecna zazdrość i zawiść-w szczególności kobiet tam zatrudnionych.Byłem świadkiem jak ładna dziewczyna zatrudniła sie do k-k ,widziałem reakcje pań z mojego działu ....aż mi ręce opadly z jaką nienawiścią i perfidią mówiły o nowo zatrudnionej koleżance z pracy.Dodam jeszcze, że urzędująca wówczas brygadzistka wręcz popierała prostackie zachowanie koleżanek...ojojojoj D.N.O Ja mam tylko jedno pytanie-GDZIE SIĘ TO BYDŁO CHOWAŁO!!!!! Dziękuje miłego wieczoru życzę *

fazi
@asher

kolego piszesz "pracowałem kiedyś" muszę cię zmartwić świat poszedł do przodu ale stosunki koleżeńskie w KK dzisiaj Wind Solutions pozostają wciąż takie same wrogość w stosunkach z nowymi osobami, ale najgorsze jest szczucie jednego na drugiego przez brygadzistów a raczej brygadzistki bo mam wątpliwą przyjemność być pod władaniem kobiet jako brygadzisty swój brak wiedzy fachowej, swoje niekompetencje nadrabiają właśnie szczuciem ludzi na siebie nawzajem

Fazi

Zmiany, zmiany, zmiany ciekawe do czego nas doprowadzą tym na górze napewno się polepszy a ci na dole jak zwykle

do meg

Bardzo duże. Tak duże, ze brygadzista i kierownik już poszukali nowej pracy, jak i polowa dzialu logistyki:-).

meg

Hej, jakie są zarobki na magazynie?

xxxxx

Usuńcie wentylatory z hali upały się już skończyły dużo osób jest przeziębionych ale do niektórych to nie dociera i ciągle się chłodzą wiec proponuje zmienić prace na drobimex

Zostaw merytoryczną opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin

• Jak się pracuje w KK ELECTRONIC?

Zobacz opinie na temat firmy KK ELECTRONIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KK ELECTRONIC?

Kandydaci do pracy w KK ELECTRONIC napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KK ELECTRONIC