logo EURODOM SP. JAWNA PIOTR TRZEPACZKA

EURODOM SP. JAWNA PIOTR TRZEPACZKA

Bielsko-Biała

Opinie o EURODOM SP. JAWNA PIOTR TRZEPACZKA

były 2013-09-16 14:52:53
To był mój jeden z pierwszych pracodawców, pracy było dużo, zarobki dość adekwatne. Do dzisiaj wspominam, że wypłata była ZAWSZE pierwszego dnia po zakończonym miesiącu. To duży plus. Minusy to obsada kierowników rodziną (usunięte przez administratora) Brak zaufania do pracownika, troszkę terror, ale ogólnie dobrze wspominam pomimo mojego ostrego odejścia (z resztą inaczej nikt nie odchodził).
Kora 2014-05-27 13:10:06
(usunięte przez administratora) Faktycznie stanowiska obstawione rodziną. Ogólnie nie polecam pracy u tego człowieka. Zasada była nawet taka że nie można było się spotykać z pracownikami po pracy, bo było to zabronione przez p.(usunięte przez administratora) z uwagi że pracownicy będą tylko o szefie gadali, oczywiście same złe rzeczy. Paranoja.
dj 2016-05-18 18:41:06
Witam serdecznie. Nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale póki co firma radzi sobie całkiem nieźle i jest godna polecenia. Takie jest zdanie mojego znajomego który był niedawno u nich na rozmowie, ale się nie dostał...
Zostaw swoją opinię o EURODOM SP. JAWNA PIOTR TRZEPACZKA - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURODOM SP. JAWNA PIOTR TRZEPACZKA