Opinie o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Albercik

Pracuję tam prawie 8 lat więc chyba mogę napisać jakąś sensowną opinię. Jest coraz gorzej. Firma ciągle działa w trybie restrukturyzacji, czyli ciągłych oszczędności i cięć. Nie tylko oszczędzają na wynagrodzeniach, podwyżkach czy premiach w znikomej formie ale nawet na długopisach, odśnieżaniu parkingu, naprawie toalet itp. Firma co kilka lat zmienia właściciela który zamierza wycisnąć z niej jak najwięcej i sprzedać dalej. Ale nie to jest najgorsze... Najgorsze jest to, że to firma pełna "układów i układzików", mówiąc inaczej - zwykłe kolesiarstwo. Działa tak nie tylko wspomniane przez kogoś SQA ale tak naprawdę każdy dział w firmie: zakupy, planowanie, magazyn, produkcja itd... Są ludzie który robią za dwóch lub trzech i tacy, którzy codziennie udają że pracują i tak naprawdę godzinami spełniają się na wielogodzinnych rozmowach o rzeczach delikatnie mówiąc, nie związanych z pracą. Jedni muszą "odbijać" czas na aplikacji czy czytniku co do minuty, inni odwiedzają firmę na 7 godzin i wpisują że "pracowali" 8 - tak się nazywa elastyczny czas pracy... Nawet bramkę wejściową z parkingu przenieśli w takie miejsce, ze teraz wszyscy muszą obchodzić parking dookoła. Wszyscy z wyjątkiem "elyty" od Passatów i innych samochodów za 100K+.bo oni parkują pod drzwiami budynku i nie wiedza co to być zgnojonym przez deszcz jak trzeba łazić dookoła. No ale wg SPX pracownicy to (usunięte przez administratora) wiec trzeba ich zmuszać do łażenia dookoła. Nikt przez te osiem lat nie sprawdzał czy coś w końcu ukradłem, może chociaż teraz ktoś to zrobi... Nigdy nie czułem się tak poniżony... Może to czysta frustracja spowodowana tym, że jestem wśród "gorszych", a może poważny problem. Jednak kandydującym do pracy w tej firmie podpowiadam - omijajcie ten adres z daleka...

@majhen

(usunięte przez administratora) Tak zachowuje się administrator żeby czasem ludzie za dużo się nie dowiedzieli. Taka komunistyczna cenzura.

Inżynier

Nie lubię czytać i pisać takich opinii ale nie wytrzymałem. Nie często oglądam TVP ale zdarzyło się i jestem w szoku. Reklama zasadniczej służby wojskowej - 20 letni koleś prosto po szkole idący do wojska na zasadnicza służbę wojskowa ma zagwarantowane 4,5 K PLN na miesiąc netto! (usunięte przez administratora), ja mam tyle po 9 latach pracy w SPX na stanowisku inżyniera!!!!!!! I ciągle mówią że nie maja możliwości dać podwyżki, wymyślają jakieś abstrakcyjne cele i plany żeby wrzucić więcej pracy na łeb... Sory, ale (usunięte przez administratora) się skończyło...

Andzia
@Max

Udało się obadać ten temat? ciekawi mnie także czy wpływ na to mógł mieć rok zatrudnienia? opinia jak widać nie jest zbyt aktualna. Piszesz o tygodniówce, to gdzie taką tu wyrwać? Była teraz jakaś dobra oferta? chłopak może pojedzie ale chce najpierw się rozeznać, żeby na darmo nie jeździł

może

Witam, jak wygląda atmosfera pracy na dziale Monter?

poki

daj sobie spokój

Pozytywnie

Tyle tu krytyki, a moim zdaniem w SPX dobrze się pracuje. Jeśli tylko wykazuje się chęci i zaangażowanie to można liczyć na rozwój. Ile dajesz od siebie, tyle w zamian dostaniesz. Komu jest źle, to może poszukać innego miejsca pracy.

Doświadczony
@Pozytywnie

Ogólnie to masz rację o ile jesteś po znajomości....albo jesteś w grupie preferowanej czyli LPG+ lub nie jesteś białym mężczyzną hetero. Awans ale tylko dla swoich. Napiszesz pewnie że nie jest prawdą że brygadzistą na JP została żoną osoby z biura ? I pewnie nie jest prawdą że jeden z dyrektorów zatrudnił kumpla z tyco podczas "utajnionej" rekrutacji? I ten sam kolo zatrudnił syna w innym dziale a potem szybki awans do sqa....tak, tak. Dziwnym trafem i przypadkiem tak się wydarzyło. Ale to tylko przypadek.naprawdę. i wszystkie łączy jeden dyrektor. Naprawdę przypadkiem. Pensje są średnie a premie śmieszne. Ogólnie praca dla desperatów.

Albercik

PONIEWAŻ AUTOR MA RACJĘ.

@Albercik

PEWNEGO DNIA GDY SZEDŁEM NA STANOWISKO ZATRZYMAŁ MNIE KIEROWNIK I OŚWIADCZYŁ ŻE JUŻ KONIEC PRACY. POWODEM TEGO WSZYSTKIEGO BYŁA ZAWIŚĆ NIEKTÓRYCH MIERNOT, KTÓRZY NIE MOGLI PRZEŻYĆ TEGO ŻE DETALE KTÓRE WYTOCZYŁEM BYŁY BARDZO DOKŁADNIE WYKONANE DZIĘKI CZEMU NA KOLEJNYCH STANOWISKACH NIE BYŁO KONIECZNOŚCI SPRAWDZANIA WYMIARÓW. PO PROSTU CI KOLEJNI OPERATORZY PRZEKONALI SIĘ ŻE WYKONUJĘ SWOJĄ PRACĘ Z DUŻĄ DOKŁADNOŚCIĄ. ŹLI WSPÓŁPRACOWNICY PRÓBOWALI RÓŻNYCH METOD. NAJCZĘŚCIEJ WYMYŚLALI KŁAMSTEWKA I PODBURZALI BEZPODSTAWNIE PRZEŁOŻONYCH. WIELOKROTNIE ODCZUWAŁEM ZAWISTNE SPOJRZENIA OD SAMEGO POCZĄTKU. JEDEN Z OPERATORÓW TOKARKI STEROWANEJ NUMERYCZNIE- BYŁY POMOCNIK MURARZA JUŻ PIERWSZEGO DNIA MOJEJ PRACY W CZASIE ZAPOZNAWCZEGO PRZYWITANIA NIE PODAŁ MI RĘKI I OSTENTACYJNIE ODWRÓCIŁ SIĘ O 180 o. WIDOCZNIE DOWIEDZIAŁ SIĘ ŻE JESTEM Z ZAWODU TOKARZ ORAZ ŻE MAM ŚREDNIE WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE. PONADTO BOLAŁ GO TEŻ MÓJ WIEK. POCZUŁ SIĘ ZAGROŻONY I UROCHOMIŁA SIĘ W NIM ZAWIŚĆ. DODAM ŻE NIGDY PRZEDTEM NIE ZNAŁEM TEGO INDYWIDUUM. BYLI I SĄ TAM RÓWNIERZ PRZĄDNI LUDZIE.

majhen

OCZYWIŚCIE ŻE TAK JEST NIESTETY. POCZĄTEK PRACY OBIECUJĄCY A PO JAKIMŚ CZASIE CAŁE ZŁO WYŁAZI NA WIERZCH. (usunięte przez administratora) WIELOKROTNIE MA MIEJSCE.

@Albercik

Bo tak tam jest. Na początku słodzą, chwalą, poklepują, aż nagle dowiadujesz się że już nie pracujesz. Kolesiostwo do n-tej potęgi i (usunięte przez administratora)ze strony kierownika działu który w SPX przeszedł z Tyco Electronics , gdzie odetchnięto że już go nie ma. (usunięte przez administratora)

@Albercik

Tak to prawda. Kolesiostwo, zawiść, prywata i (usunięte przez administratora) ze strony niektórych przełożonych podatnych na zawistne plotki niektórych miernot w grupie współpracowników.

majhen Nowy wpis

Nowicjusz

przepracowałem kilka miesięcy w biurowym sajcie i wprowadzenie nowego pracownika jest żadne :/ nie spodziwałem się 8h opieki i prowadzenia za rączkę, ale chociaż naprowadzenia na swoje taski.. po milionie pytań do współpracowników i przełożonych, które były zbywane do innych osób lub pozostawione bez odpowiedzi, czułem się pominięty. przez to feedback dla "góry" był słaby, a oczekiwania "góry" rosły. póki nie zaczną od podstaw, to takich opinii będzie więcej

Ojej Nowy wpis
@Nowicjusz

domyślam się w jakim dziale byłeś...ale czego ty oczekiwałeś? No chyba że szkolenia z handlu miodem czy serami na open space? Większość twoich współpracowników po wielu latach nie zna produktów na których pracują i sapa.

Pozytywnie

Doświadczony Nowy wpis
@Pozytywnie

może

Witam, jak wygląda atmosfera pracy na dziale Monter?

kasztan
@może

nie wiem jak atmosfera, ale pieniadze nie sa duze

ŻOŁĄDŹ
@może

Atmosfera fajna, ludzie są mili za wyjątkiem 3 pań które sądzą że to ich firma i wyobrażają sobie nie wiadomo co. Zespół jest zgrany. Mistrz to miły facet i pomocny. Jak pokażesz że pracujesz a nie jesteś leser do pracy to każdy będzie Ci pomocny.

Ola
@ŻOŁĄDŹ

A tam gdzie pompy robią jest w miarę okej wiesz coś na ten temat, jak brygadzistka i ludzie?

@Ola

Najlepsze są(usunięte przez administratora). Masz kogoś u góry to jesteś ustawiona. Najlepsi są pracownicy z polecenia działu inżynieryjnego itp, są nie do ruszenia, mają lepsze przywileje i już wiadomo że jakkolwiek nie będą pracować to i tak majá umowę na stałe pewną...

Do pracownik

Racja, powołanie na brygadzistke dostała osoba pracująca zaledwie 3mies... Oczywiście żona ..... Totalny żal dla tej firmy za takie ruchy...

poki Nowy wpis

daj sobie spokój

cze, jak teraz jest u was z robota na magazynie? kiedyś jak widziałem ofertę to aż grubym drukiem było wskazane, że doświadczenie to wymóg konieczny. Ale czy po latach odbiegli trochę od tego? nie mam go a może bym się przyjął, bo roboty wkrótce będę szukać

Mark

Firma "z piekła rodem" czytając te opinie ale ludzi którzy postanowili zmienić swój los "na lepsze" (zmienić firmę) można policzyć na palcach bo tak tu źle... ehhh to takie polskie pomarudzić na innych zamiast coś zmienić, inaczej niż marudzeniem, że mi się należy... nie mówię w firmie ostatnimi czasy jest inaczej, nacisk na cele finansowe ale to jest proste jak nie będzie sprzedaży będą kolejne cięcia to nie firma charytatywna...

Fred

Jedno co można powiedzieć o tej firmie- bez rodziny wyżej postawionej lub bez "uprzejmie donoszę" nic tu nie osiągniesz. Przykładów można podać mnóstwo od syna Kierownika działu który po tygodniu dostał awans z magazyniera na pracownika SQA po żonę planisty która z zerowym doświadczeniem i wiedzą o montażu po 3 miesiącach awansuje na brygadzista. Starzy pracownicy 0 docenienia jedyna odpowiedź jaką usłyszysz to "jak ci się nie podoba to się zwolnij, mamy wielu chętnych na Twoje miejsce". Gorąco nie polecam 0/10

Obserwator

Pracuję w tej firmie już kilka lat,ale to co się dzieje na niektórych działach przechodzi ludzkie pojęcie. JP Marine prężnie rozwijający się dział który ma przynieść milionowe korzyści finansowe zakładowi. Wszystko kręci się wokół nowej produkcji która jest przeniesiona z Ameryki do Bydgoszczy. Starą ekipa pracowników została doceniona i wysłali ich do Stanów na szkolenie i na tym skończyło się ich docenienie.A co niektórzy po 3 miesiącach pracy w Spx dostają angaż brygadzistki. Żona kolesia z biura.Żadnego pojęcia o montażu nie ma bo nie musi mieć bo jest z polecenia. Ważne żeby donosiła jak A.... mistrzowi bo on uwielbia takich(usunięte przez administratora) Jedną wytrenował to czas na drugą a wy starzy pracownicy patrzcie I uczcie się jak zrobić tu karierę. Masz kogoś tam wyżej postawionego albo jesteś dobry w te klocki,potrafisz trzymać palec prosto w (usunięte przez administratora)to jesteś odpowiednią osobą na brygi (zero wiedzy ważne że dobrze liżesz).Panie M. zamiast ludzi integrować I doceniać to ich sortujesz jak towar w biedronce. Skoro nikt się nie nadawał na to stanowisko to po co ich trzymać-zwolnij wszystkich I zatrudnij nowych bo przecież nie trzeba się znać na montażu.Wszyscy powinni rzucić dłuuuugie l4 wtedy sam Pan M.ze swoimi lizuskami sam by zapierniczał na nowej produkcji i może wówczas góra by się zainteresowała co za kolesiarstwo panuje na tym dziale. Cały zakład huczy jak potraktowali starą ekipę....porażka. Ludzie miejcie jaja bo za przekazywanie wiedzy trzeba płacić a tu za brak wiedzy awansują. Brawo dla Pana M.zabłysłeś normalnie tą nieuczciwą zagrywką

Brak feedbacku

Brak jakiegokolwiek feedbacku. Człowiek zaczyna się przyzwyczajać do takiego braku kultury ze strony rekruterów.. Słabo.

Nie wiem co o tym myśleć

Niecały miesiąc temu zwolnili kilku doświadczonych inżynierów, a teraz otworzyli rekrutację.

@Nie wiem co o tym myśleć

Najniższa krajowa - i wszystko jasne

Pracownik spx
@Nie wiem co o tym myśleć

Nie zwolnili doświadczonych inżynierów, tylko takich którzy nigdy niebpowini trafić do firmy produkcyjnej

Joasia
@Pracownik spx

Na podstawie czego to stwierdzasz? Dodatkowo zastanawia mnie teraz proces rekrutacyjny, skoro piszesz, że nie powinni się znaleźć w tej branży, jak wtedy mogły być one prowadzone? I czego konkretnie zabrakło?

@Najniższa krajowa

No niestety najniższa ale jak Ci się poszczęści to uda Ci się załapać na sobotę pracującą i wtedy dorobisz xD

Inżynier pracuje w soboty? A co by wtedy robił? Prędzej po magazynie się tego spodziewałem i myślałem ,ze to do niego się odnosisz. Nie widziałem w ofercie wzmianki o weekendach. One są stałe dla magazynierów?

Czesc, znalazlem oferte pracy jako Portfolio Senior Financial Analyst w tej firmie. Mozna pracowac full remote, jest tez mozliwosc pracy stacjonarnej. Czy orientuje sie jakie jest wynagrodzenie na to stanowisko? Niestety to chyba jedyne ogloszenie na Polske i nie mam porownania.

FA

Tez mnie to zaciekawilo. Biorac po uwage, ze to Bydgoszcz to na cuda nie ma co liczyc. Mysle, ze max 6,5k - 7k na reke.

Lili
@FA

Na podstawie czego celujecie akurat w 7 tys na rękę? Średni rynek się kłania? A nie orientujecie się przypadkiem czy to nowe stanowisko, skoro dopiero jedno na Polskę wyszło? Ciekawie czy w warunkach będą coś zmieniać

Też widziałem te ofertę dla Starszego Analityka, wiem też ze chyba od tygodnia jakoś jest wygasłe. To był ktoś na rozmowie może? ciekawi mnie proces rekrutacyjny, zwłaszcza ze wymagają minimum 3ech lat doświadczenia

Ola

Witam mam pytanie odnośnie pracy na montażu jak to jest z piciem bo na plakacie widziałam że zakaz picia i jedzenia... Ale to tylko na przerwie mogę się napić? A korzystanie z telefonu? Chodzi mi po prostu jak ktoś zadzwoni a nie o gadanie przez całą zmianę! Widzę że firma bardzo przestrzega BHP. Dobrze się pracuje? Fajna atmosfera?

ŻOŁĄDŹ
@Ola

Pić można normalnie. Masz szafeczkę na dziale i tam możesz podejsć i się napić. Korzystanie z telefonu tez przy szafeczce. Atmosfera fajna. Zespół zgrany. Tak firma przestrzega BHP i uważam to za bardzo duży plus.

@ŻOŁĄDŹ

A teraz pytanko ile można przy tej szafeczce stać (chodzi mi w momencie gdy na przerwie nie jesteś). Czyli raczej nikt nie pogania jeśli już? Jakie są normy?

Dawid

Witam, jestem zainteresowany firmą ale chciałbym dowiedzieć się nieco więcej. Czy firma posiada takie maszyny jak Laser Cnc bądź Krawedziarka?

@Dawid

Ja akurat za biurem patrzę to chyba może dlatego mam prawo nie wiedzieć czemu zadane było to pytanie. chodzi o to, że są oferty dla operatorów CNC chociażby, to jak oni bez maszyn mogliby pracować? Chyba, że Pan pyta o jakieś specjalistyczne sprzęty?

Inżynier

Ciekawy

Idziesz do armii? :)

Lidia
@Inżynier

hmmm ale o co Ci chodzi? ktoś Cię tam na siłę trzyma? rynek pracy jest przecież duży. zawsze można się przebranżowić, co nie? Chodzi mi o to, że skoro 9 lat pracujesz w tym miejscu to chyba nie jest aż tak źle?

Jan
@Inżynier

Czyli musisz być bardzo słabym inżynierem!!!! Żaden dobry inżynier za takie pieniądze nie będzie robił. Powodzenia kariery.......

Inzynier
@Jan

To jest normalny poziom plac w spx. Do tego ciagly stres, obciazanie czyimis zadaniami. (usunięte przez administratora) nie firma.

Inzynier
@Lidia

W Bydgoszczy mozna zmienic prace na gorsza a przeprowadzac sie nie kazdy chce.. .Gdzie isc? Do kolejnego (usunięte przez administratora) pesy za 4 k pln?

@Inzynier

TEN CAŁY ADMINISTRATOR JEST PORĄBANY Z CIĄGŁYM USUWANIEM FRAGMENTÓW TREŚCI. TACY JAK TEN ADMINISTRATOR JEST ZWYKŁYM HAMULCOWYM. RADZĘ ZLIKWIDOWAĆ TĄ OPINIOTWÓRCZĄ APLIKACJĘ, BO TYLKO DENERWUJECIE KORZYSTAJĄCYCH.

Fachowiec

Ja mam 4100 jako spawacz a spadam cuda i wynalazki

Agnieszka
@Fachowiec

Masz 4100 złotych, ale brutto czy netto? I jaki już jest Twój staż pracy w tej firmie na tym stanowisku?

Młody Rychu
@Agnieszka

Spawacz to min. 5000 netto a jak lata pracuje to już pod 6500 netto. Masakra co tam dają.ale rękawów nie wyrywa się. Dlatego 4100 jest

@Inżynier

Ciesz się że aż tyle masz w tej dziadowni, mogą cie zwolnić i przyjąć ponownie za najniższą krajową :)

Dorota
@Najniższa krajowa

Sugerujesz, że ktoś faktycznie tu tak miał czy po prostu podkreślasz własne zarobki w firmie? Za pracę na którym ze stanowisk tak mógłbyś mieć? Pzt., w wątku widziałam wyższe kwoty, jest tu perspektywa z czasem na więcej?

Max
@Fachowiec

w W Holandii dla spawacza jest to bardzo rzadko spotykane wynagrodzenie, każdy zarabia tygodniowo więcej. Mam nadzieję, że mówimy o stawce tygodniowej?

Andzia
@Max

Czy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tak, są. Niestety żadne szkolenie ani kurs nie wplywa póżniej na wynagrodzenie.

A jakie przykładowe? I czemu tak w sumie? Zastanawiam się czy przynajmniej zostanie z tego jakiś certyfikat do kolejnego miejsca pracy? po jakim średnio czasie ludzie decydują się na taki ruch?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako brak, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 30 stycznia.

Jaaa

Benefity pozapłacowe coraz droższe dla pracownika, a dofinansowanie ze strony pracodawcy takie samo jak x lat temu. Pracownicy rezygnuja z karnetow, luxmedu itp

Kandydatka
@Jaaa

To ile kiedyś trzeba było sumarycznie dołożyć a ile obecnie? I jak pracodawca reaguje na te rezygnacje, będzie ekwiwalent? Lub może sami pracownicy podjęli się już rozmów w tym zakresie?

Jaaa
@Kandydatka

Co roku około 10% wiekszy koszt dla pracownika. Pracodawca ma gdzies. Nie zwiekszy dofinansowania ani do luxmedu ani do fitprofit ani do stolowki. Jedynie pracownicy maja wyjsc z inicjatywa i zaproponowac inna placowke medyczna przedstawic argumenty itp. Tak samo z brakiem miejsc na rowery to pracownik ma to wykonac i logistycznie zrobic. Najlepiej zeby w zadnym przypadku firma nie wydala ani zlotowki, bo oszczedności.

majhen

Pracowałem tam jakiś czas temu. Z początku bardzo miła atmosfera, pomijając zachowanie jednego z operatorów CNC. Nigdy wcześniej go nie widziałem a to indywiduum zachowywało się od pierwszej chwili bardzo nieprzyjemnie. Podczas zapoznawczego spotkania z wszystkimi się przywitałem bez problemu a ten dziwak nie podał mi ręki tak jak pozostali koledzy, tylko się odwrócił na pięcie. Zachował się jak typowy kandydat do leczenia psychiatrycznego. Pamiętam że wcześniej był brygadzistą a jeszcze wcześniej był pomocnikiem murarza w innej firmie. Dziwne że ktoś taki ma poważanie u niektórych zwierzchników(mistrza), no chyba że ma na niektórych jakieś ,,HAKI''

Obecny Pracownik

Ludzie którzy piszą te wszystkie negatywne opinie to są albo nowymi pracownikami albo pracowali na magazynie. Pracuje na maszynach CNC i nie ma żadnego mobbingu czy też złego traktowania. Zarobki na tym stanowisku jak na bydgoszcz są dobre. Premię kwartalne są niskie to prawda. Ogólnie praca nie należy do ciężkich. W zakładzie jest czysto. Polecam.

@Obecny Pracownik

Panie "obecny pracowniku" - jak bym pracował tak jak wy (operatorzy CNC ) lub spawacze lub monterzy a już w ogóle pracownicy biurowi to ta firma już dawno poszła by z torbami , pracuje na obsłudze produkcji i codziennie słyszę lament na firmę , od zawsze uważam że SPX jest spoko ale przez świeżych robi sie nieciekawie , myślę że tylko 10% osób pracujących podołało by moim obowiązkom i nie jesteśmy uważani za specjalistów się słyszy - zapraszam cwaniaków na tydzień na magazyn to posmiejemy się z wskaźników w firmie a magazyn odpowiada za wszystkie .

Stary pracownik
@Stary magazynier

To jak pracuje magazyn to smiech na sali.... Nadgodziny z kapelusza..... Przerwy kiedy chca....i niby szykowanie zlecen jest takie trudne??? Gdybys cos potrafil to bys nie pracowal na magazynie...☺

@Stary pracownik

Tak uważasz ??, ja dalej myślę że prostego zlecenia byś nie zrobił do końca , do tego zaladunki , rozładunku , systemy MRP , pakiet office , angielski , umiejętności jazdy wielkimi wózkami w wąskich alejkach z maszynami za setki tysięcy zł , no ale rozumiem twoje podejście , przecież "JAK BYM COS POTRAFIL TO BYM NA MAGAZY NIE PRACOWAL " , ciekawy jestem ile ty potrafisz ?

@Stary magazynier

No jak masz (usunięte przez administratora) na magazynie to nie dziwie sie ze zlozenie zlecenia gdzie masz podane lokalizacje zajmuje Ci tyle czasu. Jazda widlakiem znalezienie lokalizacji i zabranie z niej detalu jest na prawde mega skomplikowane. Te kity o tych umiejetnosciach mozesz wciskac szarakom bo bylem u Was na inwentaryzacji i tego syfu nikt nie jest w stanie ogarnac. Uwazam ze ja na Twoim stanowisku potrzebowal bym 1 dzien zeby nauczyc sie Twoich obowiazkow a Ty ile tygodni potrzebujesz zeby nauczyc sie obslugi maszyny CNC np. Mazak, CTX 400, Emag, itd. Ile razy na maszynach sa zle skompletowane zlecenia albo nie ten material. Wiec o umiejetnosciach nie rozmawiaj bo operator CNC umie obsluzyc min 4 tokarki a Ty masz do obslugi widlaka i regaly i robisz z Siebie Syzyfa. Moze porozmawiamy o ilosci kaw wypitych przy automacie? A tak moge wyliczac jeszcze dlugo co u Was sie dzieje. I nie mowie ze wszyscy z magazynu to obiboki bo jest kilka osob ktore zapierniczaja ale ten cwaniak chodzacy po magazynie z rekoma w kieszeni nie posiadajacy kompetencji tylkoliz za czasow Pana Maslaka to szlag mnie trafia wielki mistrzuniu na magazynie a na prawde zwykly tylkowlaz i donosiciel.

@Operator

Nawet nie wiem co Ci odpisać , najpierw mówisz ze kompletacja to pikus a potem że byłeś na inwentaryzacji i że tego nikt nie jest w stanie ogarnąć ...tak się dzieje w firmach o tak różnym produkcie końcowym ,ale przecież nie masz o tym pojęcia - zmierzysz kilka detali czy wymiar się zgadza a jak nie ma co robić to wina magazyniera bo towaru nie wydał .Masz rację jest kilkunastu operatorów w SPX z prawdziwego zdarzenia ,piszą programy i pracują na kilku maszynach ,swoją wiedzę zdobywali latami..... ,przypomnij mi skonczyleś kurs za 2 tysie czy gdzieś w firmie się douczyles ?, ostatnie jeden magazynier poszedł na CNC ,2 tygodnie robił z kimś teraz już sam działa ,i to jest fakt (oczywiście na maszynie nie tak skomplikowanej jak doświadczeni operatorzy ),w jeden dzień byś się nauczył tego co magazynier w SPX z 10 letnim stażem , sądząc po składni twoich wypowiedzi to uważam że lata....

Obserwator
@Operator

Po za tym na produkcji co 3 to brygadzista a co 5 to team leader , więc łatwo jest zaprowadzić porządek na dziale gdy przełożony/ni nad tym czuwają .Zastanowiles się kiedyś dlaczego magazyn nie robi kaizenow ,near missow i nie uczestniczy w innych programach ? , bo nie ma na to czasu , na magazynie jest 70 osób i tylko 2 leaderow i 1 menagier - znasz drugi taki dział w tej firmie ?, i nie pisz mi o jakimś kolesiu z magazynu co cię wkurza ,tylko miej jajka i mu to powiedz .

Janek
@Obserwator

Moze magazyn miałby wiecej czasu gdyby ich czas byl rozliczany tak jak pracowników produkcji. Proponowałbym dodac do zlecenia czas na kompletowanie go i w prosty sposób mozna rozliczac magazynierów kto ile pracuje. Dlaczego 85 % jest wymagane tylko na produkcji?

@Janek

Janek , bardzo trafne spostrzeżenie , my chcemy tego czasu na zleceniach od lat - mam nadzieję że rozumiesz dlaczego tego czasu nie ma , bo my wiemy .....

@Stary magazynier

No to jeszcze troche popracuj to bedziesz mial taki staz jak ja czyli 16 lat. Nie konczylem kursu tylko Technikum o profilu CNC ale co moze wiedziec magazynier po kursie na wuzki widlowe za 2 tys ktory pewnie po nim byl jak ten magazynier na cnc. Ale przeciez magazynier to jest bardzo wymagajacy etet w tej firmie. Obudz sie bo jak slysze takich jak Ty ktorym zal tylek sciska ze ktos mial ambicje, skonczyl lepsza szkole jak Ty, czy mial wieksze jajka niz Ty zeby sprubowac sily w minimalnej obsluzeniu maszyny CNC to scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera. Jesli tak Ci zle to idz popros o przeniesienie. Ups sory ambicje stanely na magazynierze :-). A co do mojej osoby to jesli tylko ktos poprosi nie widze problemu zeby go nauczyc i przekazac mu wiedze ale wiesz co ktos taki musi miec? Ambicje i zacieklosc a Twoja ambicja skonczyla sie na obsludze wuzka i teraz za to obwiniasz caly swiat.

@Obserwator

Ale ja juz to powiedzialem. A kto zabrania zeby u Was bylo wiecej brygadziatow i innych i nie gadaj ze tyle pracy macie bo w sobote i niedziele regaly przenosicie z miejsca na miejsce byle 100 wpadly a te przenosiny zadnego sensu nie maja byle nachapac sie :-) ale to juz wszyscy wiedza.

@Operator

Mówisz że "sprubowaleś" ,hehe dobre ,ja też jestem po technikum i ogólnie większość magazynieròw ma średnie lub wyższe wykształcenie , generalnie lubię swoją pracę i nie zamierzam z niej rezygnować ,tylko uważam ze większość magazynieròw ( starych )jest nie docenionych . Ile razy zostawales po godzinach aby pracować np. na mrozie , myślisz że to fajna sprawa pracować po weekendach aby wypłata jakoś wyglądała ? ,nie masz pojęcia o pracy na magazynie a mi tu się madrzysz , przez takich jak ty panuje błędne myślenie o magazynie w tej firmie..

@Operator

Jesteś tak ograniczony że napiszę Ci bujaj się i zainteresuj co się dzieje w firmie ....nie masz pojęcia o czym piszesz , ale was coraz więcej tu - niestety.

@Operator

Panie ambitny operatorze CNC wózki piszemy przez " ó " , proponuje zawrócić do szkoły i uczyć się języka polskiego , a następnie wypisywać bzdury ..., Po za tym to Ci żal du*e ściska z tymi sobotami , myślę że dostałeś się tu po znajomości ponieważ nie umiał byś napisać CV bez błędu ortograficznego , a staż pracy mam większy niż ty .Żegnam .

billy
@Obserwator

Rolę brygadzistów pełnią starsi magazynierzy. Nie zapominaj o ich wkładzie.

Gordon
@billy

Billy nie rozśmieszaj nas ....połowa nie powinna nimi być ...

@Stary magazynier

O ho Wielki Pan magazynier znalazl blad. No tak nie ma prawa sie zdazyc nikomu. Co do szkoly to trzeba bylo sobie jakas z przyszloscia wybrac a nie taka byle srednie bylo. Co do zostawania po godzinach to nie raz zostawalem na 12 i to przes 3vtygodnie i nie plakalem. Podejmujac prace na stanowisku magazyniera wiedziales co podpisujesz wiec nie placz ze na mrozie bo my tez odczowamy jak Wam za dupskiem nie chce zamykac sie bramy. I przestan wylewac zale na swoje stanowisko bo jak tak bardzo Ci zle to zmien prace i nie bedziesz mial powodow do zalenia sie. A ha zapomnialem ze na inne nie ma szans :-)

Kamil
@Operator

Piszesz o pracy w magazynie. Są obecnie przyjęcia i trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je zrobić już pracując w ramach zatrudnienia?

@Stary pracownik

Myślę, że na tym wątku najlepiej jest aby każdy wyrażał swoją opinię na temat własnego stanowiska / działu. Ocenianie pracy innych osób z innych działów nie zawsze jest miarodajne. Ponad to na GoWork można pisać komentarze pod konkretnym działem ( możecie zaznaczyć dział o jakim macie zamiar pisać ). Wtedy jest lepsza komunikacja i unikniecie wielu potyczek słownych.

inform
@Operator

Jako operator CNC to także nie trzeba mieć żadnych specjalistycznych umiejętności. Daj sobie luz chłopie. Obsługiwać komputer to dziś potrafi nawet gimnazjalista. Żadnej pokory nie macie. Ani jeden ani drugi. Jesteście zwykłymi szarymi ludźmi i bez pokory. Ani Jeden ani drugi nie macie żadnego konkretnego fachu. Tyle , że obsługujecie głupie maszyny , które gimnazjalista potrafi. W podstawówkach już uczą programowania a wy tutaj wyjeżdżacie z jakimiś CNC prostymi . Skończ informatykę i zacznij pisać programy obiektowo to możemy powiedzieć, że masz jakąś wiedzę . Albo naucz się konkretnego fachu np. spawać. No ale dobrze spawać i konkretne rzeczy. Każda praca jest szanowana ale takie brak pokory to jest śmiechu warte.

Kijanka
@inform

Operator operatorowi nie równy. Pamiętajmy że są operatorzy co tylko ustawia maszynę i wcisną zielony, i są też tacy którzy stworzą proces detalu od zera. Jeśli myślisz że obsługa takiej maszyny to łatwizna, to wytłumacz mi dlaczego ludzie szkola się kilka miesięcy by móc samodzielnie pracować na tym stanowisku?

inform
@Kijanka

Kilka miesięcy? i Ty uważasz, że jest to zawód? haha W jakimś fachu uczą się ludzie kilka lat aby nabrać jakieś w ogóle umiejętności a dopiero po dłuższym czasie je konkretnie nabierają. A w branży IT to nawet po studiach paru letnich i obczajeniu parę języków w miarę dobrze nie mogą podjąć pracy , bo mają takie wymagania. To samo lekarze , którzy dopiero po kilkunastu latach zaczynają tak na prawdę pracować jako pełny lekarz.

Mix
@Operator

I ciągle złe detale, albo złe wymiary????????????

Były magazynier.
@billy

O jakim wkładzie mówisz? Jest dwóch starszych magazynierów którzy pracują tak jak inni młodsi magazynierzy. Dział zawory i dział marine pomp. Reszta działów takie jak PHE, PROJEKTY, HOMO, CZY SILNIKI. TAM STARSI MAGAZYNIERZY SA PRZYKLEJENI DO KRZESEŁ. NIC NIE ROBIĄ. Niektórzy mają ksywkę " siedzący za dnia" . Mają parasol ochronny. Niewiadomo co by się działo w firmie jakie kolwiek było obłożenie zleceniami oni nic niezrobia niepomoga. Mają pozwolenie od liderów żeby nic nie robić.

@Operator

KOŃCZYŁEŚ TECHNIKUM ? PISZE SIĘ wózki a nie wuzki .

@Operator

Szanowny kolego , piszesz że skończyłeś technikum a popełniasz błędy w piśmie. a więc : wg. Ciebie,, wuzki'' to poprawnie wózki- następnie ,,sprubować'' to powinno być spróbować- no i jeszcze raz ,, wuzka'' powinno być wózka. Tyle na temat.

@Były magazynier.

Widzę, że sporo wiesz ... :-)

Grr
@inform

Tu się z Tobą zgodzę pracuję 8 lat na cnc i kilka miesięcy nie wystarczy by nauczyć się fachu.Pracowałem w SPX i uciekłem bo żadnego rozwoju zawodowego nie widziałem.Nie ubliżając oczywiście kolegą bo byli super

@Obecny Pracownik

PRACOWAŁEM TAM. Z POCZĄTKU BYŁO OK, ALE PO JAKIMŚ CZASIE DAWAŁO SIĘ ODCZUĆ MOBING ZE STRONY KIEROWNICTWA KTÓRE ULEGAŁO DONOSICIELOM ZAZDROSNYM ŻE MOJE PRACE NA TOKARCE SĄ WYKONYWANE W TAKI SPOSÓB ŻE KOLEJNI PRACOWNICY KTÓRZY WYKONYWALI DALSZE OPERACJE SKRAWANIA NIE MIELI NIGDY ZASTRZEŻEŃ I NABRALI PEWNOŚCI ŻE PO MNIE NIE MUSZĄ SPRAWDZAĆ WYMIARÓW BO ZAWSZE BYŁO BEZ ZARZUTU. NAJWIĘCEJ ROZRABIAŁ W TYM TEMACIE OPERATOR TOKARKI STEROWANEJ NUMERYCZNIE KTÓRY TAK NAPRAWDE MA PRZESZKOLENIE W ZAKRESIE POMOCNIKA MURARZA A ZANIM JA TAM ZACZĄŁEM PRACOWAĆ BYŁ KIMŚ W RODZAJU BRYGADZISTY.TO JAKIŚ NIENORMALNY OSOBNIK BO OD PIERWSZEGO DNIA MOJEGO ZATRUDNIENIA NIE PODAWAŁ MI RĘKI NA DZIEŃ DOBRY. TEN CZŁOWIEK POWINIEN WRÓCIĆ NA BUDOWĘ IPRACOWAĆ W WYUCZONEJ SPECJALNOŚCI, CZYLI JAKO ROBOTNIK BUDOWLANY. PODEJRZEWAM ŻE ZACHOWYWAŁ SIĘ TAK Z ZWYKŁEJ ZAWIŚCI ŻE JA MAM ŚREDNIE WYKSZTAŁCENIE O SPECJALNOŚCI -OBRÓBKA SKRAWANIEM- I CZORT WIEDZIEĆ DLACZEGO TAK REAGOWAŁ. PRZECIEŻ NIE ZAGRAŻAŁEM JEGO WĄTPLIWEJ JAKOŚCI ,,KARIERZE''

Yvvvvb
@Obecny Pracownik

Bijesz śmietanę majstrowi z maszyn to masz super ????

@Obecny Pracownik

NA JEDNEJ Z TOKAREK NUMERYCZNYCH PRACUJE POMOCNIK MURARZA Z WYKSZTAŁCENIA. MA DZIWNE UKŁADY Z NIEKTÓRYMI PRZEŁOŻONYMI. TO NAJWIĘKSZA (usunięte przez administratora) !!!

@majhen

ADMINISTRATOR USUNĄŁ ( TO NAJWIĘKSZA GNIDA ) WIDAĆ ŻE TEN POMOCNIK MURARZA MA WCIĄŻ KUMPLI W KIEROWNICTWIE WYDZIAŁU .

@Yvvvvb

TRUDNO POWIEDZIEĆ.

@Były magazynier.

A najlepszych jest dwóch magazynierów którzy chwalili się, że wyjadali lody gdy pracowali w chłodni i zostali po znajomości ściągnięci do SPX. Jeden z nich zupełnie nic nie robił a drugi za co się chwycił to zepsuł. I co się z nimi stało? Oboje trafili do kontroli dostaw. Tam jeden nadal nic nie robi - od lat trudno doprosić się żeby zainteresował się czymkolwiek. To znaczy interesuje go wszystko ale nie to co związane z praca. Podobno teraz robi jakieś ważniejsze rzeczy - nie wiem czy umie bo jest po zawodówce rolniczej. Drugi chociaż nie ma za bardzo pojęcia technicznego jest trochę bardziej ogarnięty (ma jakieś zaoczne studia ale chyba polonistyczne) ale za to toksyczny i konfliktowy kabel. Podobno jest teraz mistrzem w kontroli dostaw. Czy jest dobrym przełożonym nie wiem ale w niecały rok odeszły im już trzy osoby. Ostatnio kolejny zakończył współprace z spx. Jak dobrze liczę to połowa działu z nim nie wytrzymała. Tak samo na nas donosił i na magazynie grał w jakieś swoje zawistne gierki napuszczając ludzi na siebie więc na pewno to samo robi w kontroli. Ludzie się nie zmieniają. Nie raz widziałem jak odnosi się do ludzi w swoim dziale więc wołałbym węgiel na wagony ładować nić pracować pod nim. Są różni magazynierzy - tacy którzy załatwiają wiele spraw, wiedza wszystko o pracy na swoim obszarze i znają części i są tacy, którzy przychodzą żeby posiedzieć i zarobić, najlepiej w sobotę. Te dwa osobniki o których napisałem to przykład jak (usunięte przez administratora) i kable bez wykształcenia mogą w tej firmie awansować. Jeżeli ciężko pracujesz i robisz za innych - dostaniesz jeszcze więcej pracy. Jeżeli donosisz, ściemniasz, udajesz że coś robisz lub nic nie robisz, godzinami zabawiasz przełożonego - masz awans. A to wszystko jest chyba zgodne z polityka spx bo na wszystkich działach tak jest...

@magazynier

NIESTETY TAK JEST. PRACOWAŁEM TAMI DOŚWIADCZYŁEM PODOBNEGO NA SWOJEJ SKÓRZE. NIE PODOBAŁO SIĘ NIEKTÓRYM TO ŻE WYKONYWAŁEM DETALE NA TOKARCE NA ZDROWY ROZSĄDEK BEZ ZARZUTU . KOLEJNI PRACOWNICY KTÓRZY PRZEJMOWALI TE DETALE DO DALSZEJ OBRÓBKI NIE MUSIELI SPRAWDZAĆ POD WZGLĘDEM WYMIAROWYM. PRZEKONALI SIĘ O MOJEJ SOLIDNOŚCI, A TO NIEKTÓRYM INNYM PRZESZKADZAŁO. ZWYKŁA ZAWIŚĆ I PODŁOŚĆ. WIEM O TYM OD ŻYCZLIWEGO KOLEGI PO FACHU.CI NIE ŻYCZLIWI I ZAWISTNI NIEJEDNOKROTNIE WYMYŚLALI KŁAMSTWA NAJRÓŻNIEJSZE NA TEMAT MIJEJ FACHOWOŚCI, A KILKUPRZEŁOŻONYCH DOŁO SIĘ NABRAĆ I SKUTEK BYŁ TAKI ŻE PODZIĘKOWANO MI.

@majhen

W SPX to jest normalne i dzieje się za przyzwoleniem zarządu. Jeżeli komuś zagrażasz w jego karierze - naprawdę lub tylko w jego chorej wyobraźni - zmuszą cię do odejścia lub wyrzucą. Są osoby których same nazwiska budzą respekt - mają mega wiedze i pomagają wszystkim rozwiązać problemy. W SPX jest kilka takich osób. ONI NIE MUSZĄ NA NIKOGO DONOSIĆ CZY DYSKREDYTOWAĆ WSPÓŁPRACOWNIKÓW. ICH OPINIA JEST WAŻNA DLA WSZYSTKICH I KAŻDY SIĘ Z NIMI LICZY. Są jednak i takie(usunięte przez administratora), które zupełnie nic nie potrafią ale wykorzystują znajomości, układy i układziki i pchają się coraz wyżej nie wnosząc zupełnie nic w rozwój firmy, produktu czy po prostu relacji między ludźmi. Takie (usunięte przez administratora)niszczą nie tylko relacje miedzy ludźmi ale także wpływają na wynik ogólny firmy. Coraz więcej ludzi odchodzi i coraz mniej chce się tu zatrudnić.

@majhen

BYŁO: NAJWIĘKSZA (usunięte przez administratora)

@magazynier

Dziel i rządź - stara imperialistyczna zasada stosowana między innymi przez sowietów i nazistów... W tym dziale tak jest od początku jego istnienia a więc od około 15 lat. Dziel - czyli izoluj (np. zaproś na piwo 3/4 działu chociaż reszta może też chciałaby iść lub umieść polowe działu w innym biurze), konfliktuj członków zespołu, buduj napięcia i podejrzenia w zespole, włączaj nieświadome osoby z zespołu do swoich gier. Rządź spokojnie latami nic specjalnie ważnego nie robiąc. Robił to ten co był tam od początku i to samo robi ten, którego później wyznaczył na brygadzistę czyli swojego pomagiera w rządzeniu. Prawie bym zapomniał - "dziel" stosowane jest też wobec innych działów. Są jakościowcy, magazynierzy, poszczególne osoby z produkcji, zakupowcy, ceesowcy którzy są systematycznie obgadywani i dyskredytowani przez małą grupkę osób z tego działu. Nie chce używać nazwy działu, niech każdy kto chce się domyśli...

majhen

ŚWIĘTA PRAWDA. MIERNOTY NIE TOLERUJĄ LEPSZYCH OD SIEBIE I POSUNĄ SIĘ DO NAJPODLEJSZYCH METOD ŻEBY KOMUŚ ZASZKODZIĆ.

magazynier

Może i lepiej że nie wszyscy chodzą na te espeiksowe libacje. U nas nie raz ktoś by dostał po mordzie za samą obecność. Ale z drugiej strony pijani robole więcej mówią - po to SPX sponsoruje działowe libacje..

mag
@magazynier

Jeszcze są w tej firmie osoby które pamiętają. Osoby które z magazynu przeszły do kontroli dostaw lata temu obgadywały i donosiły na dziewczynę z kontroli. Została zwolniona a oni przeszli z magazynu do kontroli. Żeby w SPX zrobić karierę nie potrzebna szkoła i wiedza. Wystarczą umiejętności czyli dobrze donosić komu trzeba, zakręcić się w pobliżu kogoś na wyższym stanowisku, dobrze ściemniać i zabawiać dobrymi gadkami przełożonych. Tak można awansować i zostać inżynierem nie mając żadnego wykształcenia i latami ściemniać. Ale warto było, teraz za 6 czy 8 na rękę pozorują ciężką pracę a na magazynie mieliby 3 i musieliby pickować zlecenia. A wózkiem też trzeba umieć jeździć a oni nawet prawa jazdy nie mają bo na wioskach z których pochodzą nie było potrzebne.

Jakub
@majhen

Jakie to metody były w Twoim przypadku? Co się działo w sumie?

@Jakub

NIE MA SENSU PISAĆ JAK BYŁO BO ADMINISTRATOR I TAK USUNIE NIEWYGODNĄ MU PRAWDĘ. JA OSOBIŚCIE ZAWIODŁEM SIĘ NA TEJ FIRMIE.Z POCZĄTKU BYŁO SŁODKO , ALE W KRÓTKIM CZASIE DAŁA O SOBIE ZNAĆ ZWYKŁA ZAWIŚĆ.

Młody Rychu
@Obecny Pracownik

19 było inaczej też nie super. A teraz to lipa zarobki tragedia. Omijajcie spx chyba że chcecie odpocząć ale nie zarobić.

@Obecny Pracownik

To albo jesteś jednym z tych co stoją z mistrzem po 2h i dyskutują o prywatnych sprawach, jednym z tych co liżą, jak wyżej kolega napisał odbijasz się po 7 godzinach a liczą 8 albo nie chcesz tego widzieć. Ja przepracowałem na obrabiarkach CNC ponad 8 lat. Mogę śmiało powiedzieć że jak na rozmowie mówią Ci że możesz się rozwijać to ściema, stoisz w miejscu. Nie ma pracy na Twoje stanowisko to Twoja wina i (usunięte przez administratora)dostaniesz Ty że nie masz wyrobienia. Nie liżesz przełożonemu też Ci się odwdzięczy. Co do koleśostwa to prawda bo nawet dochodzi do sytuacji że członek najbliższej rodziny jest przełożonym innego członka rodziny który wali w (usunięte przez administratora) produkuje palety braków i zero konsekwencji Ty zrobisz jednego i zaraz notki służbowe, nagany i rozmowy dyscyplinujące. Pewnie nie na każdym dziale tak jest. Jeszcze trochę to na czytnikach będziecie się odbijać jak nawet jak będziecie szli (usunięte przez administratora).. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi w tym zakładzie którzy nie dają się zdeptać jak karaluchy a dla (usunięte przez administratora)środkowy palec!

Wiecie, czy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Najniższa krajowa

Nie chciałbyś tam dostać telefonu bo byłbyś w robocie 24h. Ale są dni przerwy gdy nie opłacą rachunków - wtedy telefony i internet w blaszaku a Rolbieskiego milkną na dzień lub dwa:) A normalnie nie ma tam telefonów tylko MS Teams i słuchawki.

Zostaw merytoryczną opinię o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.
  • Hermana Frankego 9
    85-862 Bydgoszcz

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.