M&A

Zielona Góra

Opinie o M&A

anonim 2011-03-18 12:44:19
(usunięte przez moderatora) GADAJĄ, ŻE WIELCE PRACA BIUROWA A TO TYLKO AKWIZYTORZY!!! KTÓRZY NACIĄGAJĄ STARSZYCH LUDZI NA TELEWIZĘ N(usunięte przez moderatora)
GUCIO 2011-04-05 19:43:17
TA FIRMA POWINNA SIE ZAINTERESOWAC NIE TYLKO PROKURATURA ALE WSZYSTKIE ORGANY KONTROLNE.
gladiator 2011-04-15 21:31:03
(usunięte przez moderatora)udają że maja podpisaną umowę z lokalną telewizją...Kiedy dowiaduje się że to przekręt jest problem z kontaktem.Chamstwo i totalny brak kultury szefa spółki...;/
anonim 2011-05-07 18:32:46
Dziwne ze ta firma jeszcze isnieje. Telewizja N chyba nie dba o nowe rynki zbytu skoro toleruje taki syf jako przedctawicieli. Jestescie spaleni w Zielonej Gorze.
były pracownik 2011-07-09 22:24:11
pracodawca firmy M&A to jakaś wielka pomyłka:) cwaniak któremu wydaje się że jest najmądrzejszy, a w głowie wielka pustka:) myśli tylko jak (usunięte przez moderatora) sekretarkę:)(usunięte przez moderatora)ściemniacz, nie wypłaca za umowy! Firma na upadłości totalnej. Nie polecam tej akwizycji. Omijajcie szerokim łukiem jak usłyszycie przez telefon nazwe i adres firmy.
ul. bohaterów westerplatte nie pamiętam jaki jest nr
pracownik 2011-07-17 12:57:33
jakoś pracuje tam prawie rok i są ludzie którzy pracują dłużej i jakoś tylko tu widać jakieś problemy bo w pracy jakoś nie bardzo. jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby ktoś z nas nie dostał wypłaty itp wiec nie wiadomo po co te głupoty wypisujecie. a co do upadłości to bardzo się mylisz kolego bo firma podpisała teraz umowy z największą firmą handlowa i jakoś caly czas się rozwija a nie upada. pozdrawiam i powodzenia w szukaniu pracy.
:) 2011-07-19 19:15:25
ostatnia wypowiedź to na 100% jest pisana przez właściciela tej firmy bo to wielka ściema:) przecież tam nie ma osoby która pracuje dłużej niż 3 miesiące bo każdy z czasem dowiaduje się jaka to praca- akwizycja i jaki pracodawca:)
anonim 2011-07-20 15:46:45
widzę ze chyba źle informacje posiadasz bo jakoś pracownicy od przedstawicieli, sekretariatu i instalatorów pracują tu sporo dłużej niż 3 miesiące. nawet od założenia oddziału w zielonej górze.
obciągacze 2011-08-06 10:19:13
Raczej naciągacze, obrabiają pracowników i klientów. Unikać!
Michalski Łukasz ( Żulas ) 2013-01-09 21:38:17
Witam
Ja panu (usunięte przez moderatora). wynajmowałem mieszkanie w Zielonej Górze. Powiem tylko tyle - "jedna wielka masakra i demolka a (usunięte przez moderatora) nie miał odwagi osobiście zdać mieszkania. Udało mi się zaskoczyć Pana (usunięte przez moderatora) na spotkaniu z Panią która po mnie chciała wynająć mu mieszkanie. Ale Gość miał minę - bezcenne !!! "
jurri 2014-12-01 20:14:01
Jeżeli ktoś obecnie szuka pracy w branży takiej jak działa firma M&A to zauważyłem, że opublikowali nową ofertę pracy. Jest spore zainteresowanie, chyba warto zajrzeć i ocenić. Jak dla mnie ciekawy temat. Sieciowe Niepubliczne Przedszkole Ala ma kota w Warszawie poszukuje do placówki na Ursynowie pomocy kucharza: Wym...
olgiert 2015-02-24 22:04:01
ja zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, dlatego chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....
slak 2016-05-19 12:29:57
bn, u nich średnio dostaje się jakieś 2 tysiące - czy ja wiem czy to jest aż tak mało ? W mojej ocenie niektóre firmy konkurencyjne nawet tego nie są w stanie zaproponować. Ajak przebiega proces rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o M&A - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&A