Akces

Czechowice

Opinie o Akces

moher 2011-01-12 09:48
AKCES. TERAZ ZGARNIA LAURY,A ILE LUDZI SIE PRZEWINEŁO PRZEZ TEN [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NA CZARNO ZA CHIŃSKĄ STAWKĘ.
Zdzich 2011-01-19 18:41
Nagrody można kupić, tak jak i przeróżne pieczątki(zezwolenia, odbiory budowlane) itd... Akces to przerost formy nad treścią, na najważniejszych stanowiskach zupełnie przypadkowi ludzie, zero profesjonalizmu a o warunkach socjalnych dla "fizoli" oraz specyficznych sposobach obliczania wynagrodzeń nie wspominając.
ZULA 2011-12-30 21:23
Brunon umie obiecać ,a jak dobrze obieca to dać nie musi. Każda rekrutacja to na sezon tylko a na święta dostajesz \"prezent\"- wypowiedzenie
zastanawiajacy sie 2012-05-22 21:04
moze jakas podpowiedz jak jest na ta chwile?
szukam pracy i biore ta firme pod uwage
dhf 2016-05-18 12:29
@jknskjnlk to prawda,ale prędzej człowiek umiera z głodu niż ze stresu :P Zwłaszcza jak ma na utrzymaniu całą rodzinę, bądź kredyt. Sprawdzając ofertę to proponują od 2200 do 2700 zł brutto po okresie próbnym,więc nie jest tak źle.
Zostaw swoją opinię o Akces - Czechowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces