Opinie o Kufieta sp.j. w Czyżowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kufieta sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kufieta sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kufieta sp.j. w Czyżowice

Warunki tragiczne, podobnie szefostwo i dział kontroli jakości. Najgorszy kamieniołom, w którym pracowałem

Katarzyna
@Kurczak

A to nie ma żadnych szkoleń dalej? parę lat temu ktoś na takie pytanie zaprzeczył, czyli to mogłoby być powodem sytuacji, które przytaczasz? Piszesz o zgranej załodze, której już nie ma, a w tym przypadku co przeszkadza, żeby jednak się zgrać?

Czy pracodawca Spółka Cywilna Kufieta Danuta, Krzysztof Kufieta, Sebastian Kufieta motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Daszka szczera do bólu

Wiesz jak cię motywuje a już Ci powiem. Na początku ci słodzą, rodzinna atmosfera, chcą ułatwić pracę, a jak już pokażesz że robisz przykładowo na 80% to motywują cię do robienia 100%, pracę którą powino wykonywać 3 pracowników robi jeden, który nawet nie ma czasu iść na 15 minut przerwy bo po 15 minutach 9 maszyn zasypanych gdzie nie jesteś w stanie tego ogarnąć. Kierownictwo ma filmiki z poszczególnych maszyn jaki jest czas przebierania okale już nie patrzą na to że trzeba latać od maszyny fo maszyny a każda ma z nich różny czas produkcji jak i obróbki bo przy niektórych trzeba poświęcić więcej czasu kto robił to wie. Już nie wspomnę kontrolę każdego detalu na to nie ma czasu jest to fizycznie nierealne. No cóż ale liczą się statystyki byle dużo co tam że buble. I akurat na to wszystko mam dowody i niech mi tu nie pisze ktoś kto wchodzi w d ... albo chce zabłysnąć że tak nie jest. Robiłam widziałam wiem i co gorsza się nie ukrywam tylko napisałam swoje dane.

Całkiem poważnie operatorzy biorą prace do domu? Ktoś tu pisał, że się bija oto ile kartonów kto weźmie, czy to fakt? Jaka kasa wtedy z tego dodatkowa wpada? I zaczynam się zastanawiać w jaki sposób można sobie dorobić, jako ustawiacz w takim razie? :D

Daszka szczera do bólu

O myślałam że tylko ja mam taką odwagę by pisać prawde jak to stwierdzili obecni pracownicy. Brachu chylę Ci czoła że wkońcu ktoś zaczął gadać tak jak to wygląda. Wkońcu ktoś pisze tak jak jest. Dlatego ja w soboty nie chciałam chodzić bo nie dość że nie płacą podatku za kopertowe wypłaty to jeszcze sobie podatek odciągają kpina.

Emila Nowy wpis

Dzień dobry. jest teraz dostępna oferta dla Operatora maszyny odlewniczej. Zastanawiałam się już wcześniej czy by mój partner się nie przyjął, bo ma doświadczenie. tu po komentarzach widzę, że rozbieżnie piszecie o pracy operatorów. jakim osobom ta praca byłaby polecana?

Kris Nowy wpis
@Emila

Jeżeli zależy Ci na jego zdrowiu, to odpuść. Przy odlewie brak jakiego kolwiek odciągu. Będzie cały dzień wdychał szkodliwe opary aluminium.

Labomba

Masakra co to za firma gdzie ja się znalazłam??? To czysta kpina co tu się dzieje czysty młyn zero profesjonalizmu ze strony kierownictwa. Nie polecam!!!

Kris
@Labomba

Masz racje, totalny bałagan. Ten zakład jest jak rozpędzony pociąg, teraz jedzie ale jak się wykolei, to będzie tragedia. BHP nie istnieje, czego się tam nie dotknie to rozwalone, wtryskarki w opłakanym stanie, kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu, serwis marny, brygadziści z przypadku i bez doświadczenia. Totalne olewanie jakości. Ważne że szefostwu kasa się zgadza. Taka to "rodzinna firma". Mam nadzieję że już taż długo tu nie porobię.

Daszka szczera do bólu Nowy wpis
@Kris

To po co tam siedzisz jak tak narzekasz. Zabieraj swoje grabki, wiaderka i wyjazd z piaskownicy. Najbardziej ci co narzekają i piszą tu z wymyślonych ników to najbardziej liżą cztery litery widziałam i się przekonałam. Trzeba mieć jaja i trochę honoru i się przedstawić. Ja będę cały czas powtarzać robota nie jest zła ale zarządzanie ma wiele do powiedzenia i dopóki nie zmieni się w tej firmie zarządzania gł kierownictwa to to będzie wyglądać tak jak wygląda. Pozdrawiam kontrolę jakości pani Marzenkę która się stara a wszystko na marne.

Daszka szczera do bólu Nowy wpis

Haha komentarz na miarę poziomu "firmy". Więc tak panie ... (nawet podejrzewam kto to napisał literki same mówią za siebie) jeśli podwyższałam procenty jak twierdzisz to chyba dobrze świadczy o mnie że się nie opierdzielałam jak niektórzy wiecznie na telefonie i na fajce. Po drugie tak zgodzę się z tobą miałam wiecznie coś bo niektóre nieroby dużo gadały a nic nie robiły jak się przyjęłam to na wtryskowni był (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Po trzecie tak nie będzie mnie tam już tylko czekam kiedy wkońcu się ktoś za cb weźmie i nie tylko cb bo mnie dziwi fakt że cię tam jeszcze trzymią jak wiecznie masz bombę. Uważaj bo nie tylko kierowców czterech kółek łapią. Pozdro mordeczko życzę wszystkiego dobrego.

Daszka szczera do bólu

No powiem Ci że jak nie chcesz mieć po każdej służbie zjechanego dnia na maksa nie wspomnie o psychice to se odpuść lepiej dołożyć trochę więcej kilometrów a mieć spokój. Pozdrawiam pracowników z Kufiety ????

Czemu twierdzicie, że nie ma utrzymania ruchu, skoro jednak oferty wystawiają? I to widzę w dodatku ze ja kobiet także. tutaj akurat doświadczenia wymagają, więc odpadam, ale ciekawe jak praca kobiet wygląda i czy przyuczają na ten dział?

Życzliwy

Kobieta bedzie miała cieżko... Tak jest ogłoszenie bo nikogo nie ma tam na ur.

Ewelina
@Życzliwy

Aktualnego ogłoszenia to nie widzę akurat ale we wcześniejszym na dział utrzymania ruchu pisali o zarobkach na poziomie 7 000 zł to do dziś jest mimo wszystko aktualne? piszą też o „możliwości pracy w systemie 3-zmianowym” można byłoby być tylko na jednej?

Koza

Biorą robote do domu nawet biurowcy a płacą im parę groszy, autami podjeżdżają pod bramę wtryskowni, ten co jeździ na wózku tzw widlaku to jakby umiał i miał większe auto to by odrazu pół magazynu zabrał do domu żeby dorobić. Firma tylko potrzebuje ludzi od czerwca do grudnia potem kopa w (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że ludzie wkońcu przejrzą na oczy i zrobią pożądek z tym prezesowskim trio.

Obsługa szczotkarek !

Żaden operator pracy do domu nie bierze , a opinie wyssane z palca. Komentarze na tej stronie to tylko od ludzi , którym robić się nie chciało. Wypłata na czas i to w tych czasach ważne.

Daszka szczera do bólu

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kufieta sp.j. kandydat na stanowisko Ustawiacz wtryskarek ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Biurowiec

Zgadzam się z tą opinią Właściciele Firmy są też ludźmi z którymi można pogadać na każdy temat ale oczywiście trzeba mieć chociaż trochę odwagi a na pewno wysłuchają w różnych kwestiach.

@Biurowiec

I tu piszesz bzdury bo byliśmy rozmawialiśmy i co potraktowali nas jak(usunięte przez administratora) pomiatanie i dokładanie pracy a inne zmiany się śmiały. Tak właśnie wygląda rozmowa z tzw ludźmi.

@Daszka szczera do bólu

A jaki temat został przez was podjęty i w jakich okolicznościach? Tak czytam te komentarze i zastanawiam się na czym polega różnica w tym uznawanym przez was traktowaniu, skąd się brał taki problem. Jak ostatecznie zakończyła się taka rozmowa?

Rysiu

Z premii chociażby? W jednym wątku pewna Pani sugerowała, ze warunki pracy mogły się ostatnio nieco zmienić, to potwierdzona informacja? czy do dziś cokolwiek doszło do oferty? miesiące mijają, były rotacje czy ludzie na spokojnie pracują?

Koza

Jasne że motywuje ale tym że ci dokładają pracy albo pracę zabierasz do domu i jeszcze wielkie pretensje. Szkoda czasu na te firmę tam kariery raczej nie zrobisz.

Neo
@Koza

Chyba za dużo oparów czegoś ???? albo firmy kolega/ koleżanka pomylił/a.

Neo

To już inna kwestia. Ale żeby ktoś pracę do domu zabierał to pierwsze słyszę

Agulek
@Neo

Haha (usunięte przez administratora) próbują wybielić kartonową firmę która za niedługo i tak się sama poskłada jak domek z kart a te wierne pieski łańcuszkowe to dostaną kopa w cztery litery tak jak inni. Ludzie wy nie rozumiecie jednej podstawowej rzeczy że ten super rodzinny pracodawca się z was śmieje że jesteście jeleniami bez poroży a szczególnie emeryty które walili w (usunięte przez administratora)na kopalniach. Prezes się buja we Włoszech a (usunięte przez administratora) na urlopy bezpłatne.

Daszka szczera do bólu

To prawda, że ludzie zazwyczaj są potrzebni od czerwca do grudnia? Tak teraz niedawno napisano i zastanawiam się czy więcej osób miało podobny schemat pracy? można ją uznać za sezonową? Czemu umowa nie jest zawierana właśnie w taki sposób?

Ciekawy

Witam, jak wygląda sprawa z serwisem? Widziałem że jest ogłoszenie. Może ktoś z utrzymania ruchu się wypowiedzieć jak wygląda praca? Jaki park maszynowy? Warsztat? Czy zgrana ekipa?

@misiek

Nie polecam firmy Kufieta. Jest totalny młyn . Zero organizacji. Pomiatanie ludźmi Pani kierownik człowiek dwulicowy -musi być tak jak chce . Ze wszystkim lata do szefa .

Koza

To nie uprzedzenie do kolegów. Pracownicy są wporzątku, źle interpretujesz, od myślenia głowa nie boli ale trzeba umieć myśleć.

Z tym braniem pracy do domu o którym ktoś teraz wspomniał niedawno to raczej przy operatorze CNC trudno byłoby zrobić? :D zaciekawiła mnie ta podwyżka w widełkach. Jeszcze w listopadzie jak ktoś się tu o warunki pytał to podawał kwoty liczone od 4 do 6 tys, teraz natomiast piszą o 4,6 do 10 tys. z czego wiec to wynika? te 4 tys więcej jest za te samą pracę czy może jakieś dodatki lub inne premie dodali?

Ogarnięty

Biorą pracę do domu nawet się biją kto ma ile kartonów wziąść. Już nie wspomnę o sobotach i niedzielach gdzie na kasę w kopertach czekasz na następny miesiąc i to jeszcze odliczają sobie podatek a podatku nie odprowadzają no ale cóż ludzie sie na to godzą ale (usunięte przez administratora) nie wiem czemu czyżby taki ciemnogród???

czy na wtryskarkach będą może przewidywane podwyżki od kolejnego roku? jest teraz oferta i piszą w niej o zarobkach od 4 do 6 tysięcy gdzie widzę po opiniach, że nawet w listopadzie ktoś odnosił się już do tych właśnie widełek.

Oreo

Witam. Moje pytanie to czy w tej firmie można liczyć na umowę na czas nieokreślony żeby zakotwiczyć się na dłużej? Jakie warunki są???

Boskaopaczność

Dokładnie tak jest zero profesjonalizmu ze strony kierownictwa które większość rzeczy ukrywa przed szefostwem. A pani kierownik A......... to ma za przeproszeniem kija włożonego w cztery litery bo wiecznie niezadowolona. Szefostwo powinno się temu bardziej przyjżeć.

To ze trzeba niestety pracować to akurat jasna sprawa, tak przynajmniej ktoś napisał teraz niedawno w kontekście produkcji, możecie jednak przy tym nawiązać także do samego biura już? w nim jakieś atmosfery można się spodziewać i z jakich działów się składa? Jestem osoba bez doświadczenia, czy takie są przyjmowane?

Koszałek

Praca jest ok jak na każdej produkcji trzeba niestety pracować. Szefostwo ogólnie jest też ok tylko o połowie rzeczach nie wie bądź nie chce wiedzieć ale raczej jest to utajanie przez kierowników. No i właśnie teraz temat najciekawszy kierownictwo jak I montażu tak i wtryskowni woła o pomstę do nieba te odzywki jak na boisku w podstawówce wiecznie miny niezadowolone a jak już coś powiesz i wiesz że masz rację to masz przekichane. Są osoby które nag głową mają takie ogromne barowe parasole mogą robić wszystko są nie do ruszenia nie ważne że dostaniesz opierdziel za nic ale musisz robić tak jak chcą. Szkoda mi tam niektórych ludzi bo są strasznie wykorzystywani w pracy, bo jeśli pokażesz że umiesz to robisz za trzech. O i co jest najśmieszniejsze jak rozmawiasz z kontrolą jakości to już jesteś ten zły bo liczy się czas procenty nieważne że detale idą złe. Byle kierownictwo pokaże raport ile jest zrobione i to jest chore. Jak ktoś ma stalowe nerwy to jak najbardziej przyjmujcie się.

Były ustawiacz

Szefowstwo bez rewelacji, przywita się i tyle. Kierownik wtryskarek z "swoim sposobem bycia" - opryskliwy, wylgarny i (usunięte przez administratora). Jeśli komuś to nie przeszkadzało, potrafił równie (usunięte przez administratora) odpowiedzieć i nie przejmował się opiniami to dobrze żył z kierownikiem. Otwarci na nowe propozycje pod warunkiem, że to nie kosztuje. Szkoleń brak, na zakładzie za moich czasów były 2 osoby który miały uprawnienia na wózek widłowy, reszta jezdziła sama. Nawet dział montażu, żeby mieć na czym pracować musiał albo ściągać wózkiem albo skakać po regałach. Zwalanie winy na inne osoby na porządku dziennym, emeryci na montażu "nie do ruszenia". Wypłata zawsze na czas. Soboty i święta "w kopercie" w zależności czy szef przywiózł pieniądze czy nie.

@Były ustawiacz

Cześć rozjaśnij mi temat szkoleń, jak to brak? a co z tymi wdrożeniowymi? Na wtryskarkę jeszcze kogoś dalej szukają, z piec dni do końca oferty jest i tu piszą ze doświadczenie jest „mile widziane”, to jak przyjdę bez i mnie wezmą to skąd będę wiedział jak robić?

Jaki jest styl zarządzania w Kufieta sp.j.?

Startowa stawka przemilczana, wiadomo czemu? każdy ma inaczej na przykład ze względu na doświadczenie? widziałem ofertę z teraz dla operatora, jeszcze ze 20 dni będzie dostępna wiec w sumie mam czas na decyzje. Powiedzcie mi od czego te widełki będą zależały? (4 – 6 tys) czy w ogóle na start jest możliwe żeby zarabiać 6 tys? jeśli tak to jakie warunki mam do spełnienia?

Jacuś

Zapytam wprost, jaka stawka na start? I czy warto podejmować tam pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Kufieta sp.j. - Czyżowice

• Jak się pracuje w Kufieta sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kufieta sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kufieta sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kufieta sp.j.
2.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Kopalniana 3
    44-352 Czyżowice