Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Katowice

Opinie o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej

EB 2014-06-29 15:07
Najgorsza firma w jakiej pracowałam zostałam zwolniona za to że nie nosiłam przy sobie swojego prywatnego telefonu i do tego brygadzista wymagał nie wiadomo czego kiedy sam nic nie robił co należało do jego obowiązków.
ilonka54 2015-02-10 15:08
Firma zatrudniająca za 7 zł brutto na godzinę!!!!!Brygadzistka w Auchan Katowice niedouczona analfabetka!!!!Nie zna ortografii i pisowni polskiej,wykorzystująca zatrudnionych pracowników!!!!!
anonim 112 2015-05-02 23:04
Iilonko po twierdzam twoj kometaz wykorzystac zwolnc motto megaservice oby sie nimi ktpos zainteresowal
olusia 2016-06-03 13:05
chamstwo ijeszcze raz chamstwo brygadzistka chora psychicznie a pan kierownik nie rozumie osób chorych
Życzliwy 2017-03-02 12:27
Auchan Sosnowiec to firma która wykorzystuje ludzi na potęgę kierowniczka stosuje kumoterstwo a to czyn karalny jakby ktoś nie wiedział. Brygadzista tak pan brygadzista stosuje stalking to także czyn karalny i nic sobie z tego nie robi. Panie PREZESIE i tu pytanie do Pana kogo pan zatrudnia czyżby kryminalistów z nie wiadomą przeszłością. Ale na to pytanie musi pan sobie sam odpowiedzieć bo to Pan zarządza tą niby firmą która ma podobno ISO.
ona zła 2017-03-29 21:18
heh LUBELSKIE -to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesteśmy osobami niepełnosprawnymi a nie murzynami !!!!!
ona zła 2017-03-29 21:18
ona zła 2017-03-29 21:19
była pracownica 2017-05-12 16:14
Pracowałam w auchan Gliwice pół roku pracowałam tam na umowe zlecenie,po tym czasie dostałam umowe o prace na okres próbny na 3 miesiące w trzecim miesiącu umowy o pracę rozchorowałam się miałam zapalenie tchawicy i nie mogłam mówić a gorączka dochodziła do 40 stopni, poszłam na l-4 na 1 tydzień,po powrocie z chorobowego do pracy dowiedziałam się że zostałam zwolniona tylko dlatego że ośmieliłam się rozchorować bo tu się nie choruje tylko się pracuje tak odpowiedziała mi kierowniczka to jest chamstwo i wyzysk człowieka szczerze nie polecam pracy jako sprzątaczki w wiielkich molochach takich jak AUCHAN i itp podobne jeśli szukasz pracy to omijaj ją szerokim łukiem jakim jest MEGA SERVICE z siedzibą w Katowicach
anonim 2017-05-12 17:00
to prawda najprawdziwsza ze wszystkich prawd kierownictwo to ludzie z nizszych półek a brygadziści to banda niedouków którzy ledwie co skończyli szkoły zawodowe bez żadnego doświadczenia kierowania ludżmi nieumiejący nawet sklecić jednego zdania czy chociażby liczyć pytam więc szanowna firmo Mega Serwice po co zatrudniacie takich ludzi i na co liczycie z ich strony czyżbyście nie mieli więcej chętnnych szczerze mówiąc jakoś mnie to nie dziwi na koniec pozostaje mi tylko pogratulować firmie i życzę więcej rozwagi przy zatrudnieniu ludzi ale takich którzy coś sobą prezentują szczerze pozdrawiam
anonim 2017-05-12 17:01
anonim 2017-05-12 17:02
Zostaw swoją opinię o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej