Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Katowice

Opinie o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej

EB 2014-06-29 15:07
Najgorsza firma w jakiej pracowałam zostałam zwolniona za to że nie nosiłam przy sobie swojego prywatnego telefonu i do tego brygadzista wymagał nie wiadomo czego kiedy sam nic nie robił co należało do jego obowiązków.
ilonka54 2015-02-10 15:08
Firma zatrudniająca za 7 zł brutto na godzinę!!!!!Brygadzistka w Auchan Katowice niedouczona analfabetka!!!!Nie zna ortografii i pisowni polskiej,wykorzystująca zatrudnionych pracowników!!!!!
anonim 112 2015-05-02 23:04
Iilonko po twierdzam twoj kometaz wykorzystac zwolnc motto megaservice oby sie nimi ktpos zainteresowal
olusia 2016-06-03 13:05
chamstwo ijeszcze raz chamstwo brygadzistka chora psychicznie a pan kierownik nie rozumie osób chorych
Życzliwy 2017-03-02 12:27
Auchan Sosnowiec to firma która wykorzystuje ludzi na potęgę kierowniczka stosuje kumoterstwo a to czyn karalny jakby ktoś nie wiedział. Brygadzista tak pan brygadzista stosuje stalking to także czyn karalny i nic sobie z tego nie robi. Panie PREZESIE i tu pytanie do Pana kogo pan zatrudnia czyżby kryminalistów z nie wiadomą przeszłością. Ale na to pytanie musi pan sobie sam odpowiedzieć bo to Pan zarządza tą niby firmą która ma podobno ISO.
Zostaw swoją opinię o Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Service Plus Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej