PPHU "SŁAWIANKA" SŁAWOMIR ROBERT KANTORSKI

Szczytno

Opinie o PPHU "SŁAWIANKA" SŁAWOMIR ROBERT KANTORSKI

odradzam 2015-04-24 20:37:21
ODRADZAM!!! Poniżanie człowieka na każdym kroku, szef całymi dniami siedzi w kuchni i pali papieroski, o miłej atmosferze w pracy można zapomnieć... Na obieraku może być tylko jedna osoba gdzie trzeba obrać min 100kg ziemniaków, pracownik przychodzi do pracy na okres próbny który trwa w nieskończoność, a jak coś zrobisz to pieniędzy nie zobaczysz. Żadnej organizacji czasu ani pracy. Jeden wielki syf jednym słowem:-)
SuperPies 2015-06-25 20:27:54
nie morze szef pokrzyczy ale tylko jak coś źle zrobisz i szef nie pali całymi dniami papierosów ale jeździ na cateringi i gotuje. Jak coś źle zrobisz to jasne, że niedostaniesz pieniędzy i jak pójdzie się np. 2 dnia po pieniądze na etacie próbnym i to dobrze że jest długo bo szef musi zdecydować i dostaniesz więcej pieniędzy. Pyszne jedzenie dużo się dostaje bo jest tam dużo wesel i cateringów
POLECAM!!!!!!
Zostaw swoją opinię o PPHU "SŁAWIANKA" SŁAWOMIR ROBERT KANTORSKI - Szczytno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU "SŁAWIANKA" SŁAWOMIR ROBERT KANTORSKI