DOMIX-P Joanna Poniży

Dobrzeń Mały

Opinie o DOMIX-P Joanna Poniży

Waldek 2014-11-11 18:28
Firma masakra pracownicy to chłopaki z Ukrainy na umowę zlecenie od rana do wieczora Pani J.P oszukuje najniższa krajowa a obiecuje więcej szefostwo wyklina i wyzywa pracowników . Pracownicy zmieniają się co miesiąc do pierwszej wypłaty najbardziej magazynierzy.Porażka .......................
Były pracownik 2015-01-09 23:49
Nic dodac nic ując... podpisuje się pod tym. Co do najniższej krajowej... dobrze jest jak chociaz tyle dostaniesz.
Andrzej 2016-02-05 22:07
Super firma
jcac3 2016-05-16 19:50
fire' wczesniej chlopaki pisali, że nie polecaja tej firmy, zastanwiam sie dlaczego pisaliscie ze pracuja tam ukraincy na umowie zlecenie, to co polacy nie chca tam pracować?
zaineresowany 2017-04-20 23:29
kompletna klapa?
Dominika 2017-07-28 09:16
@zaineresowany rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w firmie. Czy zdecydowałeś się na przesłanie do niej swojego CV, czy też wybranie na rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o tym, co DOMIX-P zapewnia nowym pracownikom oraz jak warunki zatrudnienia zmieniają się w zależności od stażu.
Zostaw swoją opinię o DOMIX-P Joanna Poniży - Dobrzeń Mały
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMIX-P Joanna Poniży