Opinie o EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski w Płock

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski?

Były Nowy wpis

Ciekawe czy rozliczył się z producentem Strumyk? (usunięte przez administratora) na kilkaset tysięcy.

Sochol Nowy wpis

Janusz prowadzi restauracjie na sierpeckiej

DPF Serwis Monika Dominik to firma pana Jaroszewskiego tego co (usunięte przez administratora) ludzi i firmy na pieniądze. Uwaga na nich !!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ZARZAD DROG

Szanowni Panstwo jestesmy firma ktora nabyla w ostatnim czasie samochody ciezarowe Kamaz analizujemy wpisy potencjalnych nabywcow nie kierujac sie nimi , ale przed zakupem samochodow ciezarowych typu wywrotka mielismi mozliwosc odwiedzenia kilku firm z calej Polsce. Prosze o zweryfikowanie tych nierzetelnych uwag my spotkalismy sie z pelnym profesjonalizmem mimo tego ze dzial sprzedazy samochodow zostal uruchomiony kilka miesiecy wczesniej zdecydowanie polecamy firme AGROSERWIS MAZOWSZE ewidentnie rozwojowa firma auta przygotowane i doprowadzone na drugi koniec polski dopozazone wg zamowienia w elementy zimowego zabezpiecznia drog. Jako zarzad jestesmy zadowoleni ta obsluga.Mala firma ale dziala profesjonalnie niejednokrotnie lepiej niz inne firmy z tej branzy .POLECAMY

Bankowosc
@ZARZAD DROG

Oszustwo i kamuflaz Z tej firmy nie wyjechał żaden Kamaz wpisu dokonał sam właściciel Pan Jaroszewski wiem bo rozmawiałam z dawnym pracownikiem firmy agroserwis mazowsze

@ZARZAD DROG

Czy nadal współpracujecie z Tą firmą p. Jaroszewskiego. Bo właśnie ta firma Agroserwis jest dłużnikiem mojej firmy. Nie pomogły wezwania do zapłaty.

Były
@ZARZAD DROG

Pan Jaroszewski sam wpisuje sobie takie opinie. Teraz (usunięte przez administratora) ludzi w firmie DPF Serwis Moniką Dominik. To firma słup

Czy można liczyć w EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski na prywatną opiekę medyczną?

Byly

Hahaha. U tego (usunięte przez administratora)? On jak ci nie zabierze to na pewno nie da.

Płatności

W sprawach płatności za należne faktury proszę o kontakt pod numer 511 266 325

Klient

Byłem klientem tego oszusty, umawialiśmy się na części oryginalne założył najtańsze, gówniane części które od razu się zepsuły. Szanowny pan Jaroszewski nie przyjmuje reklamacji i klamie w żywe oczy mimo ze sprawdziłem dokładnie te części które były wymienane. Oczywiście jest bezczelny i bardzo wulgarny, ponadto bylem świadkiem jak pracownik prosil go o wypłatę a ten go wyśmiał. Człowiek bez kręgosłupa moralnego, niestety straciłem u niego dużą sumę pieniędzy.

Byly

Tego dziada złapie juz nie bawem porusza się droga na boryszewo w stronę rogozina /radzanowa tym małym hujostwem widzę go często, pracowałem u niego leży mi kase ale ja odzyskam.czesci na serwis u klientów osobiście mi kazal wymieniać olej tylko parę litrow książek nawet nie dawal serwisowych okłamywał ludzi i okradał.ma zadłużenie na parę milionów w bankach

Obecnie pan Jaroszewski prowadzi firmę DPF Serwis na starym miejscu w Goślicach, na tzw słupa na panią Monikę Dominik do której nic tam nie należy i dalej robi to co robił. Omijać ich szerokim łukiem.

Artur

Czy to lekka praca ?

Karol

Czy jest jakiś powód, że od wiosny przestaliście zaglądać na to forum pracownicze?

@Karol

jest

przyjaciel

(usunięte przez administratora) ludzie pracują obiecują złote góry a co do wypłaty to niema albo potem człowiek się wstydzi jak jedzie ma serwis to musi kłamać że są części oryginalne to są podróby z dolnej pułki za parę grosze a klient płaci jak za oryginały grube pieniądze pracowałem to wiem też mię (usunięte przez administratora) od tej firmy unikać wielkim kołem filma mieści się goślice 45

Mirosław
@przyjaciel

Czy takie sytuacje związane z wynagrodzeniem zdarzały się już wcześniej, czy dopiero od niedawna działy się takie rzeczy? Czy firma zapewnia pracownikom samochody służbowe? Liczę że powiesz mi coś więcej na temat EURO-TECH SERVICE, czekam na Twoją wiadomość.

Przedsiebiorca

Brak slow na wszystkie te komentarze samych madrali czemu nie ujawnicie swoich danych tylko kogos latwo opluwac proponuje zalozyc swoja dzialalnosc i mokzasc co sie potrafi. Nie zgodze sie z opinia firma byla odpowiedzialna i porzadna ale podlosc ludzi doprowadzila ze ograniczono tak dzilalnosc. Ja jako przedsiebiorca bylem bardzo zadowolony, zdecydowanie polecilbym wspolprace z ta firma .

Bartek

Niezbyt dobrze wypowiadacie się o firmie. Trudno jest znaleźć więcej informacji w internecie, ciekawe.

Tadek

A jaki jest problem z pieniędzmi? Firma nie jest wypłacalna ?

Bartosz

Czytałeś regulamin forum? Wydaje mi się, że nie ponieważ tego typu wpis nie powinien pojawić się w wątku dotyczącym innych firm. Nie wolno reklamować w taki sposób swoich usług. Wszedłem do wątku z nadzieją, że dowiem się czegoś na temat tego pracodawcy, dlatego też muszę zwrócić na to uwagę. Wiesz coś na temat firmy EURO-TECH SERVICE?

Młoda

Uwaga!!! PAN Jaroszewski zmienia branżę i ucieka do Zakopanego. Wiadomość dla wszystkich zainteresowanych odzyskaniem pieniędzy.

@Młoda

Dziękuję. Właśnie w Płocku Wydz. Gospodarczym złożyłam przeciwko temu panu pozew o zapłatę . Pobrał towar, za który znaczną kwotę zapłacił. Pozostała niewielka końcówka , więc tym bardziej dziwi. A jego firma nazywała się Agroserwis nazwisko i imię tego pana.

witek
@Młoda

a nie iedomo w ktorym miejscu zakopanego sie lokuje bo tez nam winien spore pieniadze

Iza
@witek

Muszę szczerze powiedzieć, że jestem zaniepokojona Waszymi wpisami. Kontakt do Właściciela EURO-TECH SERVICE bez najmniejszego problemu można znaleźć w sieci, ale dla ułatwienia wklejam link: http://sprzedambyka.pl/wizytowka/euro-tech/ogloszenia.html Dajcie koniecznie znać, jak coś się wyjaśni!

Co obecnie dzieje się w EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski? Chciałem poczytać o obecnych warunkach pracy, ale widzę, że nie ma żadnych nowych opinii. Czy firma wciąż prosperuje?

Proszę wszystkich którzy odwiedzają ta stronę i czytają posty o kontrakt z podanym nr przez Oszukanego. Jaroszewski bedzie pozwany o wyludzanie piedziedzy od osób prywatnych jak i firm. Wszystkie sprawy poszkodowanych trafiają do prokuratury, osoba ta bedzie miała w najbliższym czasie sprawę karną. Dokonamy wszystkiego aby osoba ta zostala nalezycie UKARANA !!!

@Tomek

No i gdzie ten Nr telefonu ? Ja właśnie złożyłam pozew w Płocku. wprawdzie o niedużą kwotę , ale dla małej firmy to jest jednak kwota duża. Terminu rozprawy jeszcze nie ma .

@Tomek

C.d. ale u mnie to nie Euro- Service lecz Agroserwis Mazowsze Janusz Jaroszewski. Na szczęście sporą kwotę zapłacił. Pozostała końcówka ponad 5 tys.

Zostaw merytoryczną opinię o EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski - Płock

• Jak się pracuje w EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski?

Zobacz opinie na temat firmy EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski?

EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski
1.7/5 Na podstawie 19 ocen.

EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski