Opinie o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH w Sosnowiec

Nerw

Proszę wyjaśnić jak to jest z tą stawką 5,50 na umowie i dlaczego nie mogę wziąć urlopu kiedy mnie pasuje,a pracuję prawie rok. Chcę jechać na wypoczynek a tu się okazuje ,że mam tylko kilka godzin urlopu. Pytam się jak to możliwe skoro nigdy o ten urlop nie było zabiegane. Nie choruję,chodzę do pracy wg grafika. Więc pytam gdzie mój urlop??

@pracodawca
@Nerw

Pracuje w tam ochronie i jest wszystko dobrze kierownik jest miły ja nie mam złej opini

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Jasiek
@Marek

Jak to ? Przecież na urlop musi być wniosek z twoim podpisem to chyba bez podkładki ci niczego legalnie nie zabiorą. Ty tak miałeś że nie zgadzały ci się dni urlopu? A jeśli chodzoi o premie to zawsze ją wypłacają? Nie ma nic ponad minimalną nawet jak ktoś ma wyniki?

stróż

Czy to prawda ze mozna w firmie nowa zrobic kwalifikacje na kwalifikowanego pracownika .Czy firma Nowa pokrywa koszty kurusu i załatwia badania dla wszystkich pracownikow z grupa inwalidzka.

Nikoś
@stróż

O tak załatwiają, a wręcz nawet Cię zapisują bez Twojej zgody, a jak im odmówisz to Cię zwalniają.

arek

tak firma to przekretasy a jak ktos sie upomina o swoje to go wywalaja tak daleko ze sam musi zrezygowac mnie 32km od domu wywalił żebym sam wypowiedział umowe ale mam jeszcze 2 miesiace akurat jestem chory top pochoruje sami nie dadza wypowiedzenia bo wiedza ze w sadzie by przegrali , mój kolega wygrał z nimi 50tys zł w sadzie jego prawnik ta firme ptrzejechał walcem jak to mozna powiedzieć odradzam prace w tej firmie bo jak sie upominasz o swoje tak to cie chcą zniszczyc to firma dla tych 1 stopniem co nie wiedza co sie dzieje i nie mówia nic a pietranek to jakis dziwny za nadgodziny nie płacą a nastepny miesiac nie masz mniej godzin czyli wala w chu...ja pracujewsz za darmo ja czekam teraz na ich ruch byłem wczoraj u mecenasa i dzwoniłem do PIP POZDRAWIAM NIE DAJCIE SIE TYM POJEBĄ W TEJ CHOREJ FIRMIE POZDRAWIAM

Szymon
@arek

O co się musiałeś upominać? I, ile w ogóle płacą? Pytam tu, bo coś ogłoszeń nie widać...

Roman
@arek

Popieram ta firma to jeden wielki przekręt na czele z Prezesem

KRZYSIEK
@arek

CZŁOWIEKU JAK TAK CI ŹLE TO PO CO SIEDZISZ W TEJ FIRMIE,TROCHĘ HONORU I AMBICJI, DO TEJ PORY SIĘ NIE ZWOLNIŁEŚ

Lońka Nowy wpis
@Roman

Oszukują na urlopach i nie płacą dodatku za nocki, firma tragedia pracowałam dwa lata ,chyba o dwa za dużo .

Moroni45

czesc pracuje w firmie od grudnia i zawsze mam regularna wypłatę i nie mam zastrzeżeń pomimo co do stawki 5,50 na godz. i dodatku nocnego. Firma Nova chyba jest z kosmosu wyjęta.

Aneta
@Moroni45

Wybacz ale to przecież niemożliwe żeby stawka wynosiła 5,50? Za godzinę? Może chodziło Ci o 15,50? A co z tymi dodatkami nocnymi, o ile zwiększa się wtedy wartość kwoty do zarobienia za godzinę pracy?

Roman
@Aneta

Możliwe bo tak jest Nova + Kontrakt w tych dwóch firmach takie właśnie są stawki na umowach

@Aneta

Robią wałek z godzinami . Zarabiasz 5,50 na godzinę!!!! Dodatek nocny masz tylko na pasku ale nie jest wypłacany!!!! Podpisujesz karty urlopowe inblanco i urlop ci wypisują kiedy im pasuje... !!!!

Andriusza Nowy wpis
@Marek

Narzekacie. A dalej pracujecie mnie oszukiwali to odeszłem po 6 miesiącach ,teraz pracuje w,, EZT ,, i jest wszystko w porządku.

Miki Nowy wpis

W tej firmie to robią brudasy które się nie myją i alkocholiki prawie co drugi do pracy przychodzi pod wpływem alkoholu lub po przepięciu

Diana Nowy wpis

„Ołoszenie wygasło i jest już niedostępne.” Ojciec mnie pytał co z takim komunikatem zrobić bo znalazł ogłoszenie na spawacza i mu nie działa. Nie ma juz naboru? A co jaki okres można się spodziewać, że będzie?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
dariuszlaabs42@gmail.com

Witam jestem nowym praacownikiem firmy ,,NOWA w czesniej pracowalem w SET-HUD UMOWA SIE SKONCZYLA PRZESZEDLEM DO NOWEJ NA TYM SAMYM STANOWISKU CO WCZESNIEJ PRACOWALEM,, R.C.K.KATOWICE ,,PRACUJE DOPIERO DWA NIECALE MIESIACE i mam kierownika p. KUNICKIEGO ,no nie stety mam wielkie rozczarowanie mym kierownikiem gdyz zrobil mi WIELKIE SWINSTWO JAKIM SIE NIE SPODZIEWALEM A WROBIL MNIE W NIE SPRAWDZONY GNOJ WMAWIAJAC WSZYSTKIM ZE JESTEM DONOSICIELEM I KAPUSIEM donosze na kolegow w pracy do kier. administracyjnego budynku gdzie pracuje falszywie mnie oskarzajac NAWET NIE SPRAWDZIWSZY CZY TO PRAWDA i CZYN KTOREGO SIE NAWET NIEDOPUSCILEM WEDLOG MNIE JEST KIER. KUNICKI CHAMEM I GBUREM BEDE ZADAL NAPRAWIENIA TEGO BLEDU KTOREGO SIE DOPUSCIL KIER. KUNICKIEGO JAST WALSZYWYM I NIEUCZCIWYM KIEROWNIKIEM NASZYM SZKODZI TYLKO FIRMIE JA SOBIE RADE DAM PRAWDOBODOBNIE PRACOWAL ( ALE NIEJESTEM PEWIEN W POLICJI I DLATEGO MA CHARAKTER ESBECKI ) SKLUCIC PRACOWNIKOW I NIECH SIE ZRA MIEDZY SOBA JESTEM POSZKODOWANY PRZEZ KIER, KUNICKIEGO BEDE RELACJONWAC NA BIEZONCO TE SPRAWIE .POZDRAWIAM Darek

dariuszlaabs42@gmail.com

Witam do DARKA ,, witam pracowalem na RCEKU -KATOWICE tam jest praca super owszem trzeba robic obowiazkowe obchody sam obiekt jest super bardzo mi sie tam dobrze pracowalo a pracowalem ogolem na receku 11-C MIESIECY TAK JAK KTOS NAPISAL ZE PRACA ZEBY BYLA SUPER TO W 90 % ZALEZY OD KOORDYNATOROW muj BYLY KOORDYNATOR KIER, Kunicki to kawal drania udaje milego a za toba kopie dolki i wrabia ludzi w (usunięte przez administratora) tak jak mnie opisalem nawet mi nic miemowiac ,.. wiec firma mi nie przedluzyla umowy .narazie pracuje w radzionkowie inna firma ,,AKTUS-TOMBOR praca narazie jest ,OK,, blisko mam do pracy pozdrawiam .

Mario
@dariuszlaabs42@gmail.com

Na RCEKU pracują niepełnosprawni czy kwalifikowani?

Witam chciałbym się tu zatrudnić na ochronie z grupa inwalidzka. Mogę wiedzieć jakie zarobki oferują na rękę i czy przestrzegają okrojonego czasu pracy dla osób z orzeczeniem. Poczytałem w googlu trochę o firmie i niezbyt przychylnie ktoś wypowiadał się o kierownictwie, ale może ktoś po złości po prostu to zrobił, jak sądzicie

stróż

@stróż

Owszem firma pokrywa koszty związane z kursem jeżeli jesteś pracownikiem ale nie załatwia kursu i badań lecz kieruje na badania i kurs.Tego się nie da załatwić.

Stróż

Dziękuję za informację .Czy jest możliwość zrobienia kursu i skierowania na badania jeżeli mam umiarkowany stopien

Magdalena

Dzięki za informacje o kursach. A czy odbyte kursy jakoś przekładają się na wysokość zarobków potem? Jak tak to jak wygląda temat awansów w firmie?

@Stróż

Poszukaj są kursy za darmo na kwalifikowanego ja 3 miesiące temu robiłam i mam papierek

Nikoś

Nerw

krist
@Nerw

Musisz patrzeć co podpisujesz np. w karcie pracy co pisze , i nie podpisywać wniosków urlopowych in blanco . Bo np w sądzie liczy sie papier i podpis .Wiele firm ZPCh wykrzystuje że co niektórzy pracownicy chorują psychicznie i są delikatnie mówiąc "nierozgarnięci" i (usunięte przez administratora) ich jak tylko się da - na urlopie , L4 , godzinach , nadgodzinach itp. a jak się będziesz upominał o swoje to nie przedłużą z tobą umowy no i usłyszysz to nieśmiertelne " jak ci się nie podoba to się zwolnij "

Zygmunt
@Nerw

To samo przerabiałem w KONTRAKĆIE urlop którego miałem , część wyparowała

xxx
@Nerw

Nadgodziny na zawołanie, nie ujęte w grafiku,dodatkowe prace poza umowę,a nadgodziny płacone do ręki żeby ZUS nie odprowadzać.

@xxx

No i chcesz powiedzieć, że każdy to akceptuje i nikt niczego kompletnie z tym nie robi??

sd
@Nerw

Podejrzewam, że 5,50 masz na umowie, bo tyle za ciebie płaci zakład (obiekt), w którym pracujesz. Reszta dopłaca PFRON. Zgodnie z prawem, nie możesz obecnie zarobić mniej, niż 3010 zł (minimalna pensja 2022) i od takiej kwoty są odprowadzane wszelkie składki. Należy ci się dodatek za pracę w nocy. Co do urlopów, za każdym razem gdy idziesz na urlop, a często, jeśli urlopu masz za dużo, jesteś wysyłana bez twojej zgody na jeden. do kilku dni. raz na jakiś czas, byś przypadkiem nie uzbierał go za dużo. Za każdym razem w grafiku masz wpisane "U", zbieraj grafiki, będziesz wiedzieć ile i kiedy ci urlopu "przyznano"

@pracodawca
@Nerw

W Polsce to jedno wielkie nieporozumienie, wyzysk, w kodeksie pracy jest napisane że niepełnosprawny może pracować tylko 7 gdzin dziennie, lub do 8 godzin najdłużej, ale już jak pracuje na stanowisku Ochrony - Portiera to może pracować 12 godzin dziennie do 24 godzin, uzasadnienie, bo praca Portiera nie jest tak stresująca , jak na innych stanowiskach, (usunięte przez administratora)są stanowska obiekty do pilnowania gdzie też jest dużo pracy, obslugi klientów itp, etc, to jest WYZYSK żeby ludzie w XXI wieku pracowali po 12, 16 godzin, fakt mają potem dni wolne, ale i tak odbije się to na państwa zdrowiu zapewniam, a w Niemczech, można tylko zatrudniać niepelnosprawnych do 10 godzin, przy pilnowaniu na Portierni i koniec, po 10 h idziesz do domu i zmienie ciebie zmiennik, ale tu jest Polska, co do firmy NOWA , wszędzie jest tak samo, zatrudniają na 12, 16 godzin - na niektórych obiektach, bo Prawo Poskie-kodeks pracy im na to pozwala, natomiast dziwi mnie to że FIRMA staje do przetargów i obejmuje obiekty do OCHRONY gdzie miejsca pracy Portiernie uwłaczają ludzkiej godności, często są to obiekty bez bieżącej wody, toalety, bez podstawowych spełnionych kryteriów sanitarnych . Takie reczy to tylko w tak c(usunięte przez administratora)państwie jak POLSKA, w Niemczech, Danii, Holandii i na Zachodzie EU - oile pracujesz LEGALNIE takie rzeczy są nie do pomyślenia, w POLSCE epoka PRL-u nadal mocno się trzyma . pozdr

Piszą na swej stronie tak: oferujemy umowę o pracę, terminowe wypłaty, pracę w stabilnej firmie, refundację opłat za leki i sprzęt rehabilitacyjny. Z ostatnich słów dla mnie jasno wynika, że pracownik ochrony ma mieć orzeczenie o niepełnosprawności. Poza tym nie ma tam nic o wymaganiu wpisu na listę kwalifikowanych pracowników, więc i praca z bronią nie wchodzi w grę. W takim razie co ochraniacie i jakie są stawki? To po prostu siedzenie na obiektach?

Była pracownica

Pisze w sprawie tej wypowiedzi powiem tak nie patrzą na nic innego biorą takie obiekty gdzie tylko siedzą ja pracowałam w tej firmie i (usunięte przez administratora)po roku zabierają urlop

Monia
@Była pracownica

Trochę nie rozumie, to warunki które ktoś wyżej podał się zgadzają, czy nie? :) Z jakich konkretnie powodów odeszłaś? Dużo pracowników rezygnuje, czy ekipa pracowników raczej stała?

@Monia

Wina jest po stronie koordynatorów i ludzi (usunięte przez administratora) urlopy a praca jest w stresie nie polecam

Denis
@Była pracownica

W stresie bo ktoś stoi cały czas nad głową czy po prostu czasowo trudno się wyrobić? Czemu zabierają urlopy? Nie można iść na wolne bo tyle roboty? Nie płacą za to ekwiwalentu?

dariuszlaabs42@gmail.com

Witam pisze do AGNIESZK masz racje dobrze zrobilas ze nie przystapilas do tej firmy ,,NOWA ,, nie jest wiarygodna az dziw bierze to wlasnie na R.C.E.K-KATOWICE jest tam taki kierownik Kunicki udaje milego i super goscia a wychodzi na to ze ukrywa sie pod nim wilczyca i to podstepna .. a pracownicy co donosili i mieszali w donoszeniu ,. Z MOJEJ OBSERWACJI WYSNOLEM ZE Z 10 -c PRACOWNIKOW TYLKO 4-ch jest dobrych a reszta sie wogole nie nadaje nie bede pisal szczegolow a ci dalej tam pracuja .musze przyznac ze jest mi bardzo przykro ze mnie ten kier. Kunicki wrobil i to po chamsku ..ale juz mam propozycje pracy w innych firmach .pozdrawiam Darek Bytom ( slask ) Poland 2.10.2023

Nowa Sosnowiec teatralna atmosfera Jedna z najgorszych firma kogucik umowa stawka 5,50 zmuszanie do podpisana oświadczeń na jedną dziesiątą etatu nie podpiszesz nie pracujesz jest też kierownik Rafał W jeden z najgorszych ludzi jakich poznałem mydli oczy opowiada bajki jak to jest fajnie w firmie a jsk przyjdzie co do czego to się nie znamy ważne że jemu się zgadza w portfelu chcesz podwyżkę zaraz Cię zwolnią powód się znajdzie firma najgorsza na rynku.

xxxl

Proponuję inną firmę poszukać tam tolerują tylko z grupą specialną ,jesli takiej nie masz to pani w kadrach ta z uszkodzoną rączka pyta czy nie możesz załatwic takiej grupy -" dla dobra firmy" Dlatego już tam NIE PRACUJĘ

Zuzanna
@xxxl

A jak nie ma chętnych z grupą to też nie biorą pod uwagę innych ludzi? Jaką proponują stawkę dla nowych ludzi? Jest ona do wynegocjowania?

Inga
@xxxl

A jak już firma tak upiera się na grupę to pomagają jakoś w uzyskaniu jej? A ludzi bez grupy zwalniają czy jak komuś się już uda załapać to zostaje?

Dzień dobry jeżeli chodzi o tą firmę to z całego serca nie polecam jedna z najgorszych firm jakie istnieją na rynku przyjmują każą podpisywać oświadczenia że z przyczyn rodzinnych prosisz o pracę ba jedną dziesiątą etatu pracujesz 3 dni na umowę resztę na czarno nie podpiszesz oświadczenia to nie masz czego szukać najniższa krajowa bez żadnych dodatków kierownik RW Szkoda gadać gość który patrzy tylko na Siebie pracownik zło najgorsze Kadry 80 procent chamstwo brak poszanowania do ludzi a potem się dziwić ze co chwilę mają sprawy w sądach. Żenada zastanów się dwa razy zanim podpiszesz umowę z tą firmą.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Darek

Jakie wyniki ,aspekt jest taki,chodzi o kasę z .PFRON a ludzi mają tam gdzie słońce nie dochodzi,poza tym walą na wypłatach a Prezes to dopiero kombinator.Firma tragiczna ,odradzam5 .50 na umowie 10 lat temu to śię bym zgodził a nie teraz .

@Darek

W jaki sposób niby "walą" na wypłatach? Chyba wszystko co trzeba uzgodnione jest w umowie?

Tofik
@Ewelina

Umowa ,umową ,a w rzeczywistości jest inaczej,ta firma to jeden wielki wał ,który się dorabia na chorych ludziach.

@Tofik

Ale skoro robią coś co jest niezgodne z umową to chyba są odpowiednie instytucje, które wspierają pracowników w takich sytuacjach? Były takie rzeczy zgłaszane?

Dorota
@Tofik

To czym się różni w takim wypadku umowa od rzeczywistości?

o2p
@Darek

czy dla pracownika jest dotacja do leków ,paliwa wczasów?

Łucja
@o2p

do jakich niby leków? nie spotkałam się z taką dotacją?

prawnik
@Ewelina

firma nowa obstawia sady własnie toczy sie sprawa żeby odbyła sie tam gdzie firma nowa nie obstawia swojmi pracownikami ochrony sadu zeby nie było mataczenia i znajomości

@prawnik

Skoro tak to można się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat? Czy po takim czasie coś ruszyło? Co z całą sprawą?

qw
@Darek

Co do leków, zbierasz faktury, wypisujesz wniosek, cześć kasy jest zwracana, nie wiem ile dokładnie to wynosi, chyba 80% poniesionych kosztów. Co do wczasów, na wczasy to jedzie prezes, ty możesz jechać na "rehabilitację" do uzdrowiska, za którą tez zostanie zwrócona ci cześć pieniędzy. Zgodnie z prawem rehabilitacja nie wliczana jest w urlop, to dodatkowe dni wolne, płatne jak za l4.

@Dorota

Rzeczywistość to 5,50 na godzinę. Resztę wyrównuje premia do najniższej krajowej... dodatek za nocki nie wypłacany!! Jest tylko na pasku. Urlop zabierają ci kiedy oni chca, więc jeżeli myślisz że nie byłeś ani dnia na urlopie to się grubo mylisz hahaha.

Jasiek
@Marek

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Odlotowa mega czadowa

Wspaniali DOBRZY ludzie dający szanse wyrozumiali i inteligentni brawo dla Prezesów dziękuję

Magdalena
@Odlotowa mega czadowa

Czyli że jesteś zadowolona z pracy tutaj? Czym się ta wyrozumiałość szefostwa objawia, da się np wyjsc wcześniej z pracy w razie potrzeby?

@Magdalena

Tak jestem bardzo zadowolona pozdrawiam wszystkiego dobrego życzę dużo zdrowia,osoby pracujące w administracji czasami tak.

Lolo

Czy firma Nowa wygrała przetarg na ochronę sądu okręgowego w Sosnowcu, w 2023r.

B
@Lolo

Nie

Odlotowa mega czadowa

Kierownik Pan Witold Kozak to osoba nadająca się świetnie na stanowisko kierownicze podejmująca szybkie i efektowne działania ,komunikatywna .

Łucja
@Odlotowa mega czadowa

to jest jakas nowa kierownik ze tak ja wychwalacie? jakie działania podejmuje ze o nich wlasnie piszesz?

Edek
@Łucja

zarząd

Szanowni Państwo Odnoszę się po raz kolejny do postów zamieszczonych na forum. W Polsce obowiązuje od 01.01.2022r. wynagrodzenie minimalne w wysokości 3.010,00zł brutto. W związku z powyższym nie ma żadnego znaczenia stawka 5,50 zł na umowie o pracę. Każdy pracownik musi otrzymać wynagrodzenie w ustalonej przez prawo wysokości i w takiej wysokości otrzymują wynagrodzenie pracownicy spółki. Bardzo proszę aby każdy pracownik, który otrzymał niższe wynagrodzenie zgłosił nieprawidłowości do PIP lub innych organów kontrolnych bądź sądów powszechnych.Łatwo udowodnić w jakiej wysokości było wynagrodzenie, gdyż wszystkie wypłaty są przekazywane na rachunki bankowe pracowników. Dodatek nocny również nie jest zależny od stawki 5,50zl na umowie. Jest wyliczany od płacy minimalnej w wysokości 3.010,00zl. Podobnie ma się sytuacja z wynagrodzeniem chorobowym, które jest wyliczane wg przepisów ustawy o ZUS. Posty są pisane zwykle przez byłych pracowników zwolnionych dyscyplinarnie bądź na własną prośbę. Jednym z nich , który szczególnie udziela się na forum jest były pracownik Pan Piotr K. pracujący kiedyś w Szpitalu w Dąbrowie Górniczej. Zawiadamiał o nieprawidłowościach Prokuratury różnego szczebla, PIP oraz inne organy, które przeprowadzały kontrole i postępowania wyjaśniające. Żadne zarzuty się nie potwierdziły. Pragnę również przypomnieć, iż internet nie jest całkowicie anonimowy, więc osoby piszące nieprawdziwe informacje szkalujące spółkę mogą zostać zidentyfikowane po adresie IP komputera. Spólka zatrudnia ponad 500 pracowników otrzymujących terminowe wypłaty, w wysokości ustalonej przez przepisy Kodeksu Pracy,przepisy ZUS i US. Jeszcze raz powtarzam i zachęcam do informowania odpowiednich organów o nieprawidłowościach , jednak przestrzegam przed bezpodstawnym szkalowaniem spółki. Życzę zdrowia,spokojnych i radosnych Świąt.

xxxl
@zarząd

TO PROSZĘ WYJAŚNIĆ DLACZEGO NA UMOWACH NIE PISZECIE 3010 ZŁ JAK INNE FIRMY TEGO POKROJU TO ROBIĄTYLKO 5.50ZL?=PEWNIE JAKAŚ FURTKA JEST DO KOMBINOWANIA FINANSOWEGO?

Zostaw merytoryczną opinię o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Zobacz opinie na temat firmy PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH
3.1/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Teatralna 9 lok. 416
    41-200 Sosnowiec