Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy w Gałązki Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy w Gałązki Wielkie

Gal Anonim Nowy wpis

Nie prawda, jeździłem w tej firmie wiele lat, odszedłem przez nieuczciwość i zachłanność kierownika transportu, który wolał sprzedać ładunek dla mnie na giełdzie a mnie zostawić na dwa dni w upale w ciężarówce. Po zmianie kierownika spedycji, wróciłem do firmy i dalej pracuje, gdyby teraz było źle to bym nie wrócił.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe (usunięte przez administratora) sp.j. (usunięte przez administratora) i Wspólnicy dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

Jak w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe (usunięte przez administratora) sp.j. (usunięte przez administratora) i Wspólnicy wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Były pracownik.

Również nie polecam. Jeżeli zachorujesz i skorzystasz ze zwolnienia to jest problem z wynagrodzeniem.

@Były pracownik.

problem w jakim kontekście? umowa jest o pracę tak? więc masz na myśli jakas premię frekwencyjną po prostu? są też jeszcze inne?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Franek

A ja m takie pytanie Czy w firmie Orlowski nadal wladze sprawuje P.Kaziu czy juz moze Marys rzadzi

Lola

Witam. W kwietniu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na pracownika biurowego. Jak się okazało do kwietnia 4 dziewczyny odeszły z pracy. Szef obiecuje złote góry a w praktyce najniższą krajową i pierwszy miesiąc bez umowy.

@Lola

A dopytywałaś się ich wprost jakie były powody ich odejścia?

Lok.

Uwaga , umowę dostaniesz po miesiącu przepracowanym oczywiście najniższą krajową. Śmiechu warte

@Lok.

Dobrze, że chociaż wypłacają. ;p A tak poważnie to naprawdę sama goła najniższa? A jakiś system premiowy czy coś?

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy szukała pracowników na stanowisko Asystentka w mieście Gałązki Wielkie. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Joanna

Czyli asystentką u nich byłaś? Długo? I co konkretnie taka asystentka tutaj u nich ma robić, jakie obowiązki? Chyba ich trochę dużo, że nie polecasz?

Rysiek

Pracowalem u Orlowskiego na roznych stanowiskach i nie moge powiedzie by tam bylo inaczej jak u innych pracodawcow.Wszystko jest na czs przerwa na sniadanie nie na/ papierosa/o oznaczonej porze materialy BHP sa zawsze tj.rekawice fartuchy itd.Szef kontroluje od rana zakla bo jakby go nie bylo to pracownicy by korzystali z telefonow komurkowych,pili kawe oczywiscie kosztem czsu pracy to normalka.Orlowski dba o pracownikow organizuje co roku spotkanie integracyjne na ktorych mozna sie najesc i napic do syta i potanczyc posluchac zespolow ludowych itd.Wyplata zawsze na czs.A co do l4 to lekarz nie kieruje sie opinia orlowskiego lecz stanem zdrowia pracownika.To logiczne ze firma interesuje sie zdrowiem pracownika bo tylko zdrowi pracownicy pomnazaja wydajnosc pracy i jednoczesnie wyzsze pensje.Szef firmy musi byc na chodzie od 6 rano by wszystkie maszyny ruszyly i praca rozpoczela sie od rana.Zo to nie mozna miec pretensji ze szef dba o firme i pracownikow.Dlatego dziwia mnie te niecenzurowane wypowiedzi opinia ma byc uczciw i zrozumiala dla wszystkich.

franek
@Rysiek

Rekawice śa jak sobie pracownik kupi rekawy i faruchy trzeba sie prośic jak o inne przybory spawalnicze itp i nie pisz glupot ze to taki dobry pracodawca jest najgorszy u jakiego robilem

Franek
@Rysiek

Rysiek bajki że szef jakim jest Pan Orłowski to opowiadaj dzieciom na dobranoc jak nie mogą zasnoc jak to że on dba o pracownika jak on to mówi"że on zdechlakow nie potrzebuje"

Irena
@Franek

Czyli twierdzisz, że pracownik jest zaniedbany w tej firmie? Możesz napisać więcej - o bhp i wyposażeniu miejsca pracy oraz ubraniu roboczym?

Kik

Jak zarobki spawacza? Jest sens zaczynac przygode z firmą czy 3000 max a orka non stop?

Martyna

@hm a widziałeś taka ofertę ?

hm

A jak z pracownikami biurowymi w tej firmie? większość wypowiada się o dziale produkcji

Beata

@Rysiek, w jakim okresie organizowana jest impreza integracyjna, którą wspomniałeś w swoim komentarzu odnośnie pracy w firmie PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy? Przedstaw również, jak w Twoich oczach wygląda kwestia wynagrodzeń, które otrzymują pracownicy zatrudnieni w tej firmie? Pracodawca sprawiedliwie rozdziela wynagrodzenia względem zatrudnionych osób? Występują podwyżki? Uzupełnij, proszę, swoją wypowiedź.

Beata

@Lenek, proszę o bardziej wyważone i mniej wulgarne komentarze. Napisałeś, że pracownik, chcący spróbować swoich sił w firmie PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy, musi liczyć się z tym, że trzeba pracować non stop. Czy są jakieś przerwy dla pracowników w ciągu dnia? Jeżeli tak, to jak długie i czy można w tym czasie spokojnie spożyć posiłek? Napisz jak to wygląda.

Lenek

Przerwa na posiłek 15 minut na 10 godz pracy

Beata

@Frydus, fajnie, że podzieliłeś się swoimi odczuciami na temat atmosfery panującej w firmie PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy. Jak ocenisz to miejsce pracy poza fajną atmosferą, która panuje w tym zakładzie pracy? Możesz napisać coś na temat poziomu wynagrodzeń, jaki panuje w tym miejscu? Opisz, proszę, jak wygląda "typowy" dzień pracy w tej firmie. Zachęcam do dalszego wyrażania zdań na tematy, które poruszyłam.

Lenek
@Beata

Typowy dzień pracy w firmie Orłowski i wspólnicy wygląda tak że trzeba za......lacod godz 6 do fajrantu a w międzyczasie czasie liczyć się ze zjebka przez wiele wielmoznego Pana i to od najgorszych

Beata

@Pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Jak oceniasz atmosferę w tym miejscu pracy? Czy kadra pracownicza jest dla siebie miła i pomocna? Napisz proszę coś na ten temat. @Marunia, z Twojej wypowiedzi wynika, iż masz nieco inne zdanie na temat pracy w firmie PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy. Czy możesz podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Napisz, proszę jaka jest Twoja szczegółowa opinia na temat tego pracodawcy.

Frydus
@Beata

atmosfera jak dla mnie jest kozacka fajna ekipa mi sie trafiła pozdrawiam pana Janka ktory potrafi swoimi kawałami umilić najgorszy dzień

Nie rozumiem wszystkich opinii szkalujących firmę Orłowski. Jestem pracownikiem z wieloletnim stażem w tej firmie. Nigdy nie miałem problemu ze zwolnieniem lekarskim, nawet trwającym jeden dzień. Pracuję mi się tu bardzo dobrze, wynagrodzenie zawsze na czas.

Marunia

Pracownik ludzie ludzie się nie zmieniają a Orłowski szczególnie i nie pisz głupot że to taki dobry pracodawca bo piszesz glupoty

@Marunia

W firmie panuje miła rodzinna atmosfera. A jeżeli ktoś nie jest zadowolony z pracy i warunków jakie w niej panują to dlaczego pracuje 9 lat? Głupoty to piszą tylko Ci którym się robić nie chcę.

Na
@pracownik

Praciwnik.Mila rodzina atmosfera w tej firmie wez nie opowiadaj mi tu bajek na dobranoc

Beata

@Rockoo możesz trochę rozwinąć kwestie urlopu i zwolnienia lekarskiego? Sytuacja w której pracodawca dzwoni do lekarza, aby upomnieć go w ten sposób, wydaje się być absurdalana. Skąd masz takie informacje o PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy? Czy ktoś znalazł się w podobnej sytuacji?

Rockoo
@Beata

Tak byla taka sytłacja ze lekarz nie chcial dac l4 bo powiedzial otwarcie ze pracodawca dzwoni i nie kaze dawac zwolniej bo on zdechlakow jak mowi na osoby ktore sa na zwolnieniu nie potrzebuje

Na

No powiem Ci że w PPHU Orłowski S.J Orłowski i Wspólnicy jest naprawdę fantastycznie i stabilnie to prawda, jeszcze się chyba taki nie urodził co żałował współpracy z nimi, mówię to jako były pracownik, w dodatku idą podwyżki, szkoda że wyjechałem ech

Rockoo
@Na

Jak ta firma jest fantastyczna to ja jestem biskup najwiekszy (usunięte przez administratora) w stosunku do pracownika jak moze byc ludzi trakuje jak smieci zero szacunku do pracownika urlopu nawet nie mozna zabrac a na l4 to nawet dzwoni do rodzinego zeby nie dawal wiecej bo wtedy pracownik go okrada zwykły oszust

Kokoszanel

2 słowa . nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy - Gałązki Wielkie

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

1.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • 17
    63-460 Gałązki Wielkie