Opinie o AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Komorniki

Nik jak nik

Ładnie to się podszywać pod pracowników?? Przecież widać że ostatnie komentarze pochodzą od jednej i tej samej osoby

@Nik jak nik

Ty się zajmij pracą anie piszesz w pracy na gowork

Nio jak nik
@M130

No to masz problem bo w pracy nie pisze. Lepiej ty sie zajmij swoją praca a nie podszywasz się pod innych.... I wypisujesz tu głupoty.

Magdalena
@Nik jak nik

A dałoby radę to tak dla jasności udowodnić?

Halina

A co takiego robicie że trzeba na was donosić? Chyba bez powodu tam nie chodzi.

Vossloh
@Halina

Nieistotne jest to co robią, chodzi tylko o donosicielstwo , które powinno być karane wypaleniem na czole znaku D. Ale Halina chyba jest spod znaku kapusty?

RÓŻAL

Dokładnie to jest moja praca marzeń i jestem z niej też zadowolony będę sluzyl do emerytury

CHUDY
@RÓŻAL

Ja też jestem zajarany praca na magazynie na wp1 jest (usunięte przez administratora)marzyłem o takiej pracy

Greg pi
@RÓŻAL

Ja też jestem zajarany tą pracą na magazynie wp1 mój mentor kris jest (usunięte przez administratora) wykonam wszystko dla niego bo jestem mu uległy po prostu pipka

@Greg pi

Dokładnie na magazynie wp1 pan kris ma trzech konfidentów co się go boją ten gościu chyba w dzieciństwie był skrzywdzony teraz chce być guru a jest zwykłym chudym bicepsem ha ha ha zmień siłownię

ufffffffffffffff

dla mnie praca nudna ciągle to samo to w amazonie się działo latem jest nie do wytrzymania bo brak wiatraków a firma ma to gdzieś tylko ukraincy i skazańcy są zadowoleni

Życie to są chwile

Wy się tutaj kłócicie o jakieś bzdury, a "firmowa" wycieczka trwa w najlepsze. Reszta ma wycieczkę w pracy.

@Życie to są chwile

Chyba panie biurowe mają wycieczkę bo inni muszą robić jak impreza firmowa to firma zamknięta i wtedy się bawimy i tak jak wigilia firmowa przyjdź i pij za swoje żenada kto to w ogóle organizuje

W samo sedno!!!!

iza

katarzyna weź się do roboty bo mi (usunięte przez administratora) zawracasz daj mi wreszcie spokój ciągle do biura przychodzisz zajmij się czymś pożytecznym np miotła do łap i jazdaa

O_O

W firmie jest niesamowity sajgon. Szukanie problemów tam gdzie ich nie ma to standard, ale rozwiązywanie istniejących już nikogo nie interesuje. Pracownicy powinni mieć szkolenia dotyczące (usunięte przez administratora), bo chyba niektórym wydaje się, że są bezkarni... Zgadzam się z wcześniejszym komentarzem, praca nie jest lekka, nie wiadomo po co (usunięte przez administratora) nowych pracowników, szybko można się przekonać jaka jest prawda.

Halina
@O_O

Jeśli tacy pracownicy się zdarzają to może warto porozmawiać o nich z szefostwem? Po co psuć sobie nerwy?

ZASKRONIEC

Ja mam juz dosyć tutaj tej pracy

Gruby Miś

Proszę nie kłamać, zaskroniec jest jednym z najlepszych moich podopiecznych. Nawet sam sobie towar ściąga bo magazynierzy nie mają czasu...

@Gruby Miś

On ma czas na pecika zawsze

Gruby Miś
@ZASKRONIEC

Co byście o nim nie mówili robota zawsze jest zrobiona, a co do papierosków w ostatnim tygodniu oglądając kamery częściej widziałem pracowników MDL niżeli kierowców a pracy jest naprawdę dużo panowie....

Iwona
@ZASKRONIEC

Dlaczego masz tutaj dość pracy? Dużo osób pisze tu o Tobie... ale Ty się wypowiedz.

M130

Pytanie do pani bhp czy lider magazynu może pracować po operacji nogi hyba nie ale tego nikt nie widzi ledwo chodzi

BHP
@M130

Zajmiemy się tą sprawą oczywiście nie wolno pracować po zabiegu powinno być l4 pani kierownik wyciągnie wnioski z tego zdarzenia

Mogę zacząć od tego,że nie polecam pracy w tej beznadziejnej firmie. I oto powody... Uwaga! Mamy podwyżkę inflacyjną, oczywiście dla wybranych. Reszta musi się nacieszyć "dobrą atmosferą". Żadnych benefitów co naprawdę rzadko się zdarza w chwili obecnej. Jeżeli chodzi o jakieś rozmowy z kierownikiem lub przełożonym to w AK takie coś nie istnieje(im więcej zwolnisz ludzi tym lepiej śpisz), pójdź do prezesa osobiście to Cię zwolni, nieważne ile lat pracujesz.Ale święte krowy szczególnie łyse ;) mają się dobrze i zawsze tak będzie, zależy co i gdzie się poliże prezesowi. Biurwy czytajcie bo to wasza jedyna rozrywka w tym (usunięte przez administratora) Pani B. tak głęboko weszła,że już wyjść nie może :) Więc jeżeli chcesz być (usunięte przez administratora) bez możliwości rozwoju, benefitów i sługą słuchającym popleczników, którzy nie popełniają błędów:D to zapraszamy. PS. A Pan w łososiowej koszuli niech zapnie guziczki bo pękają od wysiadania z superb. NIE POLECAM!

GG1

Z dobrych informacji to ponoć mają przenieść skup złomu z Lubonia bliżej AK

XYZ

Ta firma to nic dobrego. Przypomina Nasz kraj i sterowanie z tylnego siedzenia. Prezes otacza się doradcami o wysokim mniemaniu, jednak z obniżonym poziomem inteligencji. Kierownik działu jest tylko do wykonywania poleceń doradców- no chyba, ze jest sie przyjacielem prezesa… Kubuś Puchatek jest tylko pionkiem, do wykonywanie rozkazów. Nigdy się tu nic nie zmieni.

Junix

Dokładnie jak byl6wierzba to sam byłem zesranym a teraz jak jest Łukasz to luz gosciu mimo to że robi tu 15 lat ma (usunięte przez administratora) tunie będzie kierownika na magazynie nic nie zmieni

Paleciak

Czyli jednak prawda o M z M111?

K.K

Masz rację. Ryba psuje się od głowy. To co się wyprawia na tym magazynie to tylko i wyłącznie wina grubej (usunięte przez administratora) w napiętej różowej koszuli. Co do tego napoju to niektórzy rzeczywiście korzystają z jego mocy. Jestem pracownikiem na mag111, który jest terroryzowany przez jednego z konsumentów tego mocnego napoju. Dziewczyny w biurze też tragedia. Jedna już prawie babcia co telefonu nie potrafi dobrze obsługiwać a co dopiero komputer, druga z kolei tylko by grała w jakieś diamenty i oglądała w kółko te same kabarety.. zero pomocy z jej strony tylko pretensje...

Kierownik

To się zwolnij jak w ogóle tu pracujesz bo coś myślę że tunie pracujesz chyba to Pan M.S

Fari
@Kierownik

Spokojnie, jeszcze przyjdzie czas na zwolnienie, ale jeszcze ci krwi napsuję kierowniczku ;)

@Kierownik

Pracowałem ponad rok na magazynie 111 i zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tej firmy. Nikt z nikim nie współpracuje, każdy z każdym drze koty. Jak coś się nie zgadza to zamiast przyjść, albo zadzwonić i wyjaśnić to lepiej pisać oficjalne maile i tak w drugą stronę. Pracownicy najpierw piątki sobie zbijają, a potem robią sobie na złość i pierdolą za plecami. Nikomu nie polecam chyba że ktoś ma dystans i wyjebane to wtedy można się pośmiać po prostu i tyle. Jest kilka normalnych osób, ale po tylu latach w tej firmie to można samemu przesiąknąć tym syfem. Na pewno kierownik do zmiany, bo ciągnie na dno ten statek. Pozdrawiam Maciej S.

DĘBIE©

Oczywiście że miałem (usunięte przez administratora) praktycznie od samego początku. Jakbym nie miał to było by coś nie tak ze mną. Jeśli płacą takie pieniądze i w (usunięte przez administratora) z weekendami lecą, a kierownik ma (usunięte przez administratora) to nie myśl że ja będę się spuszczał nad tą robotą. Trzeba być zidiociałym człowiekiem żeby na poważnie podchodzić do takiej pracy. Ci co ścieme walą, są na pewno mądrzejsi od tych co latają i się przejmują. Normalnym zachowaniem jest, że jeśli pracodawca ciebie nie szanuje to ty nie szanujesz ani jego, ani tej pracy.

Wiśnia
@DĘBIE©

Masz rację tak tobie mówiłem leć w Hugo i tyle tylko nie śpij

Info
@DĘBIE©

Ty tak tylko koledze umiesz kobietę odbić haha ty się nadajesz tylko ze on tego nie widzi (usunięte przez administratora) układ

@Info

Chyba tam u Ciebie w domu takie zwyczaje. Jak cię Rodzice tak wychowali to bardzo mi przykro :(

Alonso

Dlaczego robicie (usunięte przez administratora) w swoim gnieździe wieśniaki?

Mondi

Pod względem zarobków i benefitów (których nie ma) firma wypada bardzo słabo w porównaniu do innych firm w okolicy. Nic dziwnego że coraz więcej ludzi odchodzi

Tiger

Nie dajcie się nabrać na ogłoszenia z lekką pracą. Coraz więcej ludzi nie daje się nabrać i czyta opinie na portalu przed pójściem na rozmowę. Z pewnością dlatego nie znajdą pracowników na dłuższy czas.

Nudel
@Tiger

Lider ogarnij sie na tym magazynie

Kierownik
@Nudel

Witam niedługo będzie nowy lider magazynu i proszę bez złej krytyki

@Kierownik

Zgadzam się. Lider magazynu m111-kompletne dno. Czy przez przypadek ostatnio zwolniło się czterech pracowników? Dobrali się we dwóch(usunięte przez administratora)

@Tiger

Niedługo mam zacząć pracę na magazynie, ale po tym co tu czytam to się poważnie zastanawiam. Powiedźcie mi czy warto spróbować czy szukać czegoś innego?

@Kot w butach

Jeśli Twoja pasja to praca, a przychodzisz do niej za dni wolne a nie za pieniądze to zapraszamy :) W wolnym czasie można również pooglądać kabarety.

@Tiger

Nie rozumiem, jakie dni wolne? Normalnie chce za swoją pracę pieniądze.

@Tiger

Uważajcie na warana i ruska królowie ściemy ludzie pomylili zawody selekcjoner też już jest kiepski

@Tiger

Tygrysie, jak już coś zaczynasz pisać o firmie, to tak żeby każdy zrozumiał, a nie że ja muszę się domyślać o co chodzi :/ jakie dni wolne? jakie kabarety? Jaki waran i rusek? O co tu w tym wszystkim chodzi!?

@Kot w butach

Waran i rusek to magazynierzy a kabarety to jedni oglądają zamiast robić

OstatniSprawiedliwy

Osobiscie nie polecił bym tej firmy nikomu. Praca w atmoswerze zastraszenia utratą premii. Trzeba przychodzic do pracy i pracowac nawet z ostrą biegunką poniewaz gdy wezme l4 zegnam sie z połową pensji. Szkodliwe warunki pracy przyprawiające o utrate zdrowia oraz niekompetente osoby na stanowiskach zarządzających.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Mendelejew

Kandydat musi rozwiązać kilka zadań matematycznych z sześcioma niewiadomymi i powinien oczywiście wiedzieć ile jest protonów w jądrze wybranych pierwiastków chemicznych.

Ukryta prawda

Jestem pracownikiem firmy do tej pory, ale granicę jakie są tutaj przekraczane to szczyt szczytów. Nie wylewam żali na portalu tylko napiszę jak jest. Nowe ogłoszenie na portalu z ofertami pracy: AK pracownik produkcji-LEKKA PRACA. Co to znaczy? Nowa pani kadrowa jaja sobie z Nas robi. Nawet nie wie na czym polega ta praca, ale już wie,że jest lekka i w zasadzie to nie trzeba nic robić tylko dłubać w nosie siedzieć na (usunięte przez administratora) a najniższa krajowa ląduje u Nas w kieszeni- oczywiście kpina. Zagrożenie zabrania premii za najmniejszy błąd jest Naszym chlebem codziennym. Kobieto byłaś chociaż u jednego pracownika się spytać na czym to wszystko polega? W sumie po co, samochód służbowy i wypła pewnie raz większa niż my jest, reszta się nie liczy. Zastanów się co piszesz bo obrażasz ludzi, którzy tutaj pracują długie lata. Jeżeli zaoferujecie nawet 5000 zł za polecenie nowego pracownika to nikt nie przyjdzie, lepiej iść do Noexu. Szanujcie się!

Roman Polański
@Ukryta prawda

Może Noex niech da ogłoszenie, że za przejęcie pracownika z tego(usunięte przez administratora) daje 2 koła.

Wygadana
@Ukryta prawda

Dokladnie!!!! lekka praca -haha .Ja niestety odczuwam skutki tej lekkiej pracy w postaci bólu pleców i nie tylko.tak to prawda zabieranie premii nie tylko za jakiś błąd ale za to że jest się chorym.i tak wszyscy chodzą poprzeziębiani do pracy prawie po czterech tylko dlatego żeby tej premii nie stracić.Ale cóż pracowac trzeba????

Wp1
@Wygadana

Jest spadek zamówień , czyli będą redukcje . Bynajmniej nie biurowych.

Tramwaj
@Wygadana

Szkoda zdrowia i nerwów firma (usunięte przez administratora) Brak szacunku dla pracowników. Zwykł wyzysk jeśli macie inne opcje pracy odradzam zatrudnienia się w Ak. Polska firma z tradycją wyzysku mało przyjazdne środowisko. Przezes to zwykł gbur. No ale czego można się spodziewać po właścicielach jak tyłu ich do koryta. W dobrej firmie ludzie pracują latami a tutaj rotacja. Na porządku dziennym obgadywanie. Pozdrawiam debesciaki z magazynu wysokiego składowania beznadziejna ŁJ mądrala, Waran zjadł wszystkie rozumy hehehe,

@Ukryta prawda

A mi w tej firmie minie w tym roku nascie lat .były wzloty i upadki.byly wypłaty na dwie raty.ale jakoś się pracuje.Praca nie jest lekka jak w ogłoszeniu.- przynajmniej tam gdzie ja jestem.Rotacja -fakt co chwile ktoś przychodzi I odchodzi.Jedno co mnie denerwuje to nie docenianie pracowników z takim właśnie stażem.

Zawiedzona
@oli

Cała prawda tez pracuje naście lat i było raz dobrze raz słabo i rzeczywiście jedyne co denerwuje to brak docenienia pracowników którzy naprawdę poświęcają się dla firmy . Chodzą po czterech do pracy a jak już rzeczywiście zaniemogą to wszystkie premie ich ominą bez względu ile lat pracują liczy się ostatni rok a nie wszystkie lata przepracowane . Więc ktoś kto przepracował rok dostanie 200 zł a ktoś kto pracował naście lat bez chorobowego a w ostatnim roku zachorował nie dostał ani złotówki , trochę to krzywdzące ale cóż takie życie :(

oli

Zamiast tych znaków zapytania miały być złe minki ale wyszło to .

Dobry

Pani kadrowa tu nic nie zdziała tymi premiami za polecenia tutaj nikt nie chce pracować typowy (usunięte przez administratora) tylko (usunięte przez administratora) Pana Michała zarabia na szarych ludkach

Undo
@Dobry

W pobliskiej konkurencji na produkcji płacą prawie 4k na rękę i ogłoszeń o pracę brak. Przypadek?

Jojo
@Dobry

Pan Michał nie umie się nawet przywitać z pracownikami, miałem okazję być gdy przyszedł na halę brak kultury. Swoisty gbur no ale niech się cieszy że go tatuś kilkanaście lat temu obronił bo za to co (usunięte przez administratora) może dziś by dopiero był najstarsi pracownicy będą wiedzieć o co chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Komorniki

• Jak się pracuje w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 28 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ