logo BOLIX S. A.

BOLIX S. A.

Żywiec

Opinie o BOLIX S. A.

Były pracownik 2009-09-30 20:58:58
Totalny wyścig szczurów. Siwe włosy - w Bolix gwarantowane !!!
pracownik 2009-11-09 22:02:31
niestety zgadzam sie a tam pracuję... jakoś
Praca 2009-11-20 18:31:54
( usunięte przez administratora ) Na produkcji pełno pyłu z cementu i chemi, opary z amoniaku. ( usunięte przez administratora ) dzwiganie worów z klejem, worów z grysem 50kg. mączek 50 kg. Tynki zlewane są do kubłów po dwie tony i ręcznie transportowane przez pracowników......
krzysiumakaron 2009-11-22 21:18:48
Pracowałem w Bolix-ie około 7 lat i jedynie co mogę stwierdzić to,to że najlepiej był za pierwszego właściciela.Ludzi tam pracujących podzielić na 3 kategorie,pierwsi to Ci którzy należą do układu koleżeńsko-rodzinnego,drudzy przyzwyczaili się do pracy w syfie za niską płacę,trzeci po prostu nic innego nie umieją i nigdzie się nie nadają.Nie polecam tam pracy,gdyż na wstępie dadzą ci oż ( usunięte przez administratora ).brutto i około ( usunięte przez administratora ).premii z której i tak połowę Ci zabiorą za byle co a co do warunków to nawdychasz się chemii i cementu do woli,można się nawet uzależnić
To prawda 2009-12-13 20:57:09
Jeśli chcesz mieć ok. 50 ton w grzbiecie dzień w dzień to Bolix jest dla Ciebie. Jeśli będziesz chciał urlop to znaczy , że masz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robotę, Oddanie L-4 znaczy , że kombinujesz i masz się szykować do zwolnienia. Hala produkcyjna to istny koszmar.
please 2010-09-07 14:57:57
Witam, czy ktoś oże powiedzieć jak pracuje się w Bolixie w biurze? Jaka atmosfera? Duże nadgodziny? Warto się pchać? Please..
pracownik biurowy Bolix 2010-11-27 20:14:22
Jast u nas takie przysłowie, że tyle ile obieca Ci dyrekcja w Bolix-ie nikt Ci nie da. Bolix mieści się w małym miasteczku i dlatego jeszcze funkcjonuje. Motto prezesa ciąć kasę pracownikom ile się da. Warto jednocześnie zobaczyć czym jeździ elita na tle innych firm i wszystko jasne. Jak nie starasz się na stanowisko dyr. to szkoda czasu!
były 2010-12-02 14:03:43
Nie polecam nikomu. Zarządzający potrafią barwnie sprzedawać wiedzę, ale nie potwierdzoną praktyką. Są rozkochani w socjotechnicznych zagrywkach ale tylko w teorii. Zjedli nie jedną świetną publikację, są doskonali w gadaniu i na tym się kończy. Zero wsparcia, dużo obiecywania.
anonim 2011-03-02 14:04:00
tak bolix to wielkie ( usunięte przez administratora )już na poziomie kierownika są wielcy lizaki i pracownika mają gdzieś zrobia wszystko byle ( usunięte przez administratora ) i tak jak w 2010 r zarobiłem o kilka tyś mniej niż uwaga w roku 2007 magazyn ma na stanowisku najwybitniejszego( usunięte przez administratora )nie widział!!!!!!!!!!!!
dobrze poczytać 2012-02-13 20:14:09
No właśnie..moje aplikacje miały dziś zostać przeze mnie wysłane, jestem dobrym fachowcem, sprzedaję więcej niż inni..odpuszczam bo szanuję siebie.
Zastanawiające było to dlaczego Bolixa nie widać w hurtowniach, inwestycjach, teraz jest dla mnie wszystko jasne..dzięki
anonim 2012-03-16 18:33:06
na produkcji zero zaangażowania niektórych kierowników w rozwój firmy byle tylko 8 godzin przeleciało. Jeżeli coś jest nie tak to oczywiście wina pracownika. Brak możliwości rozwoju zawodowego pracowników.
Dział Techniczny 2012-04-09 12:55:30
dział techniczny to totalna porażka szczególnie leniwe elektryki które pozjadały rozumy - a są nic nie warci , tylko się wyspać przychodzą bo robią na 100 etatach / nienażarte to mało powiedziane - wstyd /
pracownik Bolix 2012-05-18 13:53:39
Nie zgadzam się, są duże możliwości rozwoju. Np firma daje możliwość nauki języków obcych.
Bolix PR 2012-05-18 14:00:03
Zawsze każdemu się wydaje, że zarobki mogą być większe. Ale przecież umowa jest umową i wiesz na ile ją podpisujesz. W Bolix pieniążki zawsze są na czas na koncie nie tak jak w niektórych firmach gdzie czeka się, aż ktoś łaskawie zleci wypłaty.
też pracownik Bolix 2012-07-04 20:47:56
Dla kogo jest możliwość rozwoju? Bo chyba nie dla pracowników fizycznych
Łukasz1606 2012-08-06 13:55:27
Również nie polecam pracy w tej firmie. Jeśli ktoś się wybiera na bezproduktywną rozmowę na stanowisko doradcy technicznego w tej firmie to z góry odradzam bo szkoda czasu na to a zarobki marne.
Przemek 2012-08-06 14:25:58
Szczególnie na stanowisko inżynier wsparcia sprzedaży dla firmy w żywcu. Szkoda czasu.........
były pracownik 2012-11-13 14:39:12
No tutaj, trzeba przyznać że co do wypłat, to tutaj była punktualność;))) i to jest wielki plus;))))ale jeśli chodzi o coś innego to porażka.... może się to zmieni:))Ale ogólnie było super;))) a resztę zostawię dla siebie;)))
były pracownik 2012-11-13 14:44:48
Tak wszyscy narzekacie na firmę.... nigdzie nie ma idealnie:))) ale po co oczerniać:))))dla mnie było bardzo super;))))nie mogę nic powiedzieć negatywnego:)))))wszystko było elegancko, począwszy od załogi po wypłaty:))) było super;)))
Były Pracownik 2012-11-27 08:53:11
Moze i wypłaty były na czas, ale wiem cos o tym jak człowieka zwalniaja po wielu latach pracy. W wypowiedzeniu podajac fałszywe powody. Kwestia smaku, gustu i kultury co poniektórych tam pracujacych. Jeśli chodzi o szok po zwolnieniu to jest ogromny, ale zapewniam ze juz po 2-3 miesiacach człowiek czuje sie jakby przechodził detox... to moje okreslenie:) SWIAT SIE NIE KOŃCZY NA BOLIX:) wręcz przeciwnie, im dłuzej tam jestes tym bardziej umyka ci piekne spokojne życie:) Pozdrawiam wszytkich byłych racowników, a nowym ku przestrodze:)
były pracownik 2012-11-27 16:15:56
To prawda, świat na tej firmie się nie kończy!!!!!!!! Ale uważam że było super:))))))))))))))))))))))))))))
niedoszły pracownik 2013-02-18 09:55:08
No tak, sama rozmowa kwalifikacyjna czym wyższy poziom tym ciekawsza, to trzeba przyznać, ale bez szału. Organizacja spotkań delikatnie mówiąc: chaos :(. Jeśli się tam tak pracuje jak planuje-szacun, że jeszcze chce ktoś z nimi rozmawiać. Polecam jako dobre doświadczenie na początek drogi, ale gdy ktoś ma już jakieś standardy pracy...hm, pewnie nie ogarnie chaosu organizacyjnego. A właśnie 600 pln premii administracyjnej można nie dostawać chocby za nieodbieranie telefonu, a i za "nienadążanie" w chaosie pracy też. Zarobki proponowane po okresie próbnym: 3000 brutto+600 administracyjna + premia wynikowa do 40% podstawy więc na początek dla żółtodzioba może być.
dystrybutor 2013-07-04 23:39:41
RDS-regionalny dyrektor sprzedaży
potencjalny PH 2013-07-05 22:32:46
A coś więcej o tym RDS-ie (czyli dyrektorze), bo się zastanawiam jacy tam ludzie pracują.
dystrybutor 2 2013-07-15 20:53:25
No chyba nie bardzo, jeżeli regionalny dyrektor na (usunięte przez administratora) dorabia sobie jako bileter w klubie. Ciekawe czym jeszcze musi sobie dorabiać do pensji?
Handlowiec 2013-07-25 09:50:36
Chyba się komuś w głowie poprzestawiało jeśli uważa, że zarobki w Bolix są niskie. Sam bym chciał tyle zarabiać co RDS. Firma jest w porządku, a jak się komuś nie chce pracować to niech się weźmie do roboty, bo za szkalowanie innych kasy się nie dostaje. Pewnie to wpis jakiegoś zdesperowanego handlowca, któremu RDS przyciął premię za nieróbstwo albo siedzenie na L4 przez cały miesiąc.
2013-09-05 16:51:21
To czym kto jeżdzi jego rzecz. Ważne to zwyczajnie byc człowiekiem. Jak sie w Bolix pracowało to strasznie wszyscy byli mili dla mnie:) bodaj w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] człowiekowi by weszli " ti ti ri ti" po zwolnieniu, nikt sie nie odezwał, człowiekowi tchu brakowało by życ, wtedy widac jakich przyjaciół sie wokół miało:) pozdrawiam chory system zwłaszcza koleżeński w bolix. A praca jak wszędzie, wszedzie trzeba pracować, wszędzie trzeba plany wyrabiać... taki system jaki obecnie mamy to raczej nasze rządy w Polsce nam zgotowały. Dzis juz nie pracuje sie dla przyjemności nigdzie... taka szara rzeczywistość. A wracając do samochodu prezesa - no jest zarabczasty i co z tego? ma to jakies znaczenie? wazniejsze są kontakty miedzyludzkie, niż to czym kto jeździ:)
anonim 2013-11-15 19:32:51
najlepsi są w bolix niby kierownicy zmian na produkcji wszyscy o tym wiedzą i nic nie mówią.
pracownik 2014-03-11 10:41:00
była osoba perfidna arogancka na sterówce ale już nie pracuje- wszystkim lżej
Cedric 2014-05-25 19:43:07
Bolix nie ma obecnie ofert pracy, ale maja program praktyk letnich, może ktoś dostal propozycje pracy po takich praktykach?
olek 2014-12-17 18:42:05
Bolix nie ma obecnie ofert pracy, ale maja program praktyk letnich - gdzie Ty te letnie praktyki widziałeś? i dlaczego mieliby je teraz ogłaszać? chyba, że to już nie aktualna wypowiedz jest po prostu.. napiszcie jak orentujecie się w obecnej sytacji firmy, bo mnie by teraz praktyki interesowały, a nie w lato..
magiKA 2015-02-21 02:50:11
Praktyki odbywają się w okresie wakacyjnym w siedzibie firmy w Żywcu w działach: IT, Biuro Obsługi Klienta, Marketing. Z tego co mi wiadomo to nie prowadzą oni żadnych praktyk w okresie poza wakacyjnym. No ale najlpiej by było gdybyś z tym zapytaniem udał się bezpośrdenio do nich. Jak już w tym temacie jesteśmy to wiecie czy prowadzą współpracę z osobami po odbyciu praktyk ?
jkkk 2015-02-24 17:39:20
Ciekawy jestem jak średnio kształtują się stawki netto pracowników biurowych. bo ponoć 1500 netto to bardzo dużo
Impressme 2015-02-25 08:52:36
Z tego co wiem w biurze ludzie całkiem dobrze zarabiają, ale jak ktoś przychodzi z ulicy i nigdy w życiu jeszcze nie pracował, a firma musi go nauczyć i przeszkolić to chyba na początek 1500 zł netto w żywieckich realiach to nie mało. Wydaje mi się, że na takie stanowisko znajdzie się na pewno wielu chętnych, młodych ludzi.
znajomy 2015-03-25 17:49:56
A co się stali z tym RDSEM który w poznaniu na dyskotece sprzedawał bilety, czy to prawda że pracuje w Quick-mix?
Jego żona robiła dobre lody
podobno
Klient
znajomy 2015-03-25 17:50:13
Jego żona robiła dobre lody
podobno
Klient
były 2015-05-19 19:16:47
Firma jak firma,typowe myślenie korporacyjne,ludzie ok. Prezes to niezły magik, cud że utrzymuje się tyle lat na stołku. Kasa, kasa, kasa i obawa przed utratą pracy jedynie trzyma sporą część ludzi.
wyk 2015-05-21 17:36:14
jakość produktu ok, ale nie polecam pracy w roli handlowca, chore ciśnienie z góry i pełno procedur,papierów
ślązak 2015-06-21 09:44:54
dobrze się sprzedają ? buhahaha, tracą rynek jak cholera z powodu chorych decyzji i wiecznie nietrafionych pomysłów
ujk 2016-05-06 12:57:29
teraz sa inne oferty pracy od nich..na stanowisko kierownika do spraw inwestycji na przyklad w Białymstoku wymagane jest doświadczenie w sprzedaży typu B2B, w branży materiałów budowlanych, chemii budowlanej,doświadczenie w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych inwestycji
Zostaw swoją opinię o BOLIX S. A. - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOLIX S. A.