Opinie o Poltank Siegfried Hansen w Tomaszówek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Poltank Siegfried Hansen. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Poltank Siegfried Hansen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltank Siegfried Hansen w Tomaszówek

Krystyna

Większość osób pisze tutaj że dobra firma, jednak zero dosłownie zero konkretów. Bardzo proszę o informację o tym, na jaką umowę zatrudniają? Zlecenie nie wchodzi w grę

@Jan

Z księżyca spadłeś? Pracowałeś kiedyś w jakiejś firmie transportowej w Polsce???? Jako kierowca pracuję już 15 lat, Poltank to 4 firma w której pracuje i tylko tu pieniądze są na czas. Obowiązek obowiązkiem ale i tak co niektórzy pracodawcy mają gdzieś czy pracownik dostanie wypłatę na czas czy nie.

Piotr Kulezsa
@Krystyna

Radze nie próbować żadnej współpracy z tą firmą. To banda (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi, nagminne namawianie do łamania kodeksu pracy. Planowanie jest takie aby wycisnąć kierowce jak szmate. Codziennie praca po 15h albo dłużej, brak pauz 11h. Zjazdy w sobote ze które nie jest płacone. Szef oszołom, jak nie bedziesz robić co mówi to potem mści sie na tobie aby się tylko odegrać. Fatalna atmosfera pracy jak to ktoś już napisał. STANOWCZO ODRADZAM

Ewelina
@Piotr Kulezsa

To co napisałeś brzmi fatalnie bez dwóch zdań. Ale dziwię się tym godzinom jazdy. Ludzie tu się godzą na ten brak pauz? Przecież to niezgodne z prawem i przede wszystkim niebezpieczne...

@Ewelina

ja pracuję tu już kilka lat i nie narzekam. Dostajesz umowę o prace i przede wszystkim pieniądze są zawsze na czas.

Ewelina
@Driver

Że dobrze Ci się pracuje to świetnie, ale jak to w praktyce wychodzi z Twoimi godzinami jazdy tak naprawdę? Co z tymi pauzami w takim razie

Jan Nowy wpis
@Driver

Bo to jest obowiązek każdego pracodawcy i co w tym nadzwyczajnego?

Driver Nowy wpis
@Jan

Byly kierowca Nowy wpis

Przeginanie tacho i ganianie kierowcow ciagle sciemy od dysponentow szef oszolom omijac szerokim lukiem

Aśka Nowy wpis

Cześć Mam pytanie na temat pracy w biurze w Tomaszówku? Ile można zarobić i jaka jest atmosfera.

Obecny

Bardzo dobra firma. Jedna z lepszych w ktorych pracowalem!

Szef
@Obecny

Widać że ty to za dużo nie pracowałeś w innych firmach skoro masz takie zdanie.

@Szef

A czemu miałby mieć złe zdanie? :D

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Poltank Siegfried Hansen? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Ggg

Шеф Пётр заставляет работать каждый день по 15 часов, паузы только 9 часов . 45 паузы практически не бывает. Премии обрезали . Люди для шефа мусор.

Dobra firma.

Gustaw

Zawsze znajda się maruderzy , nawet dobra firma i dobry pracodawca a to dlatego, że firma wymaga co nie podoba się niektórym osobom.

KierowcaSsaGumowca

Pracuje zemna byly kierowca z Poltanku, to co opowiadał to masakra- nekanie przez telefon, same 15 codzien, łamany tachograf, zastraszanie, 100h jazdy przez tydzien... Ludzie czy wy nie znacie slowa "nie"? Ja pracowalem u takiego jednego co kazal co dzien przeginac tachograf. Nie dalem sie zlamac a jak sie zwalnialem to.... Nagle podwyszka a moze pan zostanie... Żygać mi sie chce na takie gnidy co nie szanuja ludzi

@KierowcaSsaGumowca

sam jesteś kierowcą wiec powinnes wiedziec jakie bajki opowiadają co niektórzy. Nie pracowales tu to sie nie odzywaj bo nie wiesz jak naprawde wyglada praca tutaj. Zastanow sie nad jednym. Jesli jest tu tak zle to dlaczego wracają kierowcy którzy odeszli do niby lepszej pracy?

KierowcaSsaGumowca
@Driver

Ok... To w takim razie Driver odp na pytania: Czy to prawda, że codziennie pracuje sie tu po 15h? Czy firma szanuje tachograf? Czy długość pauzy weekendowej jest zgodna w firmie z przepisami? Czekam na odp i pozdrawiam

Kiero
@Driver

To nie są bajki pracowałem tam i wiem jak jest w tej firmie, dziwię się że ten proceder dalej trwa i nikt nie zrobił porządku z tą firmą bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie A Ty driver jesteś pewnie tym zakochanym kierowcą który by pracował za miske ryżu aby tylko tam pracować! I odpowiem Ci czemu wracają kierowcy ,tylko i wyłącznie dla kasy bo to jedyny plus w tej firmie gdzie jest kasa na czas reszta to tragednia!!!

Kiero

Brak jakichkolwiek zasad oraz przepisów ze strony szefa. Brak jazdy według tachografu, ściąganie szyldów ADR bez mycia cysterny jest na porządku dziennym. Praca 15g dziennie 6 dni w tygodniu,brak pauz 11h jak i 45h. Dwutygodniowy czas jazdy jest u co drugiego kierowcy ponad 100h. Szef traktuje kierowców jak śmieci z niczym się nie liczy abyś tylko jechał. Firma (usunięte przez administratora)

Dawid

Firma bardzo dobra ale to nie znaczy, że będą płacić premie osobom, które być może nie wypracowały swojej premii.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Poltank Siegfried Hansen?

Premia

Tak cały 2020 brak premii.

Stefan

Niepokojące informacje dowiaduję się a przymierzałem się aplikować.

mini

Czy po prostu ITD nie przeprowadzi w końcu jakiejś szczegółowej kontroli w tej firmie?

Olgierd

Jeśli ktoś ma takie uwagi to trzeba rozmawiać z szefostwem a pisanie na forum nic nie da.

Borsuk
@Olgierd

Rozmowy z szefostwem też nic nie dają ale jak przychodzi co do czego i jest zagrożenie że samochód będzie stał to szef przybiera dwie taktyki pierwsza grozi a druga to prosi jak już się uspokoi z tym że jak stan krytyczny przejdzie to się odegrana tobie że mu zagroziłeś utratą dochodów zwykły drań

Tobi

Brak przestrzegania norm pracy tachografu bardzo duża intensywność pracy Moje sugestie dla Poltank Siegfried Hansen: Proszę zacząć przestrzegać norm pracy i czasów nie fracht jest najważniejszy tylko czy kierowca jest wypoczęty Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Odsunąć spedytora od planowania

Maja

@biała dama, jak obecnie wygląda sytuacja w Poltank Siegfried Hansen? Jesteś aktualnie pracownikiem firmy i możesz wypowiedzieć się na ten temat? Czekamy na każdy merytoryczny komentarz, który pomoże osobom szukającym pracy w firmie zasięgnąć ważnych informacji na temat zatrudnienia. Jeśli możesz podzielić się z nami takimi informacjami będziemy wdzięczni za opinie.

biała dama

Panowie kierowcy jak macie jakieś zastrzeżenia, pytania co do rozliczenia swojego czasu pracy lub innych spraw to doradzam bezpośredni kontakt z siedzibą w Niemczech zamiast z Darią.

Maja

Czy ktoś obecnie pracuje w Poltank Siegfried Hansen? Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Podzielcie się z nami informacjami na ten temat.

iako

no i słuchajcie jak firma się rozwija, bo nie widze ofert nowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Poltank Siegfried Hansen - Tomaszówek

• Jak się pracuje w Poltank Siegfried Hansen?

Zobacz opinie na temat firmy Poltank Siegfried Hansen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltank Siegfried Hansen?

Poltank Siegfried Hansen