Techkon Warszawa Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Techkon Warszawa Sp. z o.o.

anonim 2011-09-17 01:44:32
[usunięte przez moderatora] i brak poszanowania dla ludzi tam pracujących, ludzie tam pracujący ok lecz to wszystko
All 2012-12-01 17:17:06
Strzeż się człowieku i omijaj szerokim łukiem
S. 2015-12-28 13:39:25
Na tle innych firm świadczących podobne usługi, Techkon wypada naprawdę solidnie.
Specyfika polskiego rynku usług telekomunikacyjnych jest niestety skazane na tzw. "widzimisię" klientów, którym nie za bardzo zależy na jakości świadczonych usług a na ich cenie, dla których sprawą drugorzędną jest zapewnienie swoim podwykonawcom ciągłości zleceń. Dlatego właśnie takie firmy muszą dostosowywać się do tych specyficznych warunków. Tutaj Techkon raczej robi więcej dla pracownika, niż inne podobne firmy, choć oczywiście niektóre praktyki są mocno kontrowersyjne (chociażby kwestia urlopów bezpłatnych, ale to jest standard w tego typu firmach w Polsce). Na tle innych firm, w których pracowałem w Polsce, firma wypada bardzo dobrze, choć nie idealnie, ale takich firm w Polsce już nie ma. W zderzeniu ze standardami panującymi w podobnych firmach starej UE, u nas standardów nie ma żadnych. Ale jeżeli jesteś w stania zaakceptować specyficzne standardy panujące w tej branży w naszym kraju, śmiało możesz aplikować.
Zostaw swoją opinię o Techkon Warszawa Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techkon Warszawa Sp. z o.o.