TECHNOBUD

Opinie o TECHNOBUD

OLEK 2012-03-09 23:46:48
To jest firma której bym nie polecił nikomu, niekompetencja, niesolidność, naciąganie klientów, początkowo mili do pobrania zaliczki potem już nie odbierają telefonów a terminy realizacji okazują się kosmiczne. Wielokrotnie byłem w salonie i pytałem się o swój zapłacony towar i powiem Państwu, że wiele osób przychodziło w takiej samej sprawie. Pracownicy są c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] scy i niegrzeczni zachowanie poniżej wszelkim normą, Przestrzegam salony technobudu wszystkie one to zgraja naciągaczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MARCHEWA 2012-05-15 20:27:24
OLEK - 2012-03-09 23:46:48

A JA TAM PRACOWAŁEM I CHYBA TO NIE TAK DO KOŃCA BO TAK NAPRZAWDĘ WSZĘDZIE TRZEBA UWAŻAĆ . A JA OSOBIŚCIE POLECAM FIRMĘ
pako 2016-04-21 21:08:02
znać się trzeba, ale wykształcenie to nie wszystko @gazda. Według mnie istotniejsze jest zdobyte doświadczenie w trakcie studiów czy tuż po nich
Zostaw swoją opinię o TECHNOBUD - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHNOBUD