Opinie o Lift Service w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lift Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lift Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lift Service w Lublin

Blondi Nowy wpis

Dzień dobry. czy jest tu może ktoś kto pracował już jako pomocnik konserwatora? Chłopak widział ofertę na stronie, nie ma doświadczenia ale jak widać chyba normlanie przyucza do tego jakieś uprawnienia też będzie mógł mieć wyrobione. A lojalka jakaś wtedy będzie?

Kierownik Nowy wpis
@Blondi

Wszystkie uprawnienia zrobimy tylko trzeba się zastanowić co się chce nawet prawko na tiry możemy zrobić za darmo

Jobman Nowy wpis

Wysokie zarobki premie kwartalne roczne świąteczne uznaniowe nagrody pieniężne wycieczki bony na święta wczasy pod gruszą polecam

Więcej osób tak sadzi, że może być krucho z kasa od czerwca jeśli wjada podwyżki kosztów energii i tym podobnych? jak tutaj teraz z praca stoicie, wystarcza do niej rąk? Zastanawiam się czy możliwe byłoby zredukowanie zatrudnienia w takiej sytuacji?

Johny Nowy wpis

Redukacja etatów? Chyba sobie kpisz ... i co zwolnią ludzi na produkcji oraz montaży ,a kto będzie robić?może panie z biura pójdą instalować dźwigi.Zadnej redukcji nie będzie klany rodzinne są zbyt mocno zakorzenione w tej firmie .

Pawcio

Ciekawe jak firma przetrwa podwyżki prądu od czerwca.Na podwyżki dla pracowników nigdy nie ma ,wieczne czekanie na lepszy czas .Dobrze ze pisiory dawały podwyżki stawek godzinowych bo teraz będzie hulaj dusza piekła ni ma i piniedzy też nie będzie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lift Service się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Myślicie, że faktycznie jest taka konkurencja o stanowiska, że ze sto innych osób może czekać pod jakaś brama? Zastanawiam się jak przy tym warto przygotować się do ewentualnej rozmowy. jak ktoś chce przyjść na taki montaż urządzeń dźwigowych to w jaki sposób na samej rozmowie może się wykazać? Chyba ze tylko po CV patrzą?

Wacek

Dobra firma zarobki na poziomie rynkowym wszystko przejrzyste a jak ktoś narzeka to niech się zwolni i nie zawraca gitary .Na jego miejsce za bramą czeka sto innych osób

Jakie są warunki zatrudnienia w Lift Service?

Cześć, nie ma tu zbyt dużo aktualnych opinii, powiedzcie, dlaczego? ja to bym o monterze cos więcej poczytał, bo chyba będę papiery składał a początku kolejnego roku. cos w warunkach ma się docelowo pozmieniać? Dalej są tylko premie kwartalne czy może jakieś jeszcze maja wprowadzić?

Ile jest zmian w Lift Service?

Diego

Zależy od działu i brygady. Biuro - 1 zmiana Magazyn - 1 zmiana Produkcja elektryczna - 1 zmiana Produkcja mechaniczna/spawalnia/malarnia - 1 lub 2 zmiany w zależności od brygady.

Wie ktoś czy zatrudniają na magazyn z wieloletnim doświadczeniem?

Rafal

Czy są może przyjęcia na spawacza ?

RUDAchochlica

Jakie warunki panują w firmie Lift Service? Jaka atmosfera wśród ludzi ? Czy duże były podwyżki płac w tym roku ??

Panczita
@RUDAchochlica

Jeśli chcesz zarobić większe pieniądze obok liftu w sezonie jest sad wiśni. Po godzinach można parę skrzynek zerwać i dorobić

Zawiedziony

Jestem wieloletnim pracownikiem w firmie lift service .Często czuję się jak zwykły kundel pensja dwa i pół na dzisiejsze czasy to ja nie wiem co z tym zrobić. Brakuje pieniędzy na każdym kroku .Zarząd z całym szacunkiem stracił już dawno panowanie nad dryfującym statkiem. Wyrwani od rzeczywistości za nic mają podrzędnych pracowników.Nie ma pieniedzy na podwyżki? Wam powiem co zrobić .Zlikwidujcie zbędne etaty,zakończcie układy,przestańcie brać auta w leasing bez opamiętania i zacznijcie szanować ludzi pracy

Bogdan
@Zawiedziony

Hej. Zajrzałem tu, bo widzę, że szukają elektryka. Piszesz o 2,5 zarobku, jako elektryk też bym tu tyle dostał? W ogłoszeniu napisano, że są premie kwartalne, napisz proszę, ile one wynoszą i czy jest tu socjal?

Diego
@Bogdan

Na start jako elektryk na dziale dostaniesz obecnie około 2900 netto. Kwartalne premie istnieją i są w wysokości 1000-1300 brutto, socjal istnieje, są dodatki na święta wielkanocne i bożonarodzeniowe.

@Diego

Widzę, że tematyczne o Wielkiejnocy jest mowa. Co zazwyczaj na nią wpada i czego możecie spodziewać się już wkrótce? Podkreśliłeś istniejący socjal, omówisz szerzej ten obecny?

lifter
@Honorata

gdzie jest nasza roczna premia ktoś wie ?

@lifter

A od kiedy macie jakąś roczną? ja tam widziałam, że pisali o kwartalnych. Ale skoro o nią pytasz to w tamtym roku normalnie wystąpiła i stąd zdziwienie? Ile wtedy wyniosła?

Joblift

fajnie sie zrobiło na elektrycznym jak wreszcie widzo poszedl, chociaz ju zsie przyzwyczailismy do niego i jego "madrości", mozna było niezle z niego beke pocisnac, a taki ambitny był, malo kierownikiem ne został, nawet prezesem mial byc,

Jobman

A ten obecny szef produkcji to ... brak słów.Czekamy na rozwiązanie tego problemu.

@Jobman

Ty zajmij się pracą A nie narzekaniem na Pana Sylwestra Gość jest osobą funkcyjną i nie będzie poblazania dla (usunięte przez administratora) Moglby jeszcze rozwiązać kwestie darmozjadów oraz pasożytów bezuzytecznych. Zagonić do roboty raz dwa

ChybaTy

N a sylwestra była impra , czy brak premii - Sylwuś ?

Lidia
@Jobman

Jakiego problemu ? Możesz rozwinąć? Nie bardzo wiem do czego się odnosiz.

Słabo

Miałem dzisiaj rozmowe rekrutacyjną w tej oto firmie składałem CV na operatora CNC , po dotarciu na miejsce i krótkiej rozmowie z Panią z kadr i z kierownikiem działu mechanicznego oznajmiają mi że mają prace tylko i wyłącznie jako monter urządzeń . To dlaczego wstawiają na swojej stronie oferty których w rzeczywistości nie ma ?! Zmarnowany czas i kasa na dojazd . Żenada nie polecam .

Czerwony
@Słabo

Jechał pan busem z Ameryki?

Taka prawda
@Słabo

Ponieważ szukają (usunięte przez administratora) na montaże najlepiej za darmo w najgorszym przypadku za pochwałę wzrokową

ChybaTy
@Czerwony

A czas poświęcony na rozmowę z nieudanikiem w dziale rekrutacji to co? Porażka jeżeli oszukujecie w ofetach - wstydz cie się.

Jasiek

Nic dziwnego że nie ma pieniędzy na podwyżki skoro co drugi pracownik tej firmy to prezes lub kierownik .Może czas z tym coś zrobić ???

@Jasiek

A to ile tu osób aktualnie pracuje, że taki jakiś dziwny rozkład jest?

Jasiek

Wszystko ok gdyby nie fakt że co drugi w tej firmie to kierownik i alaprezes.Kiedy to się skończy pytam ja się ???

Jola

Skończy się co niektórym eldorado jak firmie zlikwidują. Zagonić wszystkie gwiazdy do fizycznej pracy a nie cały dzień układanie pasjansa i przeglądanie fb. Dziwię się że ta firma jeszcze cokolwiek ciągnie jak w około tyle pasożytów.

Iza
@Jola

Kto niby tam układa pasjansa? :P Na bank patrzysz wszystkim na ręce przez całe dnie i wiesz wszystko :D :D

@Jola

Dlaczego mieliby likwidować firmę ?

Honorata

A to nie zasugerowała tego tak o po prostu? Widzę konflikt z biurem chyba, skoro o pasjansach pisze. Serio działy tutaj tak bardzo się nie lubią? :/

Rafał

Płacą mało ale rynkowo. Jak się coś już umie i wejdzie dosyc głęboko w dolną część pleców kierownictwa, można dobrze zarabiać.

arek1
@Rafał

rynkowo ??? co ty piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Lift Service - Lublin

• Jak się pracuje w Lift Service?

Zobacz opinie na temat firmy Lift Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lift Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lift Service