ITCARD S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ITCARD S.A.

Aktualność
Nie zwalniamy tempa - za nami kolejne targi pracy! Tym razem mieliśmy okazję spotkać się na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na Talent Days w Warszawie. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy lepiej się poznać i porozmawiać na temat Waszych oczekiwań wobec pracodawcy oraz o rozwoju w strukturach ITCARD.

Targi stanowią doskonałą okazję do bliższego zapoznania się z potencjalnymi pracodawcami, rozmowy z obecnymi pracownikami oraz zdobycia więcej informacji na temat firmy i jej kultury organizacyjnej. Jeśli interesuje Was świat płatności, nowe technologie oraz rozwój produktów, serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na LinkedIn, gdzie regularnie publikujemy informacje o aktualnych wydarzeniach oraz do odwiedzenia naszej strony http://www.itcard.pl/kariera, gdzie znajdziecie aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne.

Zachęcamy do aplikowania!

Do zobaczenia!

Pracuje w ITCARD już ponad 5 lat, firma daje duże możliwości rozwoju, a warunki pracy są komfortowe. Pracodawca daje możliwość pracy zdalnie, organizuje konkursy dla pracowników, ciekawe webinary online, dba o dobrą atmosferę i relacje między pracownikami poprzez organizację eventów integracyjnych.

Rafi

W firmie pracuje wiele osób od samego początku to pokazuje ze dbają o stara kadrę. Z drugiej strony chyba się najdynamiczniej rozwijają wiec cały czas nowe osoby są zatrudniane. Większość przechodzi z banków. Mnie pracuje się na lajcie, zajebiste projekty super ludzie i duchem i ...

Michal

Zgadzam się w 100%

Adrian S

Jako były pracownik nie mogę złego słowa powiedzieć o It card. Dobrze mi się pracowało, poznałem super ludzi, warunki pracy bardzo komfortowe, benefity, fajne, nowoczesne biuro. Na start nowy sprzęt, telefon, gadżety. Trochę żal było odejść.

Nowy wpis

Zachęcamy do aplikowania!

Do zobaczenia!
Anka Nowy wpis

Dzień dobry, znalazłam ofertę dla Junior IT Systems Administratora. Proszę o opis rozmowy w przypadku tego stanowiska. wymagania mam przedstawione, myślę z większość z nich spełniam. Czy jest jakieś zadanie / kejs?

XYZ Nowy wpis

Moją uwagę przykuło ogłoszenie dot. Analityka ds. Treasury. Niemniej jednak sformułowanie "możliwość pracy w formie hybrydowej" jest dla mnie zbyt ogólnikowe. Jak dokładnie owa forma wygląda w ITCARD?

Nowy wpis

@XYZ

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Jeśli chodzi o "możliwość pracy w formie hybrydowej", oznacza to, że dajemy pracownikowi wybór między pracą stacjonarną w biurze a skorzystaniem również z możliwości pracy zdalnej, tj. z domu. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny ITCARD

Targi Pracy 2024!

Dziękuję wszystkim uczestnikom za odwiedzenie naszego stoiska ITCARD podczas targów pracy w Łomży organizowanych w Akademii Łomżyńskiej przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Łomży!

Cieszymy się, że młodzi ludzie chcą rozwijać się i zdobywać doświadczenie na lokalnym rynku.
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Asystenta/Asystentki ds. Obsługi Klienta. Jest to praca biura, która pozwoli Ci nabrać pewności siebie w pracy biurowej, w dużej firmie. Przed Tobą będzie wiele wyzwań, ale spokojnie wszystkiego Cię nauczymy, a Ty z każdym dniem zyskasz cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Poznasz naszą firmę od podstaw, a to pozwoli Ci na kolejny krok… w wewnętrznych rekrutacjach.

Szukasz pracy na innym stanowisku? Zapoznaj się z pełną ofertą pracy na stronie http://www.itcard.pl/kariera

W 2023 roku otrzymaliśmy aż dwa prestiżowe wyróżnienia w obszarze
zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza firma została uhonorowana nagrodą HR Najwyższej Jakości 2023 przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami oraz po raz trzeci otrzymaliśmy godło Friendly Workplace 2023 (markapracodawcy.pl).

To dla nas ogromny zaszczyt i potwierdzenie naszego zaangażowania oraz
podejścia do relacji pracowniczych oraz dbałość o dobre warunki pracy dla
naszego zespołu. Te wyróżnienia są dla nas motywacją do dalszego doskonalenia naszych praktyk HR i kreowania jeszcze bardziej przyjaznego środowiska pracy.

Dziękujemy naszym pracownikom za ich zaangażowanie. To dzięki Wam możemy dążyć do rozwoju naszej firmy oraz to Wy jesteście motywacją dla nas do tworzenia przyjaznego miejsca pracy.

Jesteśmy dumni z tych wyróżnień i zobowiązujemy się kontynuować nasze
starania, aby nasza firma była miejscem, w którym każdy pracownik może rozwijać się, czując się docenionym i wspieranym.
Łomża

Dzień dobry. Chciałabym zapytać się o pracę w Łomży. Jakie szanse ma osoba w rekrutacji na najniższe, podrzędne stanowisko, jeżeli jest laikiem? Pytam ponieważ widuję przed firmą znajomych, którzy tam pracują, a zajmowali się zuuupełnie czymś innym, co mnie osobiście dziwi. Opinie o łomżyńskiej placówce też różne słyszę, ale sporo osób pracuje tam wiele lat.

@Łomża

Szanowny Kandydacie, Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem Asystenta ds. Obsługi Klienta w ITCARD S.A. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://itcard.pl/kariera/ Na tym stanowisku kluczowe jest zaangażowanie, umiejętność skutecznego komunikowania się, wysoka kultura osobista oraz umiejętność obsługi komputera. Nowi pracownicy na tym stanowisku otrzymują kompleksowe szkolenia w pierwszych dniach pracy, co pozwala im doskonale przygotować się do pracy na tym stanowisku. Stanowisko Asystenta ds. Obsługi Klienta to dobra okazja, aby poznać naszą firmę od podstaw i zyskać wgląd w jej pełną działalność, oferowane produkty i usługi. Oferujemy możliwość rozwoju w ramach naszej organizacji poprzez oferty rekrutacji wewnętrznych, do których zapraszamy wszystkich pracowników. W ITCARD zależy nam na stworzeniu przyjaznego miejsca pracy, w którym każdy pracownik może czuć się swobodnie i wykorzystywać posiadane talenty oraz rozwijać umiejętności, czuć się doceniony w związku z wykonywanymi zadaniami. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne benefity, a także pracę w komfortowej przestrzeni biurowej. Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, serdecznie zachęcamy do zgłoszenia swojej kandydatury, prowadzimy obecnie kilka procesów rekrutacyjnych, więcej informacji znajdziesz tu: https://itcard.pl/kariera/ Czekamy na Ciebie! Z poważaniem, Zespół Rekrutacji ITCARD

Krysia

Czy ktoś jeszcze tak miał jak poprzednik, że na rozmowie rekruter mógł nie wiedzieć na jakie stanowisko ktoś kandyduje? Mimo wszystko pytanie do osób, które przeszły pozytywnie przez ten etap, to jak potem wdrożenie na stanowisko w praktyce przebiega? mam na myśli konkretnie pracę jako Młodszy Specjalista ds. Jakości Sieci, widnieje taka oferta na pewnym portalu. Jaka występuje przy tym atmosfera w biurze w stolicy?

Xxx

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata. Mam negatywne doświadczenia. Osoby przeprowadzające rozmowę nie mają pojęcia o stanowisku na które rekrutują.

@Xxx

Drogi Kandydacie, Zależy nam, aby doświadczenie każdego kandydata było pozytywne. Jeśli w Twoim odczuciu zachowanie osoby rekrutującej było nieprofesjonalne, chcielibyśmy poznać szczegóły. Będziemy wdzięczni za kontakt z Biurem HR na adres rekrutacja@itcard.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

pracująca

pracuję od lat, jestem bardzo zadowolona, pieniądze bardzo dobre

Ciekawa
@pracująca

Czyli jakiego rzędu zarobki?

Weronika
@Ciekawa

@pracująca rzeczywiście mogłaby uściślić, na jakie dokładnie zarobki można liczyć w IT Card. Ale na pewno zależą one (oczywiście między innymi) od i obejmowanego stanowiska, no i od samego doświadczenia. Teraz szukają tam Asystenta ds. dokumentacji personalnej. Interesowałoby Cię to stanowisko?

Ciekawa

To jakie stanowisko?

Robert
@pracująca

Proszę o informacje ile można netto zarobić. Jaki rodzaj umowy?

Danuta

Ale przyjęłaś tę pracę? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć na jaką umowę pracujesz? UZ czy o pracę?

Ciekawy
@pracująca

Proszę o inf jakiej kwoty można sie spodziewać.

@Danuta

nie słyszałem, aby ktoś był u nas zatrudniony na umowę-zlecenie. Wszystkich zatrudniają na umowę o pracę, i do tego masz benefity, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport itp.

@pracownik

Dużo tego, chociaż ta stawka po okresie próbnym nieciekawa :P Może chociaż jakies premie macie dodatkowo?

@pracownik

Za wszystkie benefity trzeba dodatkowo zapłacić.

@pracownik

wszystkie benefity w całości pokrywane są przez pracodawcę. Dodatkowo pracownicy mogą objąć benefitami swoją rodzinę, dzieci, nawet opieką można objąć rodziców.

heh
@pracownik

Potwierdzam, że za "benefity" się płaci. Karta multisport dopiero po 3 miesiącach pracy, opłata za kartę odciągana z wypłaty.

@heh

Karta Multisport i opieka zdrowotna jest finansowana przez pracodawcę w całości i można od razu przystąpić. Jedynie płaci się za dodatkowe osoby.

@pracownik

To tylko macie te dwa benefity czy coś wiecej jest?

@pracownik

Dziwne, ja muszę płacić za opiekę zdrowotną + zwrot kosztu podatku za multisport. Za duzo tych benefitów to nie słyszałem, abym miał do wyboru

Drogi Pracowniku, jeżeli w Twoim przypadku uważasz, że benefity są niewłaściwie naliczane, bądź masz dodatkowe pytania dotyczące kosztów oferowanych pakietów, skontaktuj się bezpośrednio z Biurem HR. W ITCARD staramy się oferować benefity, które będą odpowiadać oczekiwaniom naszych pracowników. Nasi pracownicy mogą skorzystać z: - karty MultiSport, która w całości opłacana jest przez pracodawcę. Stanowi to przychód pracownika i konieczne jest odprowadzenie od tego składek ZUS i podatku dochodowego. - prywatnej opieki medycznej (pakiet dla pracownika) oraz ubezpieczenie na życie (pakiet dla pracownika), tu również wersje podstawowe opłacane są w całości przez pracodawcę. W tym przypadku również stanowi to przychód pracownika i konieczne jest odprowadzenie od tego składek ZUS i podatku dochodowego. W ramach tych pakietów umożliwiamy dołączenie osób z najbliższego otoczenia – koszt pokrywany jest przez pracownika. Ponadto mamy: - grupową naukę języka angielskiego online, - Program poleceń pracowniczych, - elastynę godziny pracy, - wprowadzoną pracę zdalną do 12 dni w miesiącu, - dodatkowy płatny dzień wolny z okazji urodzin.

Wiecie, czy ITCARD S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, udostępnia wszystkie niezbędne do pracy narzędzia

Znana

Pracuje już kilka lat i z ciekawości przyszłam tu poczytać i w sumie co mi szkodzi napisać kilka słów od siebie. Jak w każdej firmie nie jest idealnie, ale to chyba już kwestia z kim się pracuje ???? ogólnie atmosfera jest dobra, a firma aje od siebie wystarczająco, abym czuła się tu dobrze i chciała rozwijać się dalej. Benefity, premie roczne, wszystko jest, pensja na czas, nawet w trakcie pandemii nie było problemu. Można się z każdym dogadać, teraz tym bardziej możliwy jest elastyczny czas pracy, częściowo zdalnie. Niektórzy pracują u nas ponad 5 czy 8 lat a to już o czyms świadczy

@Znana

Pensja na czas w czasie pandemii obniżona do 80% obowiązkowym aneksem do umowy na czas nieokreślony. Firma z kapitałem zakładowym 48 mln złotych ratuje się w kryzysie pracownikami... żenada

Znana
@były pracownik

Zapominasz dodać, że w tym okresie dostawaliśmy premie. W czasie pandemii wiele firm nie dawało sobie rady, upadały biznesy, a w pierwszej kolejności, aby się ratować zwalniali pracowników. U nas tego nie było, mam poczucie bezpiecznego zatrudnienia.

Grażyna

A była mowa o premiach. Ile one wynosiły? Dasz znać?

@Znana

Firma ciągle się rozwija i stawia na pracowników:) Wiadomym jest, że trzeba dać od siebie chęci i zaangażowanie ale przy pracy w fajnej atmosferze nie stanowi to wyzwania. Zawsze można liczyć na wsparcie ludzi z zespołu, idzie się dogadać w każdej kwestii a narzekają tylko ci, którym nie drodze zadania i możliwości rozwoju. Pensja zawsze na czas, możliwość pracy zdalnej, bonusy, konkursy dla pracowników i rodzin, jest tego sporo. Kilka osób wróciło do firmy po kilku miesiącach pracy w innych miejscach więc to też dużo znaczy.

były
@Grażyna

W pandemii nie było premii, na pewno nie dla pracowników na stanowiskach operacyjnych. Nie wiem jak z menadżerami lub osobami na b2b, których jest dużo. Premie były, ale wyrównujące do zarobków przed pandemią. Nie było rekompensaty za obniżenie wynagrodzenia w czasie pandemii. Wyrównanie wprowadzano stopniowo, nie od razu była to pełna pensja przedpandemiczna.

@były

Okej a po pandemii to jak sytuacja firmy zaczynała się stopniowo układać? Jest to doniesienie do postów sprzed roku czy znane są więc tegoroczne warunki finansowe? Widziałam opinie z kiedyś, że premie w biurze były deklarowane a atmosfera uznana w nim za w porządku czy ktoś odniesie się do bieżącej sytuacji? jakie są w nim rotacje?

@Emilia

Dziękujemy Emilia za zainteresowanie naszą firmą. Jeśli chcesz poznać szczegóły i aktualne oferty pracy zapraszamy na naszą stronę www.itcard.pl/kariera. Po więcej szczegółów możesz skontaktować się z nami bezpośrednio.

zainteresowany
@ITCARD S.A.

Dlaczego żadna z oferta nie posiada widełek wynagrodzenia?

@zainteresowany

Dziękujemy za to pytanie. Zależy nam na poznaniu oczekiwań naszych kandydatów. Preferujemy ustalanie wynagrodzenia na etapie negocjacji z konkretnym kandydatem. Uważamy, że widełki płacowe w ogłoszeniach mogą ograniczać elastyczność w tych negocjacjach. Skłaniamy się do tego, aby dostosowywać oferty w zależności od doświadczenia i kompetencji przyszłego pracownika. Zawsze jednak podchodzimy elastycznie. Chcielibyśmy, aby kandydaci mieli możliwość i chcieli lepiej nas poznać, naszą kulturę organizacyjną, i to jakimi wartościami się kierujemy. Pozdrawiamy, ITCARD S.A.

Czy w ITCARD S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

2cd

W kontekście problemów społecznych nie, niektóre osoby są nietykalne, w zakresie zawodowym w zależności od sytuacji i wagi problemu.

@2cd

To w takim razie skoro tak piszesz, to jaki problem w ostatnim czasie mógłby należeć do tych poważniejszych? Jak wtedy udało się go rozwiązać i po jakim czasie? Generalnie często cokolwiek takiego tu w firmie występuje?

Swoją przygodę z ITCARD rozpoczęłam 5 miesięcy temu. Każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że wybierając to miejsce pracy, dokonałam właściwego wyboru. Praca w firmie daje mi mnóstwo możliwości. Pracodawca oferuje pełen pakiet atrakcyjnych szkoleń, gwarantuje wypłatę na czas, a także wiele innych benefitów (karta Multisport, kurs językowy). Śmiało mogę powiedzieć, że jest to jak dotychczas najlepsze miejsce pracy, w którym odnajduję się wyśmienicie, tworzą je ludzie, którzy zawsze są gotowi udzielić pomocy, potrafią podnieść na duchu oraz dać kopa do działania! Z czystym sumieniem polecam ITCARD w ŁOMŻY !

@Karolina

czyli benefity raczej podobne jak wszędzie skoro multisport lub jakieś języki? A odniesiesz się proszę do tych wspomnianych szkoleń skoro takie atrakcyjne? Co obecnie wchodzi w ten pakiet i jak one są prowadzone? Czego się nauczę?

Lomza

Pracuje w ITCARD od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z współpracy. Wypłata jest zawsze na czas, co miesiąc do wypłaty otrzymuje dodatkowa premie. Atmosfera w biurze jest bardzo przyjazna. Od kadry kierowniczej zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc. Firma daje wiele możliwości rozwoju.

Julia Ruszczyk

Rozpoczęłam pracę w firmie ITCARD zaledwie kilka miesięcy temu jednak już w pierwszych chwilach spędzonych tu widzę, że jest to idealne miejsce dla mnie. Firma daje wiele możliwości rozwoju, docenia pracownika pod względem wykonywanych obowiązków. Pozwala na stopniowe przyswajanie wiedzy, co jest bardzo ważne jeśli nigdy wcześniej nie miało się styczności w tej branży. Interesujące i efektywne szkolenia, możliwość wyrażania samego siebie. Wspaniały zespół, który zawsze jest wsparciem i służy pomocą w każdej sytuacji. Moja opinia jest wynikiem starań przełożonych, którzy kreują to miejsce codziennie.

Pi :)

Pracuję w firmie ok 4 lat w biurze operacyjnym w Łomży. ITCARD gwarantuję szeroko rozumiany rozwój zawodowy, przyjazną atmosferę pracy, ciekawe szkolenia, a co za tym idzie zadowolenie, które przekłada się na życie osobiste. Polecam pracodawcę.

Jako siedmioletni pracownik polecam gorąco ITCARD dla osób poszukujących miejsca z możliwościami rozwoju. W wybranych przypadkach możliwość pracy zdalnej, różnego rodzaju benefity, premie, konkursy. Oczywiście jak w każdym miejscu pracy można napotkać osoby mniej życzliwe, ale chyba nigdzie nie ma idealnych warunków. Koncentrowanie się na swoich zadaniach oraz budowanie przyjaźni wewnątrz organizacji sprawiają, iż praca tutaj jest satysfakcjonująca jak również staje się bardziej misją niż obowiązkiem. Wypłaty terminowe.

Michał Gacek

Pracuje w ITCARD od ponad 10 lat, przez ten okres współpracy zarówno ja jak i mój świetny Zespół którym zarządzam bardzo mocno się rozwinęliśmy. Jesteśmy świadomi wyzwań, których wymaga od nas organizacja oraz nasi Klienci. Przełożeni gwarantują bardzo duże wsparcie i warunki do pracy dzięki którym wykonywane działania są efektywne i prowadzą do osiągania zamierzonych celów. Firmę cechuje bardzo duża dynamika w rozwoju , nowi Klienci, nowe usługi i produkty, najlepsze technologie w branży są wyznacznikiem stabilności i jakości świadczonej obsługi. Świetne miejsce do pracy, wspaniała atmosfera, ludzie z pasją nastawieni na osiąganie sukcesów , gorąco polecam.

Rafi

Grażyna
@Rafi

No to faktycznie może o tym świadczyć. Fajnie, że się rozwijają i fajnie, że Tobie dobrze się pracuje! A co możesz powiedziec o zarobkach? Są w porządku?

Michal

Zgadzam się w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o ITCARD S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITCARD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ITCARD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITCARD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITCARD S.A.?

Kandydaci do pracy w ITCARD S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITCARD S.A.