Opinie o Sonoco w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sonoco. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sonoco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonoco w Łódź

Bożena

Ile można zarobić pracując na zmiany weekendowe?. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

annon
@Bożena

z tego co się orientuje za sobote/niedziele, dzienna zmiana ok 1200 zł na nocki oczywiście więcej

Bożena
@annon

Trochę słabo jak na 12h w weekendy.Dzięki za info.

WeekendoweOOO
@Bożena

Praca od pt do ndz pracując na II zm to ok 2300 na reke

3xnie

Mogę sie bardzo rozpisać pracujac dorywczo jako student, gdzie na szczescie mam juz inna pracę. Jest tam jeden wielki bałagan. Zero kultury osobistej, wrecz patologia otoaczajaca cala hale. W ciagu 3 lat znalazlam moze 2 stale osoby z maszyny z którymi mozna bylo sie trzymać. Jesli nie jest sie "swoim" na maszynie to mimo przydziału odsylaja pod budke. Praca dla studentów 2x lub raz w tygodniu okej, lecz nie wyobrażam sobie na stałe. Pełno zdesperowanych kobiet wokół. Śmiech na sali. Chwalenie się ze ta czy tamta kogoś zaliczyla. Ale czego mozna oczekiwać od ludzi ktorzy sa zatrudniani z dnia na dzien z ulicy tak naprawdę. Zero szacunku do osoby starszej co można zauważyć wiele razy. Zdarzylo sie kilka razy omdleć od pracy, poniewaz zabraniali siadać, gdyz moja praca byla przystosowana do stania 8h przy maszynie. Jesli pseudokierowniczki/cy złapią jak gdzieś na chwilę przycupniesz zaraz pytaja z jakiej maszyny, nakierowuja na BGRa. Poziomjaki reprezentują pracownicy poniżej zera, slowa na K,CH,S na porządku dziennym. Az uszy bolą, często z ust także młodych dziewczyn... Niestety nie wspominam mill tej pracy, ale tak już chyba jest na produkcji. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie wroce nigdy, za żadne skarby. Pozdrawiam...

Jak tam pracownicy agencji? Nadal stoicie na mrozie pół godziny, by móc łaskawie wejść na teren zakładu? :)

poirytowany

Nic nie mów dzisiaj BHP mówili 8.30 mówili od 8.20 do 8.55 czekałem w między czasie oczywiście na dwa numery koordynatorek dzwoniłem oczywiście sygnały były ale co tam nie widzimy nie słyszymy że ktoś 15x dzwoni ???????? o 8.55 powiedziałem że (usunięte przez administratora) taką pracę nie ta to inna napewno 1000% lepsza będzie każda inna...

Wnerwionych gość

Nie polecam dziś na 8.30 BHP pod bramkami czekałem do 8.55 od 8.20 i nikt nie przyszedł od BHP ludzie stali,, marzli, dzwoniłem do Pani Magdy i Pani Aleksandry jakieś tam panie które mnie miały zrekrutowac 15x dzwoniłem na 2 numery na 2 jest sygnał oczywiście nie raczył nikt odebrać po 8.55 powiedziałem że pierdole taką pracę i poszedłem jeszcze raz odradzam tam pracować jeśli chcesz pracować z godnością...

Kups

Ktos wie ile zarabia mechanik na produkcji w Sonoco? , na czym polega praca na tej posadzie? , jakie sa srednie zarobki?

Ludzie! Z daleka od tego "kołchozu", gdzie nikt nie wie kto jest kim, kto jest czyim koordynatorem itd. Powiem tak. Zgłosiłem się do pracy przez agencję"Jaga-temp". Na drugi dzień szkolenie BHP i kontroli jakości, testy zdane i w sumie wszystko Ok tylko... Właśnie. Kazali zjawić się w pracy na nockę nie wiadomo do kogo i po co. Dobrze, spoko. Karty przed bramą na dowód. Idę dalej- jakaś pani (ot tak na słowo) wręcza mi rękawiczki, google i kluczyk do jakieś szafki i każe się przebierać. Tylko w co? Wracam więc i grzecznie pytam, a ona zdziwiona każe mi szukać koordynatora. Jakiego?! Przecież nie miałem przyjemności takiegoż w ogóle poznać! A ona na to że to już sprawa podwykonawcy i już. Cóż więc miałem zrobić? Oddałem wszystko,co dostałem i wróciłem do domu. Szkoda tylko kasy na bilety i zmarnowanego czasu.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Sonoco odbywa się również w języku angielskim?

W sonoco 80% osób nie zna angielskiego

Mariusz Max Kolanko

A i Polski chyba kuleje

Beata

@anonim a jak się ma orzeczenie, to łatwiej się dostać ?

Bidkox

Pamiętam jak tam pracowałem w wakacje za czasów studenckich z ponad 10 lat temu za jakies 7 zł na godzinę i bardzo fajnie to wspominam :) Jeździłem sobie z paleciakiem i podrzucałem ludziom komponenty i zmieniałem ich na taśmie jak chcieli iść na fajkę albo do ubikacji. Praca na taśmie bardzo łatwa, którą spokojnie wykonywały nawet emerytki, tylko, że monotonna, ale tak jest chyba na każdej produkcji. Wspominam z sentymentem, bo była to moja pierwsza praca i mieliśmy naprawdę fajną ekipę młodych studentów. Jak dobrze pamiętam to była to chyba maszyna GF1. Teraz pracując 8 godzin w korporacji za biurkiem jestem o wiele bardziej zmęczony niż w Sonoco, tam potrafiłem pójść do pracy na nockę, potem cały dzień na nogach i znowu na nockę albo po imprezie nie spiąc w ogóle na 6 rano :) Ehh te lat młodości :) Pozdro dla wszystkich Sonocowców :)

Anim

(usunięte przez administratora)i Hindusy tam robią!!! Gardzę dziewczynami co puszczają się w tej robocie z Hindusami. Wstyd polki, duży wstyd. Jesteście szmatami. Niech któraś zajdzie w ciąże z Hindusem. To Hindus ucieknie do Indii a ciebie z ciapatym dzieckiem zostawi w Polsce. Polak żaden nie ruszy takie szmaty z ciapatym dzieckiem. Hindusy to lovelasy i lesery. Nawet w koło siebie na stanowisku nie potrafią posprzątać.

Ktos
@Anim

To o czym piszesz to rasizm i powinno to byc zgloszone. Ludzie są rozni, ale rowni. Maja rozny kolor skory, kulture, wyksztalcenie, alebwszyscy jestesmy bracmi. Kobiety moga brac slub z kim chca i robic dzieci z kim chca. Zazdroscisz chyba :)

omg
@Ktos

Rasizm.Buhahha.To jest jego inwidualne zdanie.W takim przypadku musieli by zamknac 80% Polakow ktorzy tak mysla.W tej firmie juz nie jeden ciapatek przebzykal łatwa Polke.Bo sie nie szanujecie kobiety.Tfu.I zwolnic prawie wszystkich ktorzy tam pracuja i tak mysla.Mnie to rozbraja jak ida do kibla na oddanie fekaliow i tancza przed lustrem.Widac Polki to juz maja we krwi wychowywanie samotnie dzieci.A co najgorsza dzieci robia dzieci.A potem lament ze jej w zyciu nic nie wyszlo i potem pracuje w Sonoco za najnizsza krajowa.Raczki opadaja.

No ckja11
@omg

Już kilka dzieci jest z tych związków hindusa z polka. Ciekawi mnie tylko dlaczego wszystkie w tym samym czasie. Czyżby Visa się kończyła ?

Praca dla ludzi z niskim ilorazem inteligencji. Atmosfera fatalna, wyzysk, ponizanie, mobbing. Nie idźcie tam

Jasiek

Spoko firma dla tych którzy idą do pracy żeby dobrze pracować!!

Leon
@Jasiek

Co za bzdury ,tam jak idziesz do pracy to jesteś nikim !!!Stare baby które tam pracują uważają że po 10 minutach ,powinneś już wszystko wiedzieć i wszystko umieć .Poniżanie ,wyzywanie , wielkie panie które myślą że im wszystko wolno .Tylko france poniżają swoich, bo Ukrainy się boją bo za takie zachowanie (usunięte przez administratora) by ich z pracy gdyby któraś z Ukrainek to zgłosiła.Ogólnie (usunięte przez administratora) brak ,organizacji jednym zdaniem Masakra

Tosiek
@Leon

Najbardziej masakra to jest kiedy chcesz iść do wc musisz lidera pytać, albo wody się napić bo przy stanowisku nie można mieć butelki z wodą, to jest masakra :D

Leon

Masakra ,masakra

spoko luzik

a slyszeliście o jednej takiej co na ssc4 (usunięte przez administratora) się na nockach z byle kim a mąz w domu z dzieckiem o niczym nie wie . a jeszcze leprze jest to ze nic za to jej nie zrobili,pewnie całe bioro przeruchala aby tylko zostać.

cwaniak
@spoko luzik

to spoko widzę że na scc4 są same takie cichodajki.

poszukujący

Witam, Mam pytanie do pracowników firmy, w Łodzi. Słyszałem, że przyjmują na stanowiska: Mechanik- bez doświadczenia. Ponoć wynagrodzenie to ponad 3000zł netto i premie za pracę, w Niedziele (500zł- w co nie wierzę). Ktoś ma rozeznanie?

Mechanik
@poszukujący

Cześć, Tak, na początek powinieneś dostać na miękko 3k netto, jeśli masz jakiekolwiek pojęcie i wykształcenie techniczne. Nadgodziny niedzielne są płatne stawką +200% ale generalnie jest ich coraz mniej.

Rotacja

Ktoś coś wie na temat rotacji liderów na ssc3 w strykowie ??

spoko luzik
@Rotacja

tak mają być rotacje z ssc4 a ponoć tam to lipa straszna.

Kierowca

Jest tragicznie... Stanie pod rampa po 17 godzin... Brak kultury ze strony pracowników... Gdy już łaskawie zawołała pod rampe stoisz następne 4,5,6 godzin.... Nawet dzień dobry obsługa nie potrafi odpowiedziec. Szefostwo powinno się wstydzić za ten (usunięte przez administratora) i za tych pracowników na DHL... Sonoco... Zenada

...

Kilka myślników, które mam nadzieję, że pomogą w podjęciu decyzji: - brak organizacji: rzucają po maszynach jak kawałkiem mięsa, a gdy każą czekać na podjęcie decyzji co dalej, drą się, że nic nie robisz. - Polacy stanowią mniej niż połowę pracowników, podobna ilość Ukraińców, a do tego Hindusi. - Ukraina jest ważniejsza... rządzą się i pyskują, a do pracy mają dwie lewe ręce; i najczęstszy tekst: nie pani majum. - Drzwi od toalety wysmarowane kałem. - Przerwa, która trwa 20 minut, w zasadzie po pokonaniu dystansu z maszyny do szatni, z szatni na kantynę (zakaz jedzenia w szatni), trwa... 13 minut. - "jeden rabin powie tak, a inny powie nie" - Wrażenie współpracy z osobami nie dbającymi o higienę i chorymi: od problemów skórnych, aż do psychicznych. - Fajne 'noski' na buty, które mają na celu chronić Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, a jednak możesz wywinąć w nich orła po przejściu pięciu kroków. - praca raczej nie jest ciężka fizycznie, zależy gdzie trafisz - kasa słaba, jednak jest to produkcja - dojazd jest, nawet z innych miejscowości Ogólnie nie polecam :D

@...

Po 1 nie rzucają jak mięsem tylko dają gdzie nie ma ludzi po 2 to operator wybiera załogę po 3 przerwa zgadza się z bhp po 4 przerwa się liczy od momentu odbicia a nie odejścia od procesu

Nicj
@Anonim

Zdarza się, że trafisz na jedną maszynę na całe 8h, a są dni, gdzie latasz jak głupi po całej hali, więc nie kłam. Operator wybiera załogę jak niewolników, żenujące. Przerwa zaczyna się w chwili odejścia od maszyny

"Polaczka, k..., ta p... "
@...

Stryków, sobota , zmiana rano. Jadę autobusem z Ukraińcami do pracy. Powrót : podjeżdża autobus pracowniczy i nie chce mnie zabrać , bo czeka tylko na Ukrainę, a oni wsiedli do zamówionych taksówek, ja ani pieniędzy ani powrotu. Polaczka.

@Nicj

To nie jest przerwa zaczyna się od momentu odbicia

Dobrze że tam nie pracuje
@Anonim

Niestety w noskach można się zabić tam. Nie przestrzegacie zasad bhp niestety. Szczęście od Boga że już tam nie pracuje. Każdy normalny odejdzie stamtąd. Ludzie nie wpisujcie do cv że tam pracowaliscie bo będzie wam ciężko znaleźć pracę biurowa przykładowo. Studenci jeśli ukonczyliscie studia to uciekajcie praktyk tam nie róbcie bo aż wstyd

Nati

Pracowałam w firmie sanoco jest to ogólnie mówiąc, żenada!! Trzeba stać pod ścianą aż raczą zawołać, kiedy się dojdzie głupie liderki już mają swoich na liście! Atmosfera okropna, szkoda zdrowia, i zachodu! Taka jedna pani chodzi i rządzi, ludzie dla nich to roboty! Straszne!!!

@Nati

Po a nie sanoco a sonoco, po b nie pod ścianą a pod bariera pod buda gdzie każdy stoi operatorzy także bo tak wygląda rozstawienie zmiany, po c lider wybiera załogę oczywiście każda normalna osoba tak robi jak ma mieć lepszy lub gorszy skład to jeśli ma możliwość wymieni ludzi i to normalne. A że mają komplet no jak się przychodzi na zbiórkę przed samym rozpoczęciem pracy to wszędzie będą komplety

Ale co to ma być do cholery? Wybieranie, odsylanie ludzi, kazanie im stać pod ścianą jak w (usunięte przez administratora)... Nie wiem czy nie zgłosić tego do ochrony praw człowieka. Sonoco to najgorszy zakład w Łodzi, gdzie ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora). A przerwa zaczyna się w momencie odejścia od maszyny, nikogo nie interesuje o której się odbijesz

Marina

Witam pracowałam w firmie sanoco przez agencję. Kiedy tam idzie się do liderek aby pakować mówią mamy komplent. A gdy się zacznie za chwilę, ktoś woła gdzie indziej. I tak w koło. Brak szacunku do drugich, takie panie chodzą i rządzą! Na batriach przeżyłam szok. Otóż przemądzrzała liderka wyrzuciła na oczach innych mi baterie na blat mówiąc sprzątać!(usunięte przez administratora) Wyzywała jak nie wiem co. Poszłam tam na skargę i ją wywalili! Szok hałas, przemęczeni ludzie, którzy są traktowani jak roboty. Ta firma lepiej traktuje ukrainców jak polaków. A po za tym chodzą, i rządzą wychodzą kiedy chcą a inni się męczą i ciągle wrzeszczą szybko co tak wolno! Smutne jest że są tak arogancy oktopna atmosfera!

Zostaw merytoryczną opinię o Sonoco - Łódź

• Jak się pracuje w Sonoco?

Zobacz opinie na temat firmy Sonoco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonoco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonoco?

Kandydaci do pracy w Sonoco napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonoco