Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA

Opinie o Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA

anonim 2011-01-11 23:03:39
NIE POLECAM-FIRMA ROBI PRZEWAŁY W APTEKACH,CIEMNE AKCJE APTECZNE,PODPŁACANIE APTEKERZOM,LEWE FAKTURY.KILKU PRZEDSTAWICIELI KTÓRZY MIELI ODWAGĘ ZGŁOSIĆ TEN PROBLEM I UJAWNIĆ LEWE FAKTURY KTÓRE KIEROWNIK KAZAŁ IM ROZLICZAĆ ZOSTAŁO NAJPIERW POCHWALONE ZA DOBRĄ POSTAWE A PO 2 MIESIĄCACH WSZYSCY ZOSTALI ZWOLNIENI.KIJ SIĘ ZAWSZE ZNAJDZIE.TAK WŁAŚNIE W POLSCE DZIAŁA FIRMA SANDOZ!!!DNO,ZAKŁAMANIE I OSZUSTWA.
PRACOWNICA 2011-02-04 16:34:20
NIESTETY ALE TO PRAWDA,MIAŁAM WĄTPLIWĄ PRZYJEMNOŚĆ TAM PRACOWAĆ,NA KIEROWNIKÓW AWANSUJĄ LUDZIE LIŻĄCY D... PANU [usunięte przez moderatora] Z,BEZ ŻADNYCH ZASAD.LICZY SIĘ TYLKO KTO ZROBI WIĘKSZĄ WRZUTĘ DO APTEKI.FIRMA WIE O PRAKTYKACH JAKIE SĄ STOSOWANE ALE UDAJE ŻE TEGO NIE WIDZI.PROMOWANE SĄ OSBY KTÓRE KOMBINUJĄ I CWANIACZĄ.[usunięte przez moderatora],LEWE F-RY,PODPŁACANIE LEKARZY I APTEK TO CHLEB POWSZEDNI W TEJ FIRMIE.PÓKI NIE ZMIENI SIĘ KILKA OSÓB Z PANEM A.Z NA CZELE TO DALEJ W TEJ FIRMIE BĘDZIE BAGNO.NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO ŻE NA WSZYSTKICH SZKOLENIACH MÓWI SIĘ O ZASADACH JAKIMI KIERUJE SIE SANDOZ,UCZCIWOŚĆ,ZAUFANIA,ETC,ALE NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWSISTOŚCIĄ.TĄ FIRMĄ POWINNA ZAJĄĆ SIĘ INSPEKCJA FARMACEUTYCZNA I PROKURATOR,BO TO CHBYA NAJBARDZIEJ KORUPCJOGENNA FIRMA FARMACEUTYCZNA!
Zostaw swoją opinię o Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA