Opinie o Weber Polska w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Weber Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weber Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weber Polska w Goleniów

zimoek

Panowie, firma planuje zwolnienia w zwiazku z pandemia? roboty jest czy stoicie z robota?

Łysy
@zimoek

Roboty full, po świętach nadgodziny. ☺

ewa
@Łysy

Czy wie Pan kto jest teraz dyrektorem ?

Nie polecam tą firmę, nie szanują ludzi. (usunięte przez administratora). Nie marnujcie czasu i swoich nerwów. Pozdrawiam

Będą następujące konkursy uzbrajanie spawarki na czasie bieg z drutem dookoła hali a także bieg z przeszkodami z Anetką z biura na plecach sam widzisz będzie moc atrakcji

Katarzyna
@Tomek

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli. Nie jestem pracownikiem Weber, dopiero szukam czegoś na temat tej firmy. Często macie jakieś eventy pracownicze?

Co jaki okres czasu w Weber Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Anime

Raz w roku.Jak lizesz i wlazisz w odbyt to częściej

Czy po rozmowie w Weber Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
K

Czy pracuja u was kobiety na produkcji?

Big Ben
@K

Nie

Karol

Jak wyglądają podwyżki wynagrodzenia w tej firmie? Widzę, że dużo obcokrajowców tam pracuje. Czy w związku z tym nie ma problemu z atmosferą?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Weber Polska?

DZWG

Dodatkowe nagrody? Co masz konkretnie na mysli podwyżki ??

Kuc

Panowie słyszałem że się szykuje impreza integracyjna dla pracowników. ????

Hanna
@Kuc

To byłaby świetna wiadomość! Chyba każdy z nas zadaje sobie sprawę z tego, że takie imprezy jeszcze bardziej wpływają na dobre relacje między pracownikami. Czekam na relację z tej imprezy. A wiesz może, czy w Weber planowana jest jakoś teraz rekrutacja?

Łysy
@Kuc

Po co komu imprezy integracyjne, podwyżkę obiecali i co.

Zik

Weber Polska to najlepsza firma na Parku Przemysłowym.W tej firmie atmosfera jest super i zarobki spoko .Polecam ten zakład bo jest naprawdę fajny .

Fasola
@Zik

Kto to napisal??? Ktos z kadr bo nikt inny o zdrowej glowie by tak nie skomentowal. Super atmosfera i zarobki a ludzi do pracy nie ma, a jak juz sie znajda to do pierwszej wyplaty.

Wojciech
@Fasola

Uważasz, że wynagrodzenia za pracę, którą oferuje firma Weber Polska, są zbyt niskie? Chciałbym sprecyzować dokładnie, jak ono wygląda, dlatego mam nadzieję, że zechcesz pomóc. Będę Ci wdzięczny.

Franek

@Fasola Ludzi do pracy brakuje wszędzie dlatego zatrudniani są obcokrajowcy, ostatecznie można zmienić pracę skoro w dobrej jest źle!

Żona

Do której w Piątek jest zmiana druga?

Pozytywna

Jeżeli jesteś Ukraińcem - nie idź tam! Bardzo złe traktowanie i (usunięte przez administratora) na hali wszelkich obcokrajowców brak pomocy i okropna atmosfera pracowników z Polski !

polak

Moi drodzy niestety przydałaby się wizyta Inspekcji Pracy bo dyskryminacja pracowników i nieobecna tolerancja zasługuje na to aby ktoś dobrał się do braku procedur w tej firmie !

Ciekawy

Czy będzie zajączek?

mikolaj

UWAGA! Będą konkusry i fajna nagroda

Magazyn
@mikolaj

Jakie konkursy? Spawanie na czas??? Czy skrobanie spawów??? A może jazda na koniu????

OfTwoEvils
@Magazyn

Trzeba było być, to byś wiedział jakie konkursy... :D

Weronika
@OfTwoEvils

Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że piszesz z pozycji pracownika Weber Polska. Chciałabym dopytać o kilka kwestii związanych z pracą w tym miejscu - czy zechciałbyś odpowiedzieć na moje pytania? Ciekawi mnie na przykład, w jakim trybie pracuje się w Weber Polska i jaka atmosfera panuje wśród współpracowników w firmie.

@OFTwoEvils
@Weronika

Na 2 zmiany, atmosfera taka jak wszędzie.

Wicio

bedzie imprezka

Kicio
@Wicio

kim kolwiek jestes widze ze jestes dobrze informowany. info jeszcze nie było a juz wiesz. hahaha

Widzę że co 2 komentarz jest usunięty przez administratora . Czyżby administratorowi nie podobały się wpisy ?? To po co ta strona jest?? Jeżeli nikt nie może napisać prawdy, tylko to zostaje co mu pasuje . Nie ładnie nie ładnie!!!

Kazimierz
@anonymous

Zapewniam Cię, że komentarze na forum nie są usuwane chyba, że są niezgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin to znaczy zawierają niekulturalne słownictwo, obrażają inne osoby lub podają dane osobowe innych osób. Każda opinia pozytywna lub negatywna jest mile widziana o ile jest napisana merytorycznie i zgodnie z zasadami kulturalnej wypowiedzi. Aktualnie pracodawca szuka pracowników produkcyjnych i ślusarza-spawacza. Poza tym firma zachęca absolwentów oraz studentów ostatnich lat studiów do odbycia praktyk. Wybranym kandydatom oferują udział w aktualnie prowadzonych projektach oraz możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego. Można aplikować na stronie https://weber-polska.com/pl/aktualnosci/oferty-pracy.html

Mój kolega szuka doswiadczonych pracownikow do firmy w Niemczech. Kontakt najlepiej przez fb (usunięte przez administratora)

Młody

Witam myślę nad złożeniem do tej firmy cv ? Czy jest warto ? Jaka stawka początkowa ? Warunki pracy w miarę?

Abc
@Młody

Warunki pracy takie jak wszędzie. Zapraszamy

Teodor

co masz na mysli?

Zostaw merytoryczną opinię o Weber Polska - Goleniów

• Jak się pracuje w Weber Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Weber Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weber Polska?

Weber Polska
2.1/5 Na podstawie 191 ocen.
  • Produkcyjna 5
    72-100 Goleniów