Opinie o Centrum Edukacji ATUT w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Edukacji ATUT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Edukacji ATUT o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji ATUT w Rzeszów

Zuza Nowy wpis

Widziałam informacje, że są w likwidacji. Wiecie może coś więcej o co chodzi?

Martyna

Czy dobra praca w firmie jest powodem tej ciszy??

Pytam Nowy wpis
@Martyna

Jaka dobra praca w tej firmie to totalny żart prawda? A gdzie pieniadze pytam za przepracowany czas?

Administrator Nowy wpis

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w Centrum Edukacji ATUT. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Tak jest Nowy wpis

Do dnia dzisiejszego nie mam wynagrodzenia za rok 2017.

Hanna

Staram sie wyjaśniać informacje podawane na forum @lrlro. Wczesniej pytałam o podawane przez Centrum Edukacji ATUT stawki, na co nie uzyskałam odpowiedzi, a teraz zastanawiam sie co oznacza nabijanie w butelkę?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum Edukacji ATUT? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Lrlo

Nabijanie ludzi w butelkę i szkoły lektorzy bez wykształcenia pedagogicznego. Dziwię się że szkoły dają się nabierać takiej firmie i ogłaszają się pod inną nazwą w szkołach np.Esey English! !!!!!!

Hanna

Nawet jeśli ktoś jest zatrudniony na umowie zlecenie to firma ma obowiązek wypłacić wynagrodzenie na czas @Gosia. Są teraz aktualne oferty pracy w Centrum Edukacji ATUT i jest też ogłoszenie na wspomnianego przez ciebie lektora, z którego wynika, że za jedną lekcje obowiązuje zapłata 35 zł netto. Więc jak to ma się do kwoty, którą wymieniłaś? Czy ktoś z pracujących może się do tego odnieść?

Gosia

Co do Dyrektora Regionalnego napiszę tak: byłam. Byłam w czasie wielkiego startu czyli wakacje + otwieranie grup. Odeszłam. I to z wielkim hukiem. Z takim, że za jeden miesiąc nie wypłacili mi pieniędzy. Mimo iż przepracowałam cały. Obiecują prowizje. Ani ja ani moi znajomi dyrektorzy nie widzieli jej nigdy na oczy. Co więcej- gdy poczują taką potrzebę po prostu wstrzymają Ci wypłatę, bo tak. Bo tak sobie wymyślili. Przecież mogą. Umowa zlecenie gdzie do ręki dostaniesz 1255zl nooo ale pracujesz dwanaście godzin dziennie włącznie z niedzielami. Czyli jakieś marne grosze. Zepsuli sobie wizerunek praktycznie w każdym miejscu w Polsce a więc wszędzie musisz świecić oczami bo dyrektorzy szkół i rodzice już Cię nie lubią od wejścia. Bo znają firmę. Wstyd jeszcze większy bo dzieci dostały podręczniki w połowie roku szkolnego, za wynajem sal nie płacili i ucinali wypłaty lektorom - że niby tylko premie, ale na rozmowie obiecywała ślub lektorom więcej. A po głowie od wszystkich dostajesz Ty. Powodzenia.

Hanna

Obecnie Centrum Edukacji ATUT poszukują kandydatów na stanowisko: Dyrektor Regionalny. Ogłoszenia znajdziecie na portalach ogłoszeniowych. Będziecie aplikować? Jakie macie doświadczenia z Centrum Edukacji ATUT?

34r

hej widze ze teraz poszukuja przedstawiciela regionalnego w woj. opolskim oferuja wynagrodzenie miesięczne + atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników

asystent

Na początku firma obiecuje, a potem nici z tego obiecywali w moim regionie placówki w których bedzie można pzedstawić ofertę szkoły i zarobić pieniądze, potem nici z tego.... pojechałem do innego miasta specjalnie poznać prace, podpisać umowe, po podpisaniu nie odezwali się więce. Ciekaw jestem co z drugiej strony dzieje się z danymi pracowników, ktoś wie czy są jakieś normy prawne które to regulują...?

miluś

firma upada nie wiadomo czy od wrzesnia bedzie istnieć , szkoda waszego czasu , na pewno atut nie zagwarantuje wam dużo godzin pracy jak sie zalapiecie na 4 w tygodniu to góra .

sssscccc

Ja właśnie złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami..

Jeśli myślisz, że będziesz miał tych 1/2 godziny dużo, albo pod rząd, jesteś w wielkim błędzie. Uwzględnij, że zajęcia są w różnych miejscach i odległościach.

Słowa zacytowane wprost z folderu reklamowego. Na jakich faktach opierasz swoją wypowiedź poza przekazem marketingowym tejże firmy? Czy możesz przytoczyć link, stronę, cokolwiek z opinią zadowolonego klienta, firmy, placówki?

@Zainteresowany

Dodam jeszcze że to forum o tym jakim firma jest Pracodawcą dla ludzi, a nie z iloma współpracuje klientami. Jeśli nie dzielisz się swoim doświadczeniem, a cytujesz hasła z reklamy, to brzmi jak propaganda samego Pracodawcy................

miś
@Zainteresowany

Bo tym w istocie jest wpis Janka - propagandą. A ile tej propagandy na Goldenline - aż ocieka lukrem. Ale to forum jest dla pracowników oceniających pracodawcę a nie dla właścicieli firm chcących się bezpłatnie zareklamować i niech takim pozostanie.

malaMi

Długo nie odpisywałam, wiem- zapomniałam już o nieprzyjemności współpracy z tą firmą. Województwo opolskie.

savi

12zł brutto za poł godziny

Nika

A pamiętacie co było w wekslu? Czy wypłacają wynagrodzenie?

izulla

Człowiek wywnioskowałby to pewnie po przeczytaniu tych postów - niewielka. Zależy od tego, ile masz zajęć w tygodniu, ile godzin dziennie. Kokosów się nie spodziewajcie. Stawka, po odliczeniu wszelkich procentów, jest prześmieszna. Tyle mogę powiedzieć.

equinox

wiem, o czym mówi MałaMi - podejrzewam, że pracowałyśmy "pod" jednym dyrektorem. Potwierdzam to, co napisała - dogadać się z nim nijak nie dało rady, pomimo tłumaczeń z mojej strony, że nie mogę odebrać/zostawiłam telefon/mam swoje plany potrafił na bezczela "zapomnieć o tym". Nie mówiąc o zupełnym braku kultury, jeśli zdarzyło mi się wysłać podpisane rachunki (nie zależalo mi aż tak bardzo na terminowej wypłacie)... Na rozmowie kwalifikacyjnej poprzedni dyr obiecał mi spore zarobki i w miarę uczciwy system zwracania pieniędzy za dojazdy - okazało się to nieprawdą. Z tym, że ja tam znana jestem z niewyparzonej buzi i walczyłam o swoje - pan nowy dyr stwierdził, że nawet on ma stawkę 41 gr/km (co autentycznie wyśmiałam) i z wielkim bólem "zrobił co mógł w mojej sprawie" - podnieśli mi stawkę na 47 gr/km... Heroizm i pewnie spodziewał się bicia pokłonów, nie wiem. No ale nieważne, w zasadzie. Pytacie o zarobki? Idźcie na ulicę, rozdawać ulotki, grać na saksofonie, róbcie cokolwiek - zarobicie na tym o niebo lepiej. I stresu mniej :) Ogólnie, współpracy nie polecam. Chyba, że ktoś lubi być traktowany jak denerwujący Pana niewolnik.

nowa

pytanie do Malami: w jakim województwie Pani pracowała z tym młodym nowym dyrektorem?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji ATUT - Rzeszów

Centrum Edukacji ATUT