Opinie o Small Planet Airlines w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Small Planet Airlines. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Small Planet Airlines o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Small Planet Airlines w Warszawa

Czy można liczyć w Small Planet Airlines na prywatną opiekę medyczną?

Anna Nowy wpis

Przecież ta linia już nie istnieje od roku..

Kamil Nowy wpis

@kulka dlaczego była ? Możesz więcej opowiedzieć o pracy w tej firmie ?

Traveler Nowy wpis

Jeśli chodzi o stan techniczny samolotów, to spełnia on wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Kamil

Ja również żałuję, że tak się dzieje, ludzie stracą pracę.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Small Planet Airlines? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Financial Crime Manager? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
wooyo

DAREMNA FIRMA KTÓRA KLIENTA MA GDZIEŚ BARDZO GŁĘBOKO delikatnie mówiąc. Po mojej reklamacji dotyczącej zniszczenia bagażu wysłaniu odpowiedniej dokumentacji od września cisza nie odpowiadają na emaile i nawet wyłączyli telefon. Widać, że firma daremna która nie walczy o jakość lecz tylko o ilość aż strach pomyśleć czy flota też jest tak słaba jak obsługa. SKANDAL żeby w dzisiejszych czasach nawet na emaila nie odpowiedzieć.

Kulka

Super atmosfera, super praca - była.. Szkoda

magda

Już nie ma po co rekrutowac. Współczuję pracownikom, obyscie szybko znaleźli nowe zajecie

Mazi

Uszkodzony bagaż podczas lotu czarterowego złożona reklamacja 10 min po odbiorze bagażu a było to miesiąc temu i... Zero kontaktu zero odzewu ze strony przewoźnika nr tel. nie aktualne albo nie odbierane . Porażka !!!

pannaklaudia

Hej, czy ktoś wybiera się na rekrutację 7.02. do Warszawy? :)

@pannaklaudia

Lepiej daj sobie spokój. Kiepsko płacą i generalnie firma lipna. W Locie mają dużo lepsze warunki i właśnie teraz rekrutują.

anna

poszukuję osób, które pracują w Small Planet Airlines i odbywały szkolenie w Wilnie - potrzebuję informacji ... pilne!

@anna

witaj, mogę poprosić o maila z informacją odnośnie przebiegu rekrutacji?? bede bardzo wdzieczna, moj mail karolina.krause89@gmail.com

Elżbieta

W tym roku dla Cabin Crew umowa wyglądała następująco 440 euro podstawy plus 2,55 euro za kazda godzinę lotu plus premie za sprzedaż na pokladzie. Moja średnia pensja wyniosla 4500 zł.

anna
@Elżbieta

Elżbieta przy jakim na locie takie zarobki? Widzę że warunki sie zmienily bo na mojej rekrutacji proponowali 600e Ale w tym było juz 60h, każda kolejna była płatna.. A na zimę co, Indie Pakistan czy znów Arabia?

@Elżbieta

witam, mogę poprosić o maila z informacją o rekrutacji ?jak przebiega ? na maila :karolina.krause89@gmail.com

Mam pytanie, po przebytym szkoleniu zdaje się egzamin końcowy, czy jeśli go nie zdam muszę ponownie przejść proces rekrutacji i szkolenia , czy tylko powtórzyć sam egzamin?

@Ania

możesz raz powtórzyć egazmin jeśli nie zdasz za drugim razem to nie nadajesz sie do tej pracy.

@Kasia

czy owy egzamin zdaje się w języku angielskim ? :)

Bartosz

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

old
@Bartosz

NIe

Anka
@Bartosz

chodzi Ci o pracę w biurze czy na pokładzie samolotu?

Pola

znajomość ilu języków jest wymaganych by starać się o pracę jako stewardessa w small Planet? i na jakim poziomie?

ania
@Pola

wystarczy angielski

Bartosz

Szkoda, że tak rzadko zagladacie na forum. Ludzie mają nadzieję na jakieś informacje bezpośrednio od pracowników.

Zuzanna

@zulewna czy Twoja opinia jest z perspektywy klienta czy pracownika linii lotniczych Small Planet Airlines? Jaki konkretnie problem pozostał bez rozwiązania? Będziesz jeszcze próbowała się kontaktować?

zulewna

Small Planet to najgorsze linie lotnicze z jakimi miałam wątpliwą przyjemność mieć do czynienia. Brak racjonalizmu, profesjonalizmu i odpowiedzialności wobec klienta. Unikanie konsekwencji z racji własnej nieudolności. Firma nierzetelna, piętrząca problemy przed klientem. Nie polecam, żal, wstyd i brak profesjonalizmu. W ocenie punktowej na 10 daję minus 10. Nigdy więcej!!!!!!!

Stella

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracowników?

Zuza

Czy ktoś z obecnej załogi mógłby powiedzieć jak wygląda grafik pracy? Chodzi mi głównie o to czy zakładając 20 how w powietrzu tygodniowo loty mamy skumulowane w kilka dni czy może są one porozrzucane po całym tygodniu w sensie 2 loty jednego dnia, dwa drugiego itd. Ewentualnie proszę o wiadomość prywatną alicjakowalska2014@wp.pl

stewkakonewka
@Zuza

Grafik wygląda tak, jak planiście się zrobi. Zazwyczaj beznadziejnie. Bardzo często ulega zmianie, więc niczego sobie nie możesz zaplanować i praktycznie trzeba zrezygnować z życia prywatnego. Pozytywy, jakie mówią o grafiku na szkoleniu to bajki. O zamianach zapomnij. Wszystko bardzo komplikują i na nic się nie zgadzają.

@stewkakonewka

Stewkakonewka pracujesz nadal Możesz skontaktować się ze mną prywatnie? alicjakowalska2014@wp.pl A wraca się codziennie do bazy?

@stewkakonewka

A i jeszcze jedno Do Frankfurtu na szkolenie musisz dostać się na własny koszt?

Niejestemrobotem
@Zuzka

Rok temu nam wszystkie koszty związane ze szkoleniem opłaciła firma. W sezonie w większości max 1 noc poza domem, ale może być różnie. Jak dla mnie grafik nie jest zły można aplikować wcześniej o urlop na ważne dni ja np aplikowałam teraz i dostałam urlop w samym środku sezonu co mogło by się wydawać niemożliwe.

@Niejestemrobotem

A w Warszawie mieszkasz? Powiedz mi proszę czy pracujesz po kilka dni z rzędu czy raczej jeden lot na dzień i tak cały tydzień?

Bardzo proszę o kontakt prywatny alicjakowalska2014@wp.pl

Ewkastewka
@Niejestemrobotem

A na ile dostałaś ten "urlop"? Na jeden dzień?

Niejestemrobotem
@Ewkastewka

Nie, na tydzień :)

Zuzanna

@Darek, czy Twoja wypowiedź na temat firmy Small Planet Airlines jest z poziomu klienta? Opinie klientów i kontrahentów są równie ważne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy na rynku. Może wiesz coś na temat warunków pracy jakie oferuje ten pracodawca? Zachęcam do dyskusji.

Darek

Najgorsze linie lotnicze...autobusowe!!!! Opóźnienia Small Planet powinny się nazywać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Small Planet Airlines - Warszawa

Small Planet Airlines