Cedrob

Opinie o Cedrob

Joanna

@Wujcio skąd takie informacje masz, że firmę Cedrob przenoszą? Czy może ktoś wie coś o tym? Zachęcam was do wypowiadania się na forum o pracy w firmie i warunkach panujących w tym miejscu. Czy możecie wymienić jakie są plusy pracy w Cedrob?

Wujcio

A ja słyszałem ze firmę za miasto przenoszą . Wiecie cis więcej?

Joanna

@om rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie Cedrob. Piszesz, że pracuje się od rana do wieczora w takim razie jaki jest system pracy? W jakich godzinach jest praca? Czy ktoś jeszcze pozostawi informacje o pracy w Cedrob? Każde stanowisko pracy jest inne dlatego warto wspomnieć jakie obejmujecie.

om

Prosisz o opinię?Cedrob nie ma dobrej opinii.Porozmawiaj z tymi którzy mieszkają w Niepołomicach i w okolicy,a dowiesz się tyle,że włosy zjeżą ci się na głowie,Harówa od rana do wieczora,oszukiwanie pracowników na pieniądzach,jedzenie takie,że lepsze świnie jedzą to tylko garść informacji.O reszcie szkoda pisać.Nic dziwnego,że ludzi im do pracy brakuje a ci którzy pracują to większość osoby starsze które chcą dotrwać do emerytury.Młodych jak na lekarstwo(większość ukraińcy).

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.
Joanna

@om czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat pracy w firmie Cedrob? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując w firmie? Wszystkie informacje będą pomocne osobom, które będą aplikowały do Cedrob.

om

A co kogo obchodzi regulamin?To jest tylko martwy wypis."sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie"W cedrobie też się obrażają i przeklinają więc na forum pruderia jest zbędna a sprawy nazywane są po imieniu potocznym językiem cedrobu.Prawda,że wyzwiska nie powinny mieć miejsca tylko,że tego świata nie zamieszkują jedynie mili i dobrze ułożeni ludzie i trzeba z tym się niestety pogodzić,bo tego nie zmienimy.

Joanna

@suzana @Rej na forum nikt nie ma prawa nikogo obrażać. Zachęcam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. Czy możecie wypowiedzieć się na temat firmy Cedrob?

suzana

Zul nasze panie jak zwykle płakały jedna nasza koleżanka weszła w dyskusje z dyrektorem i co totalna porażka po ubikacjach to wszystkie odważne no i przy stołach a ich podejście do realiów to inna sprawa sama widzę że jedna drugiej wilkiem a jest taka tęga co o wszystkich wie co powiedzieć

Zul

Jak tam po wypłacie? Zadowoleni?

o wielozadaniowym i jaki sprawny a to modelek

o jakim kombajnie mowa?

mrówka

nikt nie pisze o tym małym kombajnie na nogach ależ ona ma ruchy a jaka spocona

kos

Pan Laicki często przesadzał.Niektóre jego pomysły doprowadzały do rozpaczy i były powodem,że niektóre prace trzeba było póżniej poprawiać.Ale miał też dobre pomysły,które usprawniły pracę na niekórych stanowiskach.Chociarz nie jestem jego zwolennikiem,to muszę tu zachować obiektywizm zwłaszcza,że na tym świecie nie ma ludzi nieomylnych.Jesli chodzi o rotacje stanowisk to jestem tego samego zdania co Shumi.Niektórzy zwłaszcza na zawieszaniu gęsi uwazaja się za nietykalnych.Tak być nie powinno.Oni tez powinni poznac smak innej pracy na innych stanowiskach.Rozumiem ze tam sa duże pieniądze i dlatego nie chcą tam nikogo dopuscic.Nie sa jednak sami na zakładzie.Inni też by chcieli więcej zarobić i na pewno daliby sobie tam radę.

aaabuu
@kos

Gdzieś tak pracowałem cała załoga była za.Dziś tu jutro tam taka rotacja na CAŁEJ lini lecz tu jeden drugiemu wilkiem.

Shumi

Nareszcie ktoś poddał ten temat pod dyskusje . W pełni się z wami zgadzam że stara zasada powinna powrócić ,żeby każdy poczuł w rękach każde stanowisko i to bez wyjątku . Ale to pod rządami pana Marcina się raczej nie uda ponieważ jest mało stanowczy i bardziej się sugeruje zdaniem tzw. trutni płaczących którym się nie chce pracować co dostali umowy a nie umią nic, tylko narzekać jak im źle bo np jest potrzeba zmiana stanowiska tylko na jeden dzień . Nigdy nie byłem zwolennikiem pana Lalickiego ale teraz czasem mi brakuje jego twardej ( ręki ) i stanowczości . Za niego żadne rzucanie stołkami by nie przeszło .

Rej

Zgadzam się powinna wrócić stara zasada że nikt nie ma przypisanego stanowiska i każdy powinien umieć wszędzie pracować. I oczywiście bez wyjątków, odnoszę się do aaabuu . Jednym słowem jest samowolka , a brygadzistka nie może nikogo ,, ruszyć " bo zaraz są fochy , płacz, rzucanie stołkami.

aaabuu

Na zakładzie jaki by nie był pracownik powinien umieć stanąć na różnych stanowiskach dotyczy to zlecenie jak i tych co mają umowę o pracę a o tej pani ciekawe czy kierownik wie. Ciekawe co tym razem wymyśli.

Rej

Zgadzam się z Tobą, są sytuacje np. choroba ze trzeba tak poustawiać pracowników zeby nigdzie nie brakowało osoby i oczywiście żeby praca jakoś szła . I wybuch płaczem tak jak zrobiła to ostatnio pewna pani i pojechała do domu nie mówiąc nic, gdyż ją chciano przestawi jest dla mnie śmieszne.

kos

Pani/Pan mrówka nie jest dobrze poinformowana.Pan który pierdyknął robotą na drugi dzień powrócił do pracy i przyjął stanowisko które mu wcześniej wyznaczono.A jeśli chodzi o panią Marie,postaw się na jej miejscu a wtedy zobaczymy jaka ty będziesz.

mrówka

po pierwsze to już drugi w ostatnim czasie a ostatnie wizyty karetek to znaczy że sezon się rozkręca a propo brawo dla tego pana co pierdykną robotą bo pani maria myśli że ma niewolników lub idiotów a nie ludzi którzy ciężko pracują .Ażeby się wydzierać wrzeszczeć to każdy głupi potrafi

F\x

pożar na tunelu.Straż pożarna,policja,Przypalone mięso wymyją i dystrybucja.Ludzie wszystko zjedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob