Cedrob

Opinie o Cedrob

? ? ? ?

Brawo dla Piotrka za odwagę to On pokazał NIE DAM SIĘ PONIŻAĆ takiemu śmieciowi lalickiemu . Z ryjem Lalus to w domu na żonę i dzieci (jak sobie pozwolą ) bo w ryj byś dostał i tyle byś powojował. A co Prezes nie widzi co jego podwładny wyprawia Co może pozwolenie KULPA DAJE LALICKIEMU ŻEBY LUDZI GNĘBIŁ. Trzeba się za to wziąć skoro góra daje pozwolenie to może trzeba GÓRĘ ruszyć

Umowę to dostaniesz jak zasłuźysz , to słowa lalusia , a po drugie oni tam zatrudniają na zlecenie są ludzie co nawet 5 lat na zleceniu pracują i co twoim zdaniem umowa jest najważniejsza ? Bo moim nie ŻYCIE JEST NAJWAŻNIEJSZE wiesz ile osób tam uległo ciężkim wypadkom? Ostatnio ktoś został poparz ony i tez cisza na ten temat . CZŁOWIEK TAM ZGINĄŁ i wiele wiele innych ciekawych rzeczy tam się dzieje . A jak ulegniesz wypadkowi to z kierownictwa nikt już znał ciebie nie będzie i umowa tez ci nic nie da . Wiec zastanówcie się co piszecie . Trzeba tam porządek zrobić . Powinien być związek zawodowy. . A tego (usunięte przez administratora) a wywieźć na taczkach . Precz z Cedrobu gnoju

Ponury

"Rotacja " jest taka Kamilku , że nie ma kim taśmy obstawić , zastanów się dlaczego? Odpowiedź jest prosta; bo ludzie mają naprawdę dość - ciągłego upadlania - pracy w warunkach zagrażających życiu ( życie jest tam wycenione poniżej śmierdzącego kurczaka ) - okradania z pieniędzy , urlopów , nadgodzin a wszystko zaczęło tak naprawdę z nastaniem wyżej wspomnianego lalickiego Ciekawe czy ten człowiek zdaje sobie sprawę z tego , że tak naprawdę działa na szkodę zakładu Niestety jeszcze bardziej przykre jest to , że za aprobata swoich mocodawców Przemyśl to następnym razem dokładnie nim zadasz ludziom pytanie" co tu robią"

Kamil twoje myślenie daje przyzwolenie na poniżenie i zastraszanie ludzi. Tak nie można bo ktoś odejdzie to co to zmieni właśnie ważne jest to aby się nie poddawać i walczyć o swoje i w taki sposób można zmienić nastawienie kierowników do pracowników . A Lalicki to człowiek bezwzględny drugi po Hitlerze potrafił stać na placu i śmiać się jak Krzysiek juz nie żył .(usunięte przez administratora)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.

Brawa dla pana PIOTRA wreszcie ktoś pokazał Lalickiemu co to jest honor i odwaga oraz dbanie o swoje dobre imię . NIE może być tak że byle kto mimo że jest kierownikiem ma poniżać pracowników i ich zastraszać swoim postępowaniem, KIEROWNICZEK niech zadba by pracownicy nie tyrali po 11 godzin dzień w dzień łącznie z sobotami nikt w tej firmie nie jest jego niewolnikiem a jeżeli ludzie ciężko pracują po tyle godzin i przez 6 dni w tygodniu za tak małe wynagrodzenie to należy się im szacunek a nie ich upokarzanie. P PIOTRZEpolecam się skontaktować z p Marią w tej sprawie

Osoba

100 zloty z premi i zmiana stanowiska nowa kara w cedrobie za nie przyjscie do pracy Zastraszanie ludzi!!! Szanuj człowieka to on będzie szanował pracę!!!

om

Ponuraku:Nie wmawiaj mi,że zachwalam cedrob i jego produkty,ale jeśli ktoś kpi sobie z nas,tylko dlatego,że życie zmusiło nas do tyrania w takim kołchozie jakim jest cedrob,to musze mu odpowiedzieć.Nie myśl ze się tym zachwycam,bo tak nie jest,a informacji nie udzielam,bo na forum jest ich wystarczająco dużo,a powtarzać to co już ktoś napisał nie ma sensu,chyba ze by było coś o czym byscie nie wiedzieli,to wtedy napisze.Jesli jesteś urażony,przepraszam.

@om

Oczywiście jestem przekonany , że zachwalanie firmowych wynalazków to nie Twój pomysł , chodziło mi tylko o to że haniebne sprawy , których jak wiesz w tej firmie nie brak należy piętnować , bo według mnie jest to jakaś forma sprzeciwu wobec całej sytuacji jaka tam panuje. Łapka

wer

lary 58, powiem tak, myślę że warto spróbować, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, zawsze możesz odejść, a moim zdaniem nie jest tak źle skoro ludzie pracują tam już od kilku lat.

lary 58

czytam te wszystkie wypowiedzi i sie zastanawiam poco tam pracujecie skoro tak bardzo narzekacie?mnie namawia sasiadka na te prace ale po tych opiniach to mi sie odechciewa wiec moze ktos doradzi co robic moze jednak warto sprubowac?zaznaczam ze mam juz swoje latka bo 50+

wnerwiona

Rita odpowiedzi nikt ci nie udzieli na twoje pytania bo to taki zakład i tacy ludzie zapytaj o uboje w piatek to i tak się nic nie dowiesz bo tu tylko po kątach się pyskuje i tak to się kończy to są właśnie katolicy z cedrobu zamiast przywitać głowę kościoła to będą witać swoje gąski mamona przede wszystkim takie jest przesłanie ludzi z cedrobu

Ponury

Ciekawe , ale wątpię abyś tu poznała jakieś szczegóły Raczej przeczytamy za chwile coś o wspaniałych parówkach

rita

A może ktoś coś wie na temat strajku w Ciechanowie i jaki był powód oraz dlaczego nie doszło do uboju kurczaka w tą niedziele

Ponury

Pewnie "om" masz racje zabierz sobie te informacje do grobu Za chwile pewnie pojawi się komentarz o pysznych parówkach i kotletach

om

Z nas sobie kpiny urządzasz,a sam tyrałaś od rana do wieczora w tym zakładzie, bo skąd bys wiedzia łze bijemy codziennie po 12 tys.Nie jesteś dobrze poinformowany,a ja informacji udzielać tobie nie będę,

///

Co cisza w cedrobie nic się nie dzieje tacy jesteście wyrąbani to tyrajcie i ładujcie po 12000 tys gęsi tyrając po 12 iwięcej godzin za płacę jaką mają panie w kiosku ruchu

oskubana

oj stało się jadzia zeszła na dziady i już nie będzie darła ryja na ludzi bo role się odwróciły i ludzie pokażą gdzie jej miejsce w szeregu a czemu to jej zapytajcie i tak odpowiedzi nie usłyszycie i komu teraz będzie kablowała na kogo będzie się wydzierać a na nikogo teraz będą się na nią wrzeszczeć robimy robimy do ziera

Ponury

90% mięsa ha haha...ze strzykawki ! A gospodarność jak najbardziej , za ten gnój zbierany z pod stołu Mózgi wam się polasowały od tych parówek

wnerwiona

p JADZIA POWINNA PRZEGLĄDAJĄC SIĘ W LUSTERKU ZADAĆ SOBIE PYTANIE CZY WARTO BYŁO SZALEĆ TAK I JAK TERAZ PATRZEĆ PRACOWNICOM W TWARZ CZY BYŁO WARTO

Ponury

Niestety wielkość konta nie przekłada się w tym przypadku na " kulturę " Można nawet powiedzieć że ma się to proporcjonalnie odwrotnie Ludzie których los czasem tak hojnie obdarowuje są po prostu okaleczeni

om

wróciła pani gożdzikowska."pełna kultura",bogini piękna kóra pracownikowi nawet dzień dobry nie odpowie.Każdego kto na nią pracuje ma za nic.Pewnie znowu głowy polecą,zwłaszcza po tym wpisie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob